Şimdi Ara

17 Yaşındaki Bir Gencin Hayat Öyküsü-(Size Göre Ergen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 17 yaşındayım ve 8 yaşından beri hafta sonu tatili yaptığımı hatırlamıyorum.9 senedir okuldan çıkıp çalışıyorum ve hafta sonu tatili nedir daha görmedim.Yaz tatili dahil.Babamı soracak olursanız adi herfin tekidir.Kendimi bildim bileli hep içer, kumar oynar.Günlük 30 tl yövmiye alan adi insan.10 tl idda/at yarışı oynar.Gerisiyle kumar oynar ve içki içer.Dün patlak verdi ve içip içip yine herzamanki gibi geldi.Tartıştık ve beni tekme tokat dövdü.Vuracaktım ama baba dedim vurmadım.Gittim bende şehir dışına aldım eşyalarımı.Hayattan bıktığımı hiç bukadar anlamadım.Ölümden ilk defa korkmamaya başladım.Otobüste giderken kaza yapmak için dua ettim ama olmadı birşey.Hep böylemi olur.Kurtulmak istiyorum artık.Başka şehirlere gidip bulmak orda yaşamak istiyorum.Babam yüzünden şuan sürünüyoruz.Geçenlerde konu açmıştım saçma 5x5 =25 ediyor diye.Sırf gülmek için açmıştım.Kafa dağıtmak için.Hergün isyanla geçer mi bir insanın hayatı.Kimse anlamıyor beni.Napıcağımı şaşırdım ellerimde bavul anneannemdeyim oda beni istemiyor açıkçası.KİMSE BENİ SEVMİYOR.Bıktım böyle yaşamaktan.Anlamıyor kimse beni..
    İçimi dökmek istedim ondan böyle bir konu açtım..Rahatlamak için.

• 5x5 i senin açtığını görmeseydim inanacaktım.Hadi ordan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lev@

5x5 i senin açtığını görmeseydim inanacaktım.Hadi ordan.

İnanma kardeşim.Gerçekten öyle makarasına açmıştım.Ama durum böyle yalan varsa şu mübarek ramazan gününde yemin ederim yarını görmeyeyim.
  • Parçala onu behçet
  • gerçekten serin hikaye
  • Gerçekse

Cool Tale Bro

Değilse

Cool Story Bro
  • Cidden gülmekten altıma işedim
  • Babanı polise ver içip içip bizi dövüyor + kumar oynuyor + mafya + adam haksız polis beyler de!
  • Ona bunun onur kırıcı olduğunu söyle

17 Yaşındaki Bir Gencin Hayat Öyküsü-(Size Göre Ergen)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canersyds -- 21 Ağustos 2010; 15:37:26 >
  • Senin en büyük hatan aha bu beyinsizlere içini dökmen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.