Şimdi Ara

2014 Honda Civic Elegance Eco 6bin Km de Hatasız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilan :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2014-siyah-elegance-eco-honda-civic-otomatik-6bin-km-de-175836595/detay/

özellikleri :

Araç kazasız , boyasız
    Fabrika çıkışlı LPG li olduğundan 6 yıl 150 bin km garantilidir
    Tam Otomatik vites
    Araç 6000 (6 bin) kmdedir , hiç zorlanmamıştır , 6 haziran 2014 çıkışlıdır
    Elegance pakete ek olarak , serviste siyah deri koltuk , siyah cam filmleri ve arka bagaj spoilerı taktırılmıştır
    Elegance ın başlıca özellikleri :
    Xenon farlar ve far yıkama ,
    Geri görüş kamerası ,
    Sunroof ,
    Isıtmalı Ön koltuklar,
    F1 vites,
    Digital klima,
    Cruise Control(Hız sabitleyici)
    aux , usb girişleri ,
    yol bilgisayarı ,
    kol dayamalar,
    abs , hava yastıkları , vsa ...

wv scirocco , F20 bmw 1.16i , E 90-92 bmw 3.20d , Audi A3 (2011 ve sonrası), Audi A4 (2011 ve sonrası), mini cooper (2011 ve sonrası),
    Mercedes C180 ,C200 , Clk , A180 , Volvo V40 , S40 , S60 veya aklıma yatan yukardaki araçlarla eşdeğer Otomatis vitesli , Düşük kmli araçlarla takas olabilir , üstünü tamamlarım

• memnun değil misiniz hocam ?
  • hocam memnun değil misin.Bir arkadaşımda bu araçtan sıfır almayı düşünüyor.Yakıtı falan nasıl kullanıcı olarak biraz bilgi verir misin?
  • hocam memnun değil misin.Bir arkadaşımda bu araçtan sıfır almayı düşünüyor.Yakıtı falan nasıl kullanıcı olarak biraz bilgi verir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhansoylukan

hocam memnun değil misin.Bir arkadaşımda bu araçtan sıfır almayı düşünüyor.Yakıtı falan nasıl kullanıcı olarak biraz bilgi verir misin?

memnunum araçtan ama 1 adet daha normal bir aracım var , diğer aracımın premium olması lazm diye düşünüyorm , mercedes -bmw - mini - volvo gibi onun için değiştiricem yani ,,,

yakıt ortalamam 9.7 lt şu an , agresif kullanırım , genelde şehir içi kullandım , gazla kullanmıyorum aracı , benzinle kullanıyorum genelde ama gazla kullanılsa 11 lt yaksa benzin dahil 30 kurus civarı yakar ,
    yol tutuşu gayet iyi , özellikle ön taraftan görüntüsünün çok iyi olduğunu düşünüyorum , iç malzeme kalitesi rakipleri ile aynı seviyede , donanım olarak c sınıfının en iyilerinden , direksiyonu gayet hafif şehir içi için ideal olduğunu düşünüyorum ,

• Dante_TR D kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederimm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.