Şimdi Ara

20'lik diş ameliyatı olan var mı? Acil bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler işin özeti 20 lik diş sancım vardı 2-3 ay evvel gittim, röntgen vs çektiler. Bugüne gün vermişlerdi, şimdi farkettim. Bugün 10:45 de operasyon randevum var. Fakat şu an için ağrım sızım yok. Ağrı sızı yokken durduk yere, operasyon geçirsem mi geçirmesem mi diye düşünüyorum. Önerisi olan var mı?

• İlla ki gene ağrı yapacaktır. Ayrıca diğer dişleriniz yamultacaktır. Hekiminiz çekime karar verdiyse çektirmeniz en makbul olanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

İlla ki gene ağrı yapacaktır. Ayrıca diğer dişleriniz yamultacaktır. Hekiminiz çekime karar verdiyse çektirmeniz en makbul olanı.

Hocam ne bileyim şimdi gününü bile unutmuşken gidip o koltuğa oturmak. Bir sorayım dedim operasyon olan var mı yok mu? tavsiye eder mi etmez mi vs
  • Çok sıkıntı değilse 10-15dkya hallediyorlar acı yok git aldır sonradan sıkıntı çıkarmasın
  • tamamdır gidip aldırayım, kurtulayım en iyisi
  • Diğer dişleri baskılayıp şeklini yamultuyor ve acı yapıyor.Önceden aldırmak en iyisi.Zaten ameliyat dediğine bakma kısa sürüyor 5 dk falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldum beyler altlı üstlü çektiler. Baya canım yanıyor, şu anda mala bağladım. Anestezi etki geçtikçe dikiş yerlerinden sızı geliyor. Bir de aklınız varsa özelde olun. Bizim ünide öğrenciler için kolay oluyor fakülte işleri dedim. Bir tane öğrenci yaptı, diş çekimini vs. dikiş esnasında bir tane adam geldi. İşte dikişi böyle atmalısın vs diye anlattı. Gömülü dişi açıp söken her bi haltı yapan adam, haklısınız hocam pratik lazım, pratik eksik dedi. Orada psikolojik olarak tedirgin oluyor insan baya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.