Şimdi Ara

2.el araç ilanlarında neden MTV si Ödendi Yazarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mtv sini ödemeden zaten kimse arac satamaz. Gidip ilanda özellikle belirtiyorlar mtv si ödendi diye. Bakımı,muayenesi yapıldı yazsa anlarım da. insanların bilinçsiz olduğunu kullanıp dikkat mi çekmek istiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemall058 -- 10 Ocak 2021; 23:51:46 >

• Kelaynak avlama yöntemi ama artık millet yemiyor bu laf salatalarını. Önceden "Araç fiyatları artacak, alan alır sonra kimse ağlamasın" gibi al-sat algıları yaparlar, enayilerde yerdi. Artık o devir de bitti.

• Biri bana sen kullanacaksın sen odemen lazım demişti . O yüzden öyle görüyorlar 😂
  • Muhtemelen "MTV'sini ödedim noterde sorun yaşamazsın" demek istiyor olabilir. Ya da atıyorum Ocak 1'de araç borçlu gözüküyor ama Ocak sonuna kadar ödeme süresi varsa onu kast ediyor olabilir.

• MTV ödendi demesinin ;

1)Masrafın yok al bin git demek için

2)Noterde devir esnasında bir sorun yaşanmayacağını belirtmek için. MTV borcu varsa aracın devri olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Muhtemelen "MTV'sini ödedim noterde sorun yaşamazsın" demek istiyor olabilir. Ya da atıyorum Ocak 1'de araç borçlu gözüküyor ama Ocak sonuna kadar ödeme süresi varsa onu kast ediyor olabilir.

Aynen bu şekilde düşündüm ben de, 1-31 Ocak arası olduğu için yazıyorlardır çok da ters ve avlamaya yönelik bir durum göremedim. Tabi niyet önemli günün sonunda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.