Şimdi Ara

150 liraya kadar mp3 çalar tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.150 liraya kadar hangi mp3 çaları tavsiye edersiniz? Sansa Clip düşündüm ama internet dışında satışı yok sanırım.Benim için internet dışında satışının olması lazım.Birkaç model düşündüm.

Sony NWZ-B153 4GB MP3 Player

Archos 2

Bu ikisi dışında neler önerirsiniz? Archos kolay kolay her yerde bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qraff -- 9 Eylül 2010; 23:39:19 >

• Ben i river e30 kullanıyorum.Ağustos başında 109 liraya aldım.Gerçekten çok iyi sesi var.Hd wow srs teknolojisi kullanılmış.Ancak bu teknolojide bassları,focusları,tanımlamaları,wowu ayrı ayrı ayarlıyorsunuz.Kulak zevkime uygun olan ayarı bulmak için 1.5 saat uğraştım.Ama kendi içinde tanımlı gelen ekolayzırlarda çok iyi.Rock,jazz vs.Ama ayarları gerçekten iyi.KEndinizde ayar yapabiliyorsunuz ama gewlen ön ayarlar iyi.Bu yüzden rock modunda zevkle müzik dinliyorum.srs wow hd biraz daha fazla yüksek ses veriyor.Bu yüzden creative ep630 gibi bir kulaklık kullanmak gerekiyor.Yoksa ucuz kulaklıklarla bu teknolojinin tadına varamıyorsunuz zira kulaklıklar tizlerde cızırdıyor(benimkiler öyle.Tabi yedekte creative de duruyor.Kesinlikle tavsiye ederim bu kulaklığı)
    Radyolu bir model.Ancak radyoyu güncelleştirme yaparak aktif hale getiriyorsunuz.Kendiliğinden gelmiyor.Kesinlikle dandik bir radyosu yok.20 kanal hafızalı ve radyodan direk kayıt özelliği var.Stereo özelliği bulunmakta.rds desteği sanırım vardı.
    Sonuçta kesinlikle tavsiye ederim.Bende sony nwz serisi alacaktım ama ses kısıklığı ve i rivera göre kalitesiz olduğuna yönelik yorumlar okuyunca ve bu fiyata da i river bulduğum için i river tercih ettim.
    İriver e30+creative ep630.109+69=178 lira eder.Bütçenizi bir 30 lira yükseltin derim ben.İnanın verdiğiniz paraya değiyor.
    Sonuçta;bu ikisiyle müziğin keyfine varacaksınız

• oradaki 69tl ep630 için değildir umarım.yapmayın etmeyin
  • Sony Ex-300'üm var zaten o yüzden kulaklık aşamasında sorunum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: peacelick

oradaki 69tl ep630 için değildir umarım.yapmayın etmeyin

Yaptım bile...
  • Iriver T6 aldım 130 liraya. Sesi çok kaliteli,tasarımı çok şık. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

Merhaba arkadaşlar.150 liraya kadar hangi mp3 çaları tavsiye edersiniz? Sansa Clip düşündüm ama internet dışında satışı yok sanırım.Benim için internet dışında satışının olması lazım.Birkaç model düşündüm.

Sony NWZ-B153 4GB MP3 Player

Archos 2

Bu ikisi dışında neler önerirsiniz? Archos kolay kolay her yerde bulunmuyor.

Ben de bu modeli kullanıyorum 99 tl ye teknosadan aldım kırmızı rengini.Çok memnunum hem de kendi kulaklığıyla daha kaliteli bir kulaklık alsam kimbilir nolucakSonyden müzik anlamında şaşmam çok eskiden aldığım diskman hala çalışıyor sadece taşınabilirliği için çağ atlayıp bunu aldım tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.