Şimdi Ara

1024 kbit 4480 kbit olurmu :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dayım bana almanyadan bir arkadaşının gelip telefonla bir yeri arayıp ayda iki lira fazla ödemek karşılığında internet hızının 8 kat arttığını söyledi. Olmaz öyle şey dayı dedim. Çok saçma geldi. Sonra dayımınn bilgisayarının başına geçtim. İnternette dolaşmaya başladım. rapidde bişey inddirirken bi baktım ki indirme hızı 480 kb ta kadar çıktı. Sonra hemen internet hız testini açtım. böyle diyince saçma geliyor ama dayımın 1024 kbit 4gb kotalı interneti hız testinde 4480 kbit hıza çıktı. hız testi istatistiklerinde 4 mbit internete fark attı. Almanyadaki arkadaşa ulaşamıyoruz. Biri bana böyle bişeyin nasıl olduğunu anlatsın yoksa kafayı yicem. 4 yıldır adsl yi boşuna mı yavaş kullanıyorum

• 8mbps dahi verememişler. 2.5 lira fazla verip aynı 4gb kota kullanıyosunuz
    Hız yüksek oldugu için kota aşımı çok basit.webde dolaşmak için 1mbps cok cok yeterli
    Paranızla rezil oluyosunuz kısaca.neye yakındığınızı anlamadım
  • evet linkte gördüm şimdi bende. benim evdeki zaten smile sınırsıız 1 mbit. Sınırsıza vermiyor zaten :) uyanıklar. ben 1 mbitle 27 gb kullanıyorum 8 mbit kotalı olsa mahvolurduk. dayım bilgisayarı fazla kullanmıyor onun için bi problem yok ii yapmış hatta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.