Şimdi Ara

2011 yılının en iyi sedanı belli oldu? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
10.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DKinq

O Zaman Bunları Gösteriyim

2011 yılının en iyi sedanı belli oldu?

Bmw 650 Anlaşılmıyorda ;

Buyrun Siz BMW lerinizle Takılın Allah Kaza Bela Vermesin BMW Yandaşları

Site Vermek İstemiyorum Buyrun Başka Bir Siteden Aldığım Bölüm

Arkadaşlar türkiye de az dünyada çok kişinin bildigi üzere dünyanın en sağlam arabası volvo dur. Volvo Türkiyede Çok tutulan arabalardan deil fakat yabancı ulkelerde bayaa war Türkler volvo yu fazla görmedikleri , binmedikleri için ilgilenmiyo ama Hürriyet gazete yazarları da bir arada olarak bir çok araba seçtiler her hafta 2 şer tane elediler ve son 3 e kalan arabanalar BMV-MERCEDES-VOLVO ve En iyi seçilen araba volvo oldu

Yorumsuz...

bu tip fotolar paylaşınca ele geçen şey nedir? zırhlı araçların parçalandığı kazalarda var dünyada.. senin Volvo'ndan daha sağlam olan araçlardan bahsediyorum.. kazanın oluş biçimi, darbe alınan yer, darbenin oluşturduğu basınç araçtan sağ çıkmana da sebep olur, 4'e ayrılmada sebep olur..

Volvo sağlamdır, iyidir, hoştur ama "ölümlü kazası yoktur" lafı boş bir iddiadır.. hiçbir marka ve model için böyle bir şey söylenemez..

• @Dkinq

Bmw'nin ölümlü kazası yok bigi saçma bir cümle kuran oldu mu?
  • araçları forumda fazla abarma hastalığı ortaya çıktı ölümü Allah bilir her araç birer ölüm makinesidir. volvo ,bmw, vb.
  • @time-keeper

"""Bu nasıl bir kindir? Adam, Bmw alacak kadar parası olduğu için suçlu oldu resmen. Garip"""

bir önceki sayfadaki üstteki yorumuna çok güldüm bak hala gülüyorum benim cevabımdan kin i nerden çıkardın, ne kini bana ne techzone dan bmw den volvo dan, ben sadece yorum yaptım ok++

yaw birader hakketen çok komiksiniz, adamın bmw sinden parasından bana ne yaw, neye binerse binsin ister bmw ye ister uçağa binsin ister ata eşşeğe binsin bana ne birader...

demek ki ona benzer bir yazı daha yazsam beni seri katil yapıcan dostum, neden, eleştirdim diye, burası forum isteyen istediğini yazar, bmw yi volvo yu eleştirmek için kimseden izin almaya gerek yok++

şimdi adamın biri çıkıp volvo başlığına ısrarla birşeyleri kanıtlamaya çalışıyorsa tabiki birileri de ısrarla eleştirir ok++

@techzone

bende size haksızlık edildiğini düşünüyorum artık size uzmanlık yetmez bmw fanatiği unvanını forum yönetimi derhal vermelidir...

• benim bindigim araba seni ilgilendirmiyorsa beni niye aga pasa bilge olarak nitelendirip, kendini maraba olarak goruyorsun... biz sana bayagi gulduk, heleki fanatiklik yorumuna gulerken baska organlarimda eslik etti.. neyse bilen biliyor sen eglenmene dewam et.. bizim karnimiz agridi cunku bu kdr yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 30 Mayıs 2011; 10:32:47 >
  • aviator:yaş kaç?
  • @aviator

Tamam, kıskanç ve kinli diyeyim o zaman.
  • Başlık resmen zıvanadan çıkmış.

"Volvo'da kaza yapıp ölen yok", vs. saçmalığın uç noktası sanırım bu.

Bi araba ne kadar güvenli olursa olsun bunun bir sınırı var. Arabaya yandan bir Tır yüksek hızla girsin bakalım, ne Volvo dinler, ne İşveç çeliği, ne BMW, ne Mercedes.
  • ya iyi tamam siz bir araştıırın ben şuana kadar görmedim gören varsa söylesin o ekdeki fotonunda ilkini araştırdım adam yaşıyor var mı çevresinde kayeden biri ???
  • quote:

ya iyi tamam siz bir araştıırın ben şuana kadar görmedim gören varsa söylesin o ekdeki fotonunda ilkini araştırdım adam yaşıyor var mı çevresinde kayeden biri ???

