Şimdi Ara

2000 Model Mondeo Ghia Kullanma Kılavuzu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün forumlu arkadaşlara iyi günler dilerim.Yeni almış olduğum 2000 model mondeo ghia nın (eski kasa) hiçbir şekilde araç kitapçığını bulamadım.(Ebay dışında onunda getirtmesi parası++++ dert) Bu konuda yardımı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Otosan'a mail at. Belki insafa gelip gönderirler.
  • naapıcan klavuzu. depriyaş solda, gaz sağda fren de ikisinin arasında...

arabanın en karışık donanımı teybidir. onu da iki kurcalamayla öğrenirsin zati...
  • GÜZEL BİR ARAÇ YALNIZ ÇOK YAKIYO BİZİM ŞİRKETTE VAR ONDA VARSA HABERLEŞELİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: bozdem07

GÜZEL BİR ARAÇ YALNIZ ÇOK YAKIYO BİZİM ŞİRKETTE VAR ONDA VARSA HABERLEŞELİM

çok yakma işi hallolmuş durumda zaten.Sıralı lpg kiti var(Tartarini).Km'de 160 ytl lpg ve kullanıma bağlı orandada benzini de eklersek 175 ytl yakıyor şehiriçi.İlk anda herkesin düşündüğü gibi yakmıyor anlayacağın.Kuş serilerinden çok çok hesaplı yani.
  • Verdiğim linkte amerikan mondeoların üretim tarihlerine göre kullanım kılavuzu var...

Not: Amerikada mondeo ismi yerine CONTOUR ismini kullanılıyor...

http://www.analogstereo.com/ford_contour_owners_manual.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: fathTR

Verdiğim linkte amerikan mondeoların üretim tarihlerine göre kullanım kılavuzu var...

Not: Amerikada mondeo ismi yerine CONTOUR ismini kullanılıyor...

http://www.analogstereo.com/ford_contour_owners_manual.htm

İlgin için teşekkürler.Sağolasın işime yarayacak gibi.
  • arkadaşlar benimde mondeo servis klavuzuna ihtiyacım var yardımcı olabilecek varmı
  • Ben forda mail atmıştım(veya aramıştım hatırlamıyorum) 2 hafta sonra kargo ile geldi.Kullanma kılavuzu

Deneyebilirsin.
  • Beş yıllık hort

Oh be ilk ben söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahkap1969

quote:

Orjinalden alıntı: bozdem07

GÜZEL BİR ARAÇ YALNIZ ÇOK YAKIYO BİZİM ŞİRKETTE VAR ONDA VARSA HABERLEŞELİM

çok yakma işi hallolmuş durumda zaten.Sıralı lpg kiti var(Tartarini).Km'de 160 ytl lpg ve kullanıma bağlı orandada benzini de eklersek 175 ytl yakıyor şehiriçi.İlk anda herkesin düşündüğü gibi yakmıyor anlayacağın.Kuş serilerinden çok çok hesaplı yani.

Yıl 2006, muhtemelen 2.0 mondeo şehir içinde 16 -17 kuruş yakıyor. O zamanlar gaz ne kadardı ki?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.