Şimdi Ara

2009 Avrupa Şampiyonası (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.433
Cevap
0
Favori
35.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyoruk

Son dk haberi !!! Ömer Onan yok...Al işte..Bu seviyede ilk kez oynayan Bekir'e kaldık :(

savunmada çok iyi, üçlükleriyle tehlikeli bir isimdi. kötü oldu.
  • Litvanya karşısında şansımız yok gibi görünüyor.
  • İyi başladık ama hücumda istikrar bir türlü gelmiyor.
  • Ömer'in olmaması büyük şanssızlık. hücumda zaten opsiyonumuz sınırlı adamlara üstün olduğumuz tek alan guardlarda da ilk beş oyuncusunu kaybet son dk'da!!
  • 37-36 Türkiye önde..
  • Şu ömer aşık ve semih erden i birleştirsen bir tane adam gibi uzun çıkmaz. Allah boy vermiş ama yetenek sıfır.
    İlk yarıda umduğumdan iyi boğuştuk, inşallah ersan ve hido böyle devam eder.
    Bu arada neden Ömer Onan gibi bir savunmacı ve şutör hiç süre almadı şaşırdım.
  • Tanjevic'in günahını almışım bende diyordum bu adam bu seferde ömeri kenarda unuttu diye.Son zamanların en iyi oyununu oynuyoruz.Tanjevic bizleri mahcup edecek şekilde doğru beşleri doğru taktikle sahada tutuyor yinede maç bitmeden bizim takım hakkında emin konuşamayız.

Ha bu arada Javtokas ,lavrinoviç kardeşler ve Kleiza hariç eski şampiyonalarında takımda yer alan oyuncular yok.Bir ülkenin sisteminin olması nasıl farkediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oblomòv -- 7 Eylül 2009; 23:07:59 >
  • hay ben bu yayını yapan kanalın 7ceddini.. her serbest atışta ekran bi daralıp bi genişliyo.. altyapınıza sokiim..

fena değiliz ilk yarıda.. ersan-hido-oğuz üçlüsü taşıyor şimdilik.. ersan şu boş şutları kesintisiz atmalı.. adam gölgesine feyk atıyor yaw.. hido kötü başladı ama iyi bitirdi ilk yarıyı.. koçum oğuz yine çok iyiydi.. pota altımızda tek ayakta kalan isimdi.. bir çift lafım var semih erden ve ömer aşık'a.. hey sen, şeker kız candy kılıklı semih, adam ol lan! ve ömer aşık, en sevdiğim oyunculardandır ama 2 senedir gram gelişme yok oyununda be
  • Valla heyecanlı ilk yarı oldu..Ben umutluyum..Eğer böyle devam edersek alırız maçı.
    Uzunlarda faul sorunumuz olacak..O yüzden Oğuz'un dikkat etmesi gerek..Zaten Ömer ile başladığımzda eyvah dedim..Neredeyse emindim Ömer'in faul sorunu yaşayacağından.Maç sonlarında kesinlikle sahada olmalı Ömer-Oğuz.Semih'i feda edelim diyorum Tanjevic'in hatası yok ..Tek yanlışı Engin'i oyundan almasıydı...Mola bakımından da zaten 2 coach da mola almaktan korkuyorlar..
    İyi gidiyoruz..Tabi Litvanya da iyi değil..Ersan ve Hido tutukluk yapmadıklarından İbo ve Serkan'ın eksikliğini hissetmeyiz..Ama bir takılırlarsa da iş kötüye gider..
    Kleiza nın da fazla çoşmasına izin vermemeliyiz.
  • semih erden in milli takımda bir kere adam akıllı oynadığını göremedim. artık bile bile mi oynamıyor demeye başladım. yalnız takımımız son yıllardaki litvanya karşılaşmalarındaki ürkekliğini atmış gibi oynuyor. inşallah şeytanın bacağını kıracağız bu sefer.
  • Sinan güler
  • Koçum Sinan be salladı 2 tane 3 lük.
  • nedir bu hakemlerden cektigimmiizz!!!
  • Hakemi geç Semih ne zaman düzgün oynayacak ya milli takım seviyesinde olduğunu unutuyor heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

Hakemi geç Semih ne zaman düzgün oynayacak ya milli takım seviyesinde olduğunu unutuyor heralde

Galatasaray'da Sabri'e top gelince nasıl bir duyguya kapılıyorsam aynısı Semih için basketbolda geçerli.
  • Semih gerçekten çok kötü.Keşfedildiğinden beri gelişme göstermedi.

Fark 10 oldu bu arada.Galibiyete çok yakınız 3lük yemezsek ya da basket foul

EDİT:2 basket foul yaptık 1 dakikada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 7 Eylül 2009; 23:58:39 >
  • kazanirsak onumuz acilir

76-70

hakem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 7 Eylül 2009; 23:59:12 >

• KAZANDIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  • İşte takım oyunu. Galibiyeti hak ettik. Ender Arslan onları yıkan isim oldu bence. Hido ve Ersan'ı durdukları anlar oldu ama Ender'e bir türlü önlem alamadılar. Oğuz çok etkiliydi ama yalnız kaldı. Semih'ten umudumu çoktan kesmiştim ama Ömer Aşık'ın bu kadar kötü oynamasını beklemiyordum. Sonlarda biraz toparlandı. Kerem Gönlüm'ü aradık açıkçası. Ömer Onan da yokken Litvanya'yı yenip liderlik için avantaj sağlamak harika. Son olarak savunma diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 8 Eylül 2009; 0:09:20 >
  • 84-76 yendik
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.