Şimdi Ara

11900 tl nissan primera - sizce almalı mıyım arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 11000 tl civarı bütçem var, sahibindende araştırırken nissan primera hoşuma gitti. Benim bütçeme göre hem modeli yüksek sayılır hem de kasası sedan. Aşağıda linki veriyorum. Sizce alayım mı, bi yardımcı olun arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-ihtiyactan-satilik-45807830/detay/

• primera iyi arabadır al ama bunu alma aracın sahibinin araca çokta iyi bakmadığı resimlerden anlaşılıyor adam yıkamamış bile pis pis koymuş fotolarını
  • Eğer bütçeniz 13-14 Olsaydı bizdeki 2001 astrayı düşünmenizi isterdim (Bmw alıcaz o nedenle satıyoruz)
  • Astra ne kadar ve hangi donanım,değişen-boya durumu nedir?

Primera iyi arabadır,tavsiye ederim.
  • Bütçeme göre baktığım primeralar 98-99 model olmasına karşın kasaları çok modern duruyor, çok hoşuma gitti ancak işte bana çok masraf çıkartır mı diye korkuyorum. Kilometreler de genelde 150000 ile 250000 arasında değşiyor. Ne yapsam bilmiyorum.
  • Motorda sorun yoksa, bakımları yapılmışsa al, masraf çıkaracak araba değil, km ise 150 normal sayılır o yaştaki araç için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: driver54

Bütçeme göre baktığım primeralar 98-99 model olmasına karşın kasaları çok modern duruyor, çok hoşuma gitti ancak işte bana çok masraf çıkartır mı diye korkuyorum. Kilometreler de genelde 150000 ile 250000 arasında değşiyor. Ne yapsam bilmiyorum.

o yaşta araçta o kilometreleri pek dert etmeyin ancak üzerindeki 1.6 litre hacimli motor ile aracın performansı gerçekten kötü oluyor, motorun gücünü net hatırlamıyorum ancak yenilenen primera'da kullanılan 110hp motor o araçta yoktu, arkadaşımın eski aracıydı izmir çevreyoluna bornova girişinden tırmanırken asla en sol şeritte gidemezdik. (92 hp civarıydı). 2.0 lt modelse gerçekten tatminkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.