Şimdi Ara

2009 Subaru Forester

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Subaru'nun yakın bir zamanda tanıtacağı yeni nesil Forester'ın casus fotoğrafları uzun zamandır internette dolaşıyor. Oldukça büyüdüğü gözlenen Subaru Forester'ın iç mekanı da daha albenili hale getirilmiş. Motorlar konusunda henüz kesin bir bilgi olmasa da 2.0 L lik boxer motorun 148 ve 230 beygirlik versiyonlarının kullanılması olası.

Daha fazla bilgi için:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakrileg -- 7 Aralık 2007; 21:39:26 >

• boyutları biraz daha büyümüş..
  • Impreza' dan sonra sıra Forester' a geldi demek ki..
    Subaru "en azından" bişeye benzeyen modellerini rezil etmek konusunda hızla yol alıyor..
    Allah aşkına birileri durdursun şunları.
  • Boyutlarının büyümesi iyi bir şey.Arkadaşın arabayla son seyahatimizde hanım söylendi durdu bunun arkasının 307 den farkı yok diye,hakikaten de öyle,araba bozması gibi bir şey..2.0 dizel boxer ve tiptronic vites, biraz daha şekilli iç mekan Forester a gider.
  • eskiden hayran olduğumu subaru imprezayı ömür boyu alamayacağım için hep üzülürdüm. sağolsun subaru beni bu üzüntüden kurtardı artık yeni imprezalara bakmıyorum bile. benim alabileceğim fiyata düşene kadar eskilerinin de modası geçer zaten. oohh rahatladım ya. tribeca ile başlayan tipsizlik geleneğini impreza ve forester ile devam ettirdiği için kutluyorum subaruyu. şimdiden impreza nın makyajlama çalışmaları başlamış bile. bilmesek subaruyu hyundai aldı diyecez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.