Şimdi Ara

1996 Infiniti i30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 Parça boyalısını 10.500 liraya aldık desem :) Araçta makam otosu olarak kullanılmıştı. Çok temizdi iç döşemeleri vs.. 13.000 liraya 1 hafta önce sattık. Çok istiyosun gerçekten.
  • Dediğiniz gibi çok farklı fiyatlara satılabilen araçlar bunlar. 9 liradan 25 liraya kadar fiyatlar dolaşıyor. Meraklı biri talip olursa tabii ki indirim yaparım. Ancak 17 liraya vermediğimi de söylemeliyim.

Bu aracın motor takozlarını 200 liraya yan sanayi olarak da değiştirebilirsiniz, 700 liraya orjinal Nissan olarak da. 200 liralık değişiklikle dizel motor titreşimiyle de kullanabilirsiniz, 700 liralık değişimle takoz ömrünü 4 katına çıkarıp zerre titreşim/ses duymadan da kullanabilirsiniz. Ben aracımın hiçbir parçasını idareten değişikliklerle yenilemedim. Zaten onun için meraklısının verebileceği fiyat istiyorum.

Geçen hafta yağ, filtre vs 3.000 mil bakımını yaptırdım. Hava filtresini dahi orjinal taktırdım (2 katı fiyata). Yine geçen hafta İngiltere'den emniyet kemeri kumaşı getirip tüm kemerlerini bordo olarak değiştirdim. M3 model dedikleri spoiler getirip taktırdım. Yedek olarak, Klima kurutucu parçası (AC drier), akışmetre (MAF Sensörü) gibi parçaları da daha birkaç gün önce Ebay'dan satın aldım. Yani bir taraftan araca zaten zevkle biniyor ve halen ufak tefek değişiklikler yapıyorum. Meraklısına denk gelip satılmazsa da hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kandoR21 -- 30 Ağustos 2010; 12:22:48 >

• güncellendi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.