Şimdi Ara

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ FIRSATLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
32
Favori
33.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimden geldiğince öğretmenler günü kampanyalarını toparlamaya çalıştım. İnşAllah işinize yarar. Banka kredi kampanyalarını eklemedim. Çok inandırıcı gelmedi. Detaylı bilgiler için araştırma yapalım. Yanlışlarım ve eksiklerim olabilir. Kampanya koşullarını forum kirlenmesin diye eklemedim. Sizlerinde yardımıyla fırsatlardan haberdar olalım. Allaha emanet.(guncellemeye calistim)

Türk Havayolları ve Anadolujet %25 indirim

Buna göre öğretmenler, 24 Kasım-14 Aralık 2014 tarihleri arasında iç hat seferlerinde indirimli seyahat edecek. Öğretmenler haftası süresince belediyelere ait ulaşım araçlarından öğretmenler ücretsiz yararlanacak.

Bir diğer indirim ise demiryolu ulaşımında

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, 24 Kasım 2014 Öğretmenler Günü nedeniyle 24-30 Kasım 2014 tarihleri arasında demiryolu ile seyahat edecek öğretmenlere Yüksek Hızlı Tren (YHT) ve Anahat trenlerde geçerli olmak üzere %50 indirim kampanyası düzenledi.

Gold Yılın Öğretmeni Yarışması

"Benim Öğretmenim Yılın Öğretmeni!" diyorsan sende öğretmeninle çekilmiş fotoğrafını paylaş,www.gold.com.tr'den 1000 TL'ye varan hediye çeki kazanma şansını yakala!

06 - 24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "Benim Öