Şimdi Ara

2011 Cruze hb. fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Cruze hb. almak istiyorum ama aslen bu markaya yabancıyım ford kullanıcısı olarak.
    2011 CRUZE HB BEYAZ LT PLUS + OTOMATİK + LPG(Garanti devam ediyor) + DVD-TV-NAVİ FULL + FULL 5000km' de. bi araç var tanıdığımda nakite ihtiyacı var.
    Bu araç için bana söylediği fiyat 40 bin lira nedersiniz ? Pazarlık için uğraştım ama taş çatlasın 500 belki indirebilirim. Bu fiyata bu araba değer mi ?
    Ayrıca otomatik şanzuman nasıl cruze' un bilgilendirirseniz kısaca sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 24 Mayıs 2012; 13:59:52 >

• o paraya sıfır alınır.
  • piyasasına göre fiyatı cok bence o paraya aynı özellikte honda civic alırsın
  • İnternette sunroof lu otomatik cruze hb lt plus 'ın fiyatı az önce baktım 43.905 TL
    Nasıl 40 bine sıfır alınabiliyor onu anlamadım?
    Bu fiyatı konfigure etden yaptım sitesinden bu plus 'ın içinde navigasyon varmı yokmu peki onu çözemedim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araspoyraz

İnternette sunroof lu otomatik cruze hb lt plus 'ın fiyatı az önce baktım 43.905 TL
    Bu fiyatı konfigure etden yaptım sitesinden bu plus 'ın içinde navigasyon varmı yokmu peki onu çözemedim ?

o liste fiyatı ama :) minumum 2.000-2.500 pazarlık payı var. 41.343 tl lik wtcc sedan için 39.500 fiyat aldım ben. o da pazarlık yapmadım yani, ne olur diye sordum sadece.
    ikinci elde daha uyguna mevcut. 15 saniye içinde buldum bi tane mesela ;http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-1-6-lt-plus-sr-sunroof-landirenzo-marka-lpg-bakmadan-gecme-87390178/detay navigasyonu da alır eklersin.

• Çok iyi fiyat almışsınız.
    İyi oldu sizle görüştüğüm =)
    Gider sıfır alırım dediğiniz gibi 2.el almak mantıklı değil bu durumda..
    Bende bi chevrolet bayisine uğrayıp pazarlığımı yapıcam bakalım ne fiyat çıkarcaklar.
    Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 24 Mayıs 2012; 16:51:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILTERIS45

piyasasına göre fiyatı cok bence o paraya aynı özellikte honda civic alırsın

İşin aslını anlatıyım hocam ozaman. Hondaya da baktım 2.el yeni kasalar pahalı eski kasayı da ben sevmiyorum.
    Geçen gün Ankara efe plazaya gittim hondanın olmuşken sıfırı olsun diye 47.520 fiyatı verdiler dream otomatiğe.
    47.500 'e zor indiler. Yarım saat konuştuk 20 lirayı almayalım başkada olmaz diyorlar. Çok tok satıcılar. Anlıycağın honda benim bütçeyi aştı..
    Aldıktan sonra tüp olayı da var malum tüpsüz civic' e binilmez oda çok yakıyor..
    O yüzden bende cruze'a yöneldim daha uygun fiyatta olduğu için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 24 Mayıs 2012; 17:01:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ILTERIS45

piyasasına göre fiyatı cok bence o paraya aynı özellikte honda civic alırsın

İşin aslını anlatıyım hocam ozaman. Hondaya da baktım 2.el yeni kasalar pahalı eski kasayı da ben sevmiyorum.
    Geçen gün Ankara efe plazaya gittim hondanın olmuşken sıfırı olsun diye 47.520 fiyatı verdiler dream otomatiğe.
    47.500 'e zor indiler. Yarım saat konuştuk 20 lirayı almayalım başkada olmaz diyorlar. Çok tok satıcılar. Anlıycağın honda benim bütçeyi aştı..
    Aldıktan sonra tüp olayı da var malum tüpsüz civic' e binilmez oda çok yakıyor..
    O yüzden bende cruze'a yöneldim daha uygun fiyatta olduğu için..

madem 45 civarı bütçe var tüp müp uğraşmayın hocam. hb seviyorsanız o civara dizel astra var, çok hoş araba bence.

