Şimdi Ara

2011 yılının en iyi sedanı belli oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
10.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uluslararası Yılın Otomobili (ICOTY) Jürisi tarafından ‘2011’in En İyi Sedanı’ ve ‘En Güvenilir Otomobil’ olarak seçilen yeni Volvo S60; bu ödülleri, tüketicilerin hayat tarzlarına hem duygusal hem de mantıksal olarak uyumlu olduğu için layık görüldü.

Volvo S60, Uluslararası Yılın Otomobili (ICOTY) Jürisi tarafından, New York Otomobil Fuarı’nda ‘2011’in En İyi Sedanı’ olarak seçildi. Tamamen yenilenen spor sedan, tüketicilerin hayat tarzlarına en mükemmel uyumu sergilemesi dolayısıyla sınıfının en iyisi olmaya değer bulundu. Seçim, dünya çapında tanınmış 12 otomotiv gazetecisinden oluşan bir jüri tarafından gerçekleştirildi.

Ödülü alan Volvo Car Kuzey Amerika Başkanı ve CEO’su Doug Speck, “Uluslararası Yılın Sedanı ödülünü almak ve ‘En Güvenilir’ otomobil seçilmek, Volvo S60’ın tüketicilerin hayat tarzlarına hem duygusal hem de mantıksal olarak uyumlu olduğunu birinci elden gösteriyor,” dedi. Speck; “İleri teknolojili güvenlik özelliklerimiz ve usta İskandinav tasarımımızdan, sınıfının en iyi yakıt ekonomisine ve ödüllü motoruna kadar, S60 herkese hitap edebilecek bir şeyler sunuyor. Bu bizim için oyunun kurallarını değiştiren bir model,” diye sözlerini sürdürdü.

15’inci yılında sektör için saygın bir gurur vesilesi olma özelliğini koruyan ICOTY Ödülleri, diğer bütün otomotiv ödüllerinden farklı olarak otomobil ile tüketici arasındaki duygusal ilişkiyi ölçüyor.

ICOTY Ödülleri Yapımcısı Courtney Caldwell, törende yaptığı konuşmada; “ICOTY Ödülleri, eksantrik mili ve krom kaplamadan ziyade yaşam tarzıyla uyuma ve otomotiv üreticilerinin bu hedefe ulaşmada ne kadar başarılı olduğuna dayanıyor,” dedi.

Sizce de sıra dışı şık tasarımı,güvenliğiyle kolayca premium segmette rekabet edeceği güçlü motorları ve kaliteli iç mekânı ile S60 hak etmedi mi?

• Hak eden kazandı bence
  • 2011 yılı bitti mi de en iyi sedan ödülü veriliyor?? böyle bir saçmalıkta daha önce duymadım!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

2011 yılı bitti mi de en iyi sedan ödülü veriliyor?? böyle bir saçmalıkta daha önce duymadım!!

Galiba bu sene için bundan daha iyisinin geleceğini düşünmedikleri için,bence haklılarda.İşte haberin linki;
    http://www.traraba.com/2011/yilin-sedani-volvo-s60/
  • "en iyi sedan" çok iddialı bir laf.. kendi çaplarında eğlenmişler.. yer yüzünde yıl bitmeden verilen ödüle ilk kez şahit oluyorum...

heleki "en iyisi bu, bundan başka gelmez" düşüncesi nasıl bir mantıktan ileri gelir? hiç ama hiç anlamış değilim...

7, S, A8'de sedan sınıfına giriyor.. oturup üç dört kere düşünsünler ödül verirken..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 28 Mayıs 2011; 18:48:08 >
  • quote:

2011 yılı bitti mi de en iyi sedan ödülü veriliyor?? böyle bir saçmalıkta daha önce duymadım!!

2 ay sonra 2012'ler geliyor artik..
  • yakışır
  • Bu f10 520 den falan dahamı iyiymiş.İyi derken kriterler ne acaba saçmalık
  • sedan derken d sınıfından bahsediyordurlar bence yoksa işin içine lüks sedanlar girerse her sene rolls royce seçilirdi. D sınıfı için konuşacak olursak bence de şu an sınıfının en iyi aracı
  • Benim çok beğendiğim bir otomobil.Bu ödülü alması beni hiç rahatsız etmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amercan

quote:

model yılı farklı bir şey.. 2011 yılının en iyisi demek farklı bir şey..

atıyorum, 2011 Kasım ayında Mercedes Benz yeni kasa S class çıkartsa ne olacak? model yılı 2012 olacak tabii ama üretim tarihi 2011 olarak anılacak... saçmalık burada..

• bulunsun
  • quote:

Acaba yılın başında mı yapıyorlar, bilmiyorum ama dediğin gibi daha 2011 in bitmesine çoook var ve epeycede sedan çıkar..çıkacak olanlara haksızlık edilmesin..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Amercan

quote:

model yılı farklı bir şey.. 2011 yılının en iyisi demek farklı bir şey..

atıyorum, 2011 Kasım ayında Mercedes Benz yeni kasa S class çıkartsa ne olacak? model yılı 2012 olacak tabii ama üretim tarihi 2011 olarak anılacak... saçmalık burada..

