Şimdi Ara

2007 fous HB bir bakarmısınız acill...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar.Sizden bi ricam var.
    2007 model focus 2 HB buldum 40000km de nasip olursa alacağım.Ama almadan sizlerinde bir görmesini istedim.Araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum.Fiyat olarak 27000 ama pazarlık yapacağız ne olur bilmiyorum.
    Birde dikkatimi çekti.Aracın iç döşemesi siyah baktığım bazı focuslarda iç döşeme siyah değildi.Normal mi?
    Lütfen yardım ve görüşlerinizi esirgemeyin..
    Araç şubat 2007 tescilli
    Birde resimde gözüken çizik sorun yaratırmı yoksam pasta cila ile gidermi.

• Arkadaşlar lütfen bir yardım edermisiniz
    Bir görüş bildirirmisiniz.
  • resimde görünen çizikten zarar gelmez bence. 27 bin tl 2007 model bir benzinli için bence biraz fazla. biraz daha kırarsa takdir size kalmış.
  • KARDEŞ BENCEDE ÇOK FAZLA BİR FİYAT İNAN 2008 YENİ KASASINI BULURSUN BELKİDE SIKIŞIK BİRİ 2009 UNU VERİR O FİYATA BENCE BİRAZ BEKLE DERİM YENİ KASASINI AL DERİM SANA
  • araç GHİA fiyatı o yüzden pahalı. donanımlı bir araç yani. esp falan olması lazım.

ha yinede fiyat yüksek. o fiyata collection 2006 - 2007 sedan tdci bulunabilir.
  • Çok teşekür ederim arkadaşlar görüş bildirdiğiniz için...Fiyat konusunda bira pahalı 26000 bitirebilirsem iyi çalışacağım bakalım.İki sorum olcak
    1.Bu aracın iç döşemeleri siyah bu normalmi?
    2.Araç istanbulda ben iç anadolu bölgesindeyim.Bizim burlarda istanbuldan araba alınmaz derler nemli yer olduğundan çabuk paslanır diye sis ne dersiniz bu konularda..
  • 2007 ghialarda iç döşeme siyah da oluyordu açık renk de.

Bayiye gelen araca bağlı yani, o konuda bir sorun yok.
  • Bence araç 109 hp lik dizellerden olsaydı fiyat iyi derdim ama benzinli araç için fazla bir fiyat. 5-6 bin lira daha koyarak sıfır focus alınabilir şuanda hemde makyajlı kasa olur.

Bence kendi bulunduğunuz il çevresinden araç bakın. Ben şahsen İstanbul araçlarına pek güvenemiyorum neminden falan değilde çok fazla üçkağıt dönebiliyor.

İş döşemeleri bilemeyeceğim ama muhtemelen siyah olan iç döşemelerde vardır focusda.
  • Fiyat olarak ben sahibinden ve bir iki farklı sitedeki araba fiyatlarına bakıyorum hep böyle 2006 modeline 30000 isteyende var.Ama 26 ya hiç görmedim.Genel fiyat ortalaması 27-28 TL tabi bu fiyat 2006-2007 modeller için 2008 modele geçince 30-32 arası fiyat istiyorlar.Aradığımda ise ancak 500 düşüyorlar.Başkada düşmüyorlar.Onun için fiyat konusunda ne olması gerektiğini kesinlikle bilmiyorum.
    Birde İstanbuldan araç alınırmı NEMDEN dolayı.Yani 2006-2007 model bir araçta nem den dolayı sıkıntı olurmu şimdi veya ileride.
    Siz deneyimli arkadaşlar görüş bildirirse sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatli30

Fiyat olarak ben sahibinden ve bir iki farklı sitedeki araba fiyatlarına bakıyorum hep böyle 2006 modeline 30000 isteyende var.Ama 26 ya hiç görmedim.Genel fiyat ortalaması 27-28 TL tabi bu fiyat 2006-2007 modeller için 2008 modele geçince 30-32 arası fiyat istiyorlar.Aradığımda ise ancak 500 düşüyorlar.Başkada düşmüyorlar.Onun için fiyat konusunda ne olması gerektiğini kesinlikle bilmiyorum.
    Birde İstanbuldan araç alınırmı NEMDEN dolayı.Yani 2006-2007 model bir araçta nem den dolayı sıkıntı olurmu şimdi veya ileride.

96 corollamız var 14 yıldır istanbulda tırnak kadar biryer dışında daha çürüme filan yok
  • quote:

Fiyat olarak ben sahibinden ve bir iki farklı sitedeki araba fiyatlarına bakıyorum hep böyle 2006 modeline 30000 isteyende var.Ama 26 ya hiç görmedim.Genel fiyat ortalaması 27-28 TL tabi bu fiyat 2006-2007 modelleriçin 2008 modele geçince 30-32 arası fiyat istiyorlar.Aradığımda ise ancak 500 düşüyorlar.Başkada düşmüyorlar.Onun için fiyat konusunda ne olması gerektiğini kesinlikle bilmiyorum.

Bence nem olayını hiç kafana takma. Hele 2-3 yıllık araçlarda hiçbirşey olmaz nerde olursa olsun.

Bence 2007 benzinli focus ghia nın ederi en fazla 26 dır. Makyajlı kasa olursa 28-29 a kadar çıkar.
    Dizel focus olursa yine 2007 ve ghia olmak koşuluyla 27-28 verilebilir. Makyajlı olursa 32 falan eder.

Tabi bunlar çok yıpranmamış nispeten temiz araçlar içindir. Yani ben alcak olsam bu fiyatlara göre aramaya çalışırdım. Daha önceden de söylediğim gibi benzinli focusu çok uygun denk gelmedikçe almazdım. Kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.