Şimdi Ara

2 lira 47 kuruşa burger king whopper menü alma taktiği (Yandı buralar alev aldı) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
15
Favori
55.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
274 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 kere farklı burger king'lerde denedim. Üçünde de olmadı. Sırada bekleyenler insan mahcup oluyor. Bu kadar zor olmaması gerekiyor bunu yapabilmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anket unutulmuş sanırım.

Önceki alışverişin fişiyle ankete girince gelen kod ile menüyü ücretsiz olarak king boy yapacak. Fişteki kod da lâzım, dikkat.

• o paraya yere düşürdükleri hamburgeri verirler yüzde yüz  

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Qr kod gösterince afallayan Burger King çalışanına Fastpay şoku!

400 beğeni nedir maaşallah 2 gün girmedik şok oldum :)

• Son 1 gün kala konu açıldığı halde an itibariyle 7 sayfa olmuş... Demek ki zamanında ben bu fırsatı farkettiğimde konu açmayı akıl etseydim, kaç sayfa olurdu kestiremiyorum..

Fırsat bittiği halde konu hala kapanmamış.. Ne de olsa sahipsiz bir forumda bundan da şikayetçi olmamak gerekiyor aslında.

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Farkettiğin anda niye haber etmedin madem çoluk çocuğumuza ekonomik yedirseydik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Farkettiğin anda niye haber etmedin madem çoluk çocuğumuza ekonomik yedirseydik

bi arkadaş bir başka konuda da aynı kombolu fırsatı dile getirdiğinde kimse iplememişti açıkçası...ilgi çekse o zaman çekerdi diye düşünüyorum

• Ha soyle yav konus gurban oldugum sonra laf diye yaziyorlar
  • ekşiye çıktı bu başlık. yine gündemi belirliyoruz :P

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Qr kod gösterince afallayan Burger King çalışanına Fastpay şoku!
    Ulannn bu nasıl yorum, :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Ulannn bu nasıl yorum, :)

Alıntıları Göster

Yorumda pek bir mantık göremedim... Çünkü diğerini yapamayan bunu da yapamaz zaten.. Yapamadığı şeyin benzer ikincisi gelse ne yazar ki, bilmedikten sonra bilmediğin şeyin şokunu yaşasın.. Mesela şok yaşamak yerine, ben bilmiyorum aga, isterse feriştahı gelsin, olmuyor der gönderiririm, vız gelir tırıs gider diyerek de rest çekebilir yani 

• Dh ölücüleri sizinle gurur duyuyor.

• Çok iyi yahu, şu DH ölücüleri yok mu  

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Fastpay ve 2 adet dahadaha konusunda da sayfalarca konuşuldu zaten.

• 3 aya yakın benimde bir kombom
    Vardı
    Migros Facebook 25 10 indirim kodu
    Fastpay 25 10 iade si ile
    5 paket parti boy cips yanında 4 paket makarna hediyesi 34 TL ediyordu yanında 3 birarada kahve ekleyip 35tl tutuyordu Migros direk 10 TL düşüyordu 25 kalıyordu onuda faspayla ödeme yaparak 10tl anında iade aliyordum
    15 lira ödüyordum
    Her cipsten 10 hopi çıkıyordu
    5 cipsten 50 hopi para kazanç sağlıyordum
    Genel olarak
    15 TL
    Alışverişe 50 hopi 5 cips 4 paket makarna ve yanında keyif kahvesi içiyordum

Hopilerle bpde yakıt olarak paraya ceviriyordum 6 kez aynı işlemi farklı hsblarla yapmistim 😃😃😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagersirat -- 2 Ocak 2021; 1:36:11 >
  • Yuh yani o kadar uğraşıp 2 saat kaybediceğine 2 saat çalışsaydın zaten askeri maaşla bile alırdın bea 😂 yani bizim ülke için normalmiş.Herkes cins olup işin hilesine gitmek istiyor.Bu şekilde dolar 20 olur 100 de olur 😁

• gemicihuseyın G kullanıcısına yanıt
    Ya bu nası link arkadaş
  • Burger dakiler anlamıyor abi fast pay qr kod falan

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.