Şimdi Ara

2018 TV tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan 49" tvlerde en güzeli stabil çalışanı,sorunsuz olanı hangi model markadır?

Ben 2 sene önce Philips 49PUS6501 almıştım,aradabi kendi kendine kapanıyor,birde tv listesi berbat onun haricinde sorunum yok.

• Bütçe 3500 TL
  • samsung ue-49mu7400 tavsiye olunur mu yoksa Philips 49PUS7002 önerirsiniz?
  • kibrit kullanıcısına yanıt
    Sony'den şaşmayın hocam kolay kolay sorun çıkartacağını zannetmiyorum tasarım olarak çok hoş fiyat olarak da bütçenize uygun..
    https://www.incehesap.com/sony-kd-49xe7005-49-inc-123-ekran-4k-ultra-hd-smart-led-tv-fiyati-36782/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbilker1907 -- 16 Mart 2018; 15:11:4 >
  • bu vestel tv ler nasıldır?

onlarda birde 2 yıl değişim kampanyası vs var.Bilginiz var mı?
  • kibrit kullanıcısına yanıt
    Degisim kampanyası var ama normal fiyatindan daha yüksek bir fiyata geliyor maalesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü bir Philips 49PUK4900 tecrübem olduğu için, ne zaman böyle bir konu başlığı görsem üşenmeden yazıyorum: Philips'ten uzak durun. Saçınızı başınızı yolarsınız.

Benim sıralamam: Samsung - Sony - LG
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Çok kötü bir Philips 49PUK4900 tecrübem olduğu için, ne zaman böyle bir konu başlığı görsem üşenmeden yazıyorum: Philips'ten uzak durun. Saçınızı başınızı yolarsınız.

Benim sıralamam: Samsung - Sony - LG

Valla dediğim gibi ilk sene arızalandı kendiliğinden kapanıyordu,tamir ettiler ne yaptılarsa artık düzeldi.Geçenlerde bir kere yine aynı şekilde kapandı.

kanal listesini dert etmiyorum,oda başbelası ama benim için çok sorun olmadı.

Bunun haricinde renkler harika
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.