Tamam, yok. Sus yeter ki artık.
  • bende 2011 yılının en iyi araç ödülünü vereceğim katılımcılar birer araçlarını vereceğim adrese göndersinler
    ne kadar çok araba o kadar çok şans
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Volvo'nun ölümlü kazası yok diyenlere;

Bu kazanın devam görüntüleri de var ama çok kötü görüntüler. O sebeple yayınlamıyorum.

Bunlar Volvo mu ???

evet ilk fotoğraftaki s70 t5, diğerleri ise s80 t.

Bnaa onun Sitesini Verin Neye Dayanarak Öldü Diyorsunuz Bilelim Emniyet Kemeri Takılı mı Değil mi ???

Şaka mısın sen ?

• Bağımsız bir kurul Volvo S60'ı yılın en iyi sedanı seçmiş, eyvallah dersin katılırsın katılmazsın, fakat bunu saygı sınırları içinde efendi gibi ifade edersin. İştirak ettiği her konuda olduğu gibi, saygı sınırlarını aşarak seviyeyi düşürmeyi adet edinen arkadalar malesef bu konuya da üşüşmüşler. Yazılanları okurken midem bulandı.
  • arkadaslar hiç kimse mercedes , bmw, audi prestijine bir şey demiyor zaten. ama şunu kabul edin ki volvo da bu araçların arasına girmeyi başarabilmiş tek marka. güvenlik denince akla ilk volvo nun gelmesi sadece emniyet kemerini ilk bulduğundan falan da deil. volvolar kullanım acısından olsun yada güvenlik açısından olsun sınıfı olan araclar arasında en iyilerdendir ve mercedes, bmw, audi markalarıyla yarısacak konumdadır. 1997 yılında s70 t5 2000 cc 225 hp volvoyu 2 sene kullandım, sonrasında 2000 yılında c 180 mercedes aldık, arkasından 98 520 bmw aldık şimdide 1,4 tsi passat kullanıyorum. inanın bana performans acısından volvo hepsinin üzerinde, güvenliğide şöyle söylemek gerekirse hiçbir araca oturduğumda volvodaki güven duygusunu hissetmedim... passatımda 2009 model arkadaslar... simdi eğer 100000 altında bi s70 bulsam bu aracı anında satıp tekrar s70 t5 e binerim...
  • Volvonun ölümlü kazası olmaz olur mu be kardeşim yuh daha neler duyacağız
  • şehir efsanelerine inananlar çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

şehir efsanelerine inananlar çok

Ona benzer birşey varki bu efsane değil gerçek

Suzuki hayabusa adlı 1300 cc lik motosikletin satıldığı kadar mezar kapatması Suzuki firması kendi açıklamıştı bunu.Ne kışkırtıcı bir satış yöntemi değil mi

• arkadaşlar yaptığınız tartışma çok yanlış bende bir volvo hastasıyım ama inanın volvonun 20 yıldır ölümlü kazası olmadığı gerceğine inanmıyorum bende bu bir söylenti siz bmw cilerinde volvoyu bildiğine inanıyorum Dkinq arkadaşımız yüzünden gercekten volvo dan soğuyanlar olabilir çünkü bir bilgisi olduğunuda düşünmüyorum
    volvo kesinlikle güvenlikte basarılı bir araçtır ve her zaman bmw mercedes audi ile rakip tir onlardan tek farkı şişirilmemiş bir fiyatı olmasıdır ve volvo sonuna kadar parasını hakkeden bir araçtır ben diğer araçlara da bişey demiyorum onlarda cok basarılı araclar zaten bmw olsun mercedes olsun ama fiyatları bana göre fazla şişirik ben mercedes cls ye 400 milyar para vericeksem bunu bir düşünün yani 400 milyar nedir neden bu kadar pahalı tabi ki de şişirmiş fiyattır onun fiyatı
    he bmw ve diğer markalar volvunun sisteminin arızalı çıktığını söyleyen insanlara sesleniyorum bu bir kul yapısı ve bozulabilir çalışmayabilir ama en azından başarılmış bir sistem ve sizin yaptığınız sadece kötülemek harbiki volvo kazandığı paranın çoğunu güvenliğe harcıyor ve şuanda euro ncap sitesine girin ve bakın tüm arabalara volvo zaten v40 modeli ile korumada yüzde doksan sekizle birincidir bunun yanında 1999 altı arabaların bazıları 4 yıldız bazıları 5 yıldızdır ama girin mercedese bmw ye audiye 3 yıldızlı 2 yıldızlı araçlar görürsünüz bunlar nedir peki bu sonuçlar nedir ? ben bmw ile volvunun çarpışmasınada inanmıyorum parçalarıyla oynanmış olabilir bence sonuçta bilindik biri yapmamış bunu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.