Şimdi Ara

2023 YKS için şu an coğrafya/biyoloji çalışmak mantıksız mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2023'te sınava gireceğim EA'dan. 9-10. Sınıf pandemiye denk geldi coğrafya hocası da ders açmıyordu yani tyt cografyayi hiç bilmiyorum ama ders olarak iyidir cografyam, 11. sınıfta hep 90-100 aldım, 9'da okullar kapanmadan önce de öyleydi. Denemelerde de mantık yürüterek yapabiliyorum ama bilgim az tyt'de. Sene içinde halledebilecegimi düşünüyorum. Matematik ve geometride zayıfım. Bu yaz için full matematik-geometri gidip (Türkçe ve paragraf çözüyorum) sene içinde Eylül gibi coğrafya biyoloji gibi derslere başlamayı düşündüm. Şu an başlamak mantıklı mı? Ya da sonraya bırakmak mi mantıklı? Arkadaşlarımın bazıları coğrafyaya başlamış ama şu an için biraz erken geldi bana. Yine de tecrübesi olanlardan fikir almak isterim.

• evet unutursun muhtemelen ama içinden çalışmak geliyorsa kendine engel olma otur bak en azından bir kültür bir temel oturtursun millet sükroz neydi ya diye bakarken senin fikrin olur

• teşekkür ederimm, açıkçası pek içimden gelmiyor unutacağımi düşünerek ve matematik dururken coğrafya başlamak da mantıklı gelmedi. Haklısın biraz temel olurdu ama sonra da halledilebilir bence.
  • şu an bak, sene içinde denemelerle de tekrar etmiş olursun. 5 6 net fazlan çıkar, fena mı

• O zaman bu yaz akşam matematik çalışmak istemediğimde boşluk dolsun diye bakayım. Eylül ayina doğru ağırlık veririm. En mantıklısı bu gibi. Cevap için teşekkür ediyorumm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.