Şimdi Ara

2. kez mezuna kalmayı düşünen arkadaşlarım bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mezuna kalırken çalışırım,yaparım,ederim diyerekten mezuna kaldım ve beklediğim gibi geçmedi. Her şeyi kafaya takan kasıntı biriyim aile olsun arkadaş ortamı olsun hep geriye çekti beni o yüzden sınava hazırlanırken sadece bu işin ciddiyetinde olan insanlarla görüşmeyi düşünüyorum. Şimdi tekrar bir yılımı bu sınava tamamen vermek istiyorum. Ama gerçekten tek odağım sınav olacak şekilde ilerlemek istiyorum. Henüz aileme bahsetmedim, söylemekten çekiniyorum siz nasıl söylediniz veya söyleyeceksiniz? 2.kez kalacak arkadaşlarım gelsin dertleşelim

• evde kalma artık knk ya 7/24 kütüphane takıl yoksa tüm yıl ailen çevren sana kafayı yedirtir
  • mehmettech. kullanıcısına yanıt
    Kırık obp sıkıntı çıkarmasın sonra hocam
  • nYato N kullanıcısına yanıt
    Yüksek ihtimalle öyle olacak yoksa ev gerçekten bunaltıyor
  • Ben evde kaldım bu sene, 10 yıl yaşlandım. Kesinlikle aile dırdırından uzakta olmak gerek.
  • Allah korusun bu yıl zor bitti.
  • Bende henüz söylemedim bir ara laf arası onlar sormuşlardı bu sene kazanamazsan seneye yine böyle çalışabilir misin diye bende tabiki demiştim büyük ihtimal sorun olmaz kalmam %80 de kalırım.Sınavdan sonra daha ciddi konuşmayı düşünüyorum.
  • Zaman çok hızlı akıyor, 2.senemde göz açıp kapayıncaya kadar geçip gidecek o yüzden sınavdan sonra bir ay kafa dinlerim yani iş bulur çalışırım yoksa boş durmak daha çok yıpratıyor sonra kaldığımız yerden devam
  • Kardeşim bende düşünüyorum kalmayi. Aslında bakarsan 4 yılı boş geçirmemişler hariç üniye gidenlerin çoğu boş boş bölümlere gidiyor. Çü gıda Müh. Ne bilim sağlık yönetimi falan. 3 yılda çektiğin acı Seni 60 yıl mutlu edecek. Bazıları yapamazsin dicek hiç takma. Hele yıl kaybediyorum triplerine falan hiç girme 10 yıl sonra keşke denemek için kal en azından uğraştım de pes etme . Hayırlı aksamlar kardesim
  • Karpuzlusakiz K kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam o bölümleri sırf okudum demek için okuyorlar bence. Bu yıl tam çalışamadığım için kendime yediremiyorum açıkçası bundan fazlası olduğumu biliyorum sadece bazı sebeplerden dolayı bu yılıda boş geçirmiş sayıyorum ve kendime bir şans daha vermek istiyorum. Umarım sizde hedeflerinize ulaşırsınız
  • Kırık obp üzmesin hocam bence biraz daha uğraşın ailenizi ikna etmek için
  • 3.senesinde biri olarak yardımcı olayım.

Zaman olarak 1 yıl bana 2 3 ay gibi geldi doğruyu söylemek gerekirse zaman gerekenden hızlı geçiyor o konuda içiniz rahat olsun,

aile olarak ben rahattım pek karışmadılar kütüphanede sabahladım evde sabahladım ettim sessiz sakin işimi gördüm istisnalar oldu tabi,arkadaş ortamı üzebilir biraz arkadaşlarım bana çok yardımcı oldu 3.seneye kalanlarda vardı çevremde onların arkadaşları genelde hala kazanamadın mı yaaa xdxd diyen 500kdaki tipler falandı o üzebilir

çok rahat bi adamım normalde ama durduk yere depresif takılmaya falan başlıyosun ister istemez elinden bişey gelmiyo vs ama geçiyo doğal olarak çünkü elimden gelenin fazlasını yaptığımı düşünüyorum hayalim var ve uğraştım hayırlısıyla olacak,çok kötü değilseniz hala geç değil ufak tekrarlar 1 yılınızı kurtarabilir iyi çalışmalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.