Dostum International Car Of The Year odullerinden bahsediyoruz. 15 yildan beri verilen bu ödül hep yeni cikan modellere ( model olarak sifir) veriliyor. Yeni modellerin de hersene Agustos'ta ciktigini dusunursek pek mantiksiz gelmedi bana. Ancak boyle bir oylamada 2012 model bir E sinif arac ile 2011 model D sinif bir araci ayni kefede kiyaslamanin mantikli ve adil olmazdi sanirim.

• quote:

"en iyi sedan" çok iddialı bir laf.. kendi çaplarında eğlenmişler.. yer yüzünde yıl bitmeden verilen ödüle ilk kez şahit oluyorum...

heleki "en iyisi bu, bundan başka gelmez" düşüncesi nasıl bir mantıktan ileri gelir? hiç ama hiç anlamış değilim...

7, S, A8'de sedan sınıfına giriyor.. oturup üç dört kere düşünsünler ödül verirken..

Bu kadar agresyon yapacak ne vardı bende onu anlamadım

Yıl kavramını yanlış anlamış ya da bilmiyor olabilirsin. Farklı sektörlerde çoğu zaman 1 Ocak'ta başlamıyor yeni yıl. Finans yılı diye bişey var mesela... Ya da otomotiv sektöründen bir örnek vereyim, Temmuz'da sıfır aldığın bir otomobil ruhsata gelecek model yılına aitmiş gibi kaydedilir. Farklı organizasyonların farklı kriterleri var, daha da önemlisi kategorileri var... Dünyaca kabul görmüş uluslararası bir organizasyona " kendi çaplarında eyleniyo bunlar yea" demeden önce ,bi bak bakalım neymiş ne değilmiş öğren önce bi.

Daha öncede Ford Fiesta, VW Polo gibi araçlarda seçildi Audi A4, Opel Insignia'da seçildi... Kriterlere göre illaki biri seçilecek. Kimse en iyisi bu, bunu alacaksın diye dayatmıyor. Bu kadar ciddiye alıp mızmızlanmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 28 Mayıs 2011; 19:44:38 >

• Gerçekten tüm bu sorgulamalar 5 serisi seçilmedi diye mi???

Kimbilir ne kadar etken vardır bunu seçmek için...F/P oranından tutun da diz mesafesi, güvenlik donanımlarından motorun verimliliğine kadar...Hepsinin sonucu Volvo'ymuş meğer..
    Hak etmiş alımış iyi de olmuş

Düzenleme: Haber kaynağı da yorumumu destekler nitelikte..Haberden bir alıntı:

Ödülü alan Volvo Car Kuzey Amerika Başkanı ve CEO’su Doug Speck, “Uluslararası Yılın Sedanı ödülünü almak ve ‘En Güvenilir’ otomobil seçilmek, Volvo S60’ın tüketicilerin hayat tarzlarına hem duygusal hem de mantıksal olarak uyumlu olduğunu birinci elden gösteriyor,” dedi. Speck; “İleri teknolojili güvenlik özelliklerimiz ve usta İskandinav tasarımımızdan, sınıfının en iyi yakıt ekonomisine ve ödüllü motoruna kadar, S60 herkese hitap edebilecek bir şeyler sunuyor. Bu bizim için oyunun kurallarını değiştiren bir model,” diye sözlerini sürdürdü.

COTY Ödülleri Yapımcısı Courtney Caldwell, törende yaptığı konuşmada; “ICOTY Ödülleri, eksantrik mili ve krom kaplamadan ziyade yaşam tarzıyla uyuma ve otomotiv üreticilerinin bu hedefe ulaşmada ne kadar başarılı olduğuna dayanıyor,” dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 28 Mayıs 2011; 20:05:01 >

• moda oldu bu zaten yeni cıkan ve raklama ihtiyacı olan modele ödüller veriliyor

olay bu bence başka bir şey değil

bir cok model yeni cıktığında bu dümen cevriliyor

tüketiçi gözünde yukarı konumlandırıyorlar modeli

pazarlama taktiği
  • Bütün adayların listesi.

Finale kalan 7 araç ise;

1)Alfa Romeo Giulietta
    2)Citroen C3/DS3
    3)Dacia Dúster
    4)Ford C-max/Grand C-max
    5)Níssan Leaf
    6)Opel/Vauxhall Merivá
    7)Volvo S60/Volvo V60

Audi,Mercedes ve Bmw'nin denk modelleriyle katılmamış adeta almak için saldırmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: lucadris24

bulunsun

Bazı başlıkların altına mesajım bulunsun yazıyorsun.

Amacın nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bergspyder -- 28 Mayıs 2011; 20:21:47 >
  • bu arabadanın hiçbir versiyonunda sis farı yokmuş volvoya gittiğimde satıcı sölemişti bu arabanın en büyük eksikligi bu diye :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.