Şimdi Ara

2022 MODEL B Segment Satip 2018 C Segmente geçilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2022 Model Peugeot 208 Sahibiyim arkadaşlar. İstanbulda küçük B Segment araba cidden çok ideal lakin artik şehir içinde araba kullanmiyorum sadece uzun yol.

Sizce bunu satip 2017 2018 Golf ile degiştirmeli miyim . Yoksa aracim yeni bir 2 3 sene daha binsem mi çok kararsiz kaldim

Herkese teşekkür ederim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 10 Mayıs 2023; 13:51:56 >

• 130 hp 208 ise satmaya değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 10 Mayıs 2023; 13:55:29 >
  • sahsı fıkrım ben her zaman yeni araç taraftarıyım.

yeni olsun küçük olsun
  • Mağazadan sıfır aldığın baksırı milletin kullandığı baksır ile değiştirir misin ? Cevabın evet ise geçilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 10 Mayıs 2023; 14:2:22 >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt

Evet hocam 130 HP. Bana da öyle geliyor sanki etrafimdakilerin gazina geldim heralde biraz sifir araci sattircaklar bana

• FurkanKizil kullanıcısına yanıt

ne zaman bagajlı araba lazım olursa ya da elinizde para geçer, daha üst segment araba almak isterseniz falan o zaman değiştirin derim. 2018 golfe değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 10 Mayıs 2023; 14:39:3 >
  • senın arabada gözleri vardır. ondan sattırıyorlardır sana.

• 2023 A segmentinden
    2021-2022 B segmentine
    2020-2021 C segmentine/B SUV'a
    2019-2020 D segmenti/C SUV'a

geçilebilir. Bu tabloya göre siz de kategoriler arasında gezinebilirsiniz. Bunun haricindeki geçişler uzebilir (Garantisiz araç, ekstra masraflar, yipranmislik durumu vs)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 10 Mayıs 2023; 15:11:49 >
  • Modern B sınıf otomobiller 95 model polo gibi uzun yolda gezinen, yalıtımsız, daracık, bagajı ufak, güvenliksiz araçlar değil.. 208'in örneğin Golf 6'dan boyut, aks mesafesi, iz genişliği olarak önemli bir farkı yok..

Bu yüzden de biraz C sınıfı yok oluyor. B araçlar veya B suv'lar C'nin yerini alıyor.. sıfırdan gidip C alsan neyse de sırf bu yüzden araç değiştirilmez artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperVeloceJota -- 10 Mayıs 2023; 16:6:59 >
  • SuperVeloceJota kullanıcısına yanıt

hele fabia mk4, golf kadar büyük hissettiriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.