• quote:

İnternette sunroof lu otomatik cruze hb lt plus 'ın fiyatı az önce baktım 43.905 TL

(sunroof) lu (otomatik) cruze hb lt (plus) 43.905 nerede?

2011 Cruze hb. fiyat
    46.160TL -3000 indirim = 43.160 TL eder............

plus da navigasyon/multimedya yok..
    plus özellikleri için;http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/cruze/cruze-hatchback/ozellikler-ve-donanimlar.html

yukarı da bahsi geçen araç;
    LT PLUS AT 44.829TL + LPG 1.500TL + NAVİ 1.500TL = 47.829TL yapar...

bu arabayı bayiden böyle çıkartsanız olacağı 44.500TL

40.000TL ye ancak;
    Manuel Cruze LT Plus 42,210 TL + metalik 813TL .... alınır.

Lütfen doğru hesap yapalım.
    yapalım ki okuyanlar yanılmasın orada burada "bıdı bıdı" yapıp kafamızı şişirmesin.

aynı zaman da güzelim arabayı da "öldürmeyelim"..

• quote:

Orijinalden alıntı: coverdale

quote:

o liste fiyatı ama :) minumum 2.000-2.500 pazarlık payı var. 41.343 tl lik wtcc sedan için 39.500 fiyat aldım ben. o da pazarlık yapmadım yani, ne olur diye sordum sadece.
    ikinci elde daha uyguna mevcut. 15 saniye içinde buldum bi tane mesela ;http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-1-6-lt-plus-sr-sunroof-landirenzo-marka-lpg-bakmadan-gecme-87390178/detay navigasyonu da alır eklersin.

bu araç da otomatik ve navi eksik...
    2.200+1.500 = 3.700TL yapar

35.750+3.700 = 39.450 yaptı. yukarıda verilen ile aynı hesaba gelir. +4.000km cabası.

LT MANUEL'in üzerine alınacak her

AT / METALİK / SR / WTCC / PLUS / LPG / NAVİ / MUHTELİF AKSESUAR vs. +TL

• özür otomatiği atlamışım. ama daha düşük fiyata bulunabilir demek istiyorum. gerçi hb pek yok ama ondan daha pahalı olan aynı özelliklerde sedan 38 civarı rahat bulunur:)

edit; fiyatlara bakayım derken gördüm, çok hoş olmuş araba;http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-dikkat-cekmek-isteyenler-1-6-lt-plus-full-fulll-86945528/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coverdale -- 24 Mayıs 2012; 22:03:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

2011 Cruze hb. fiyat

plus özellikleri için;http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/cruze/cruze-hatchback/ozellikler-ve-donanimlar.html

40.000TL ye ancak;

yapalım ki okuyanlar yanılmasın orada burada "bıdı bıdı" yapıp kafamızı şişirmesin.

Evet sunroof lu otomatik cruze hb lt plus' ın fiyatı 43.906 TL ve ayrıca 3000 TL civarı indirim de yapılırsa 40.906 TL şuan ki fiyatı.
    Bu da resmi bakın isterseniz..

2011 Cruze hb. fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 2 Haziran 2012; 0:14:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

2011 Cruze hb. fiyat

40.000TL ye ancak;

Evet sunroof lu otomatik cruze hb lt plus' ın fiyatı 43.906 TL ve ayrıca 3000 TL civarı indirim de yapılırsa 40.906 TL şuan ki fiyatı.
    Bu da resmi bakın isterseniz..

2011 Cruze hb. fiyat

2011 Cruze hb. fiyat
    bizde konfigüre edilmiş resmini koyduk, herhalde üzerindeki rakamları ben yazmadım.
    bu konfigürasyon ayın 24 ünde yapılmıştı, bu güne göre üzerinden 7 gün geçmiş

HB ve NB arasındaki fark önceki zamanlar 750tl ydi. geçen gün listede 1.330tl gözüktü.
    şimdi de bazı donanım HB ve NB arasında 2.500 bazılarında ise 3.500tl fark var. bu kadar fark olması yanlış...

yani liste tutarsız, fazla güvenmemek gerekir.

ek. HB/NB arasındaki olması gereken en doğru fark, 2.0 dizele bakarak anlaşılabilir

şu an sitedeki liste
     2011 Cruze hb. fiyat
     2011 Cruze hb. fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 2 Haziran 2012; 1:54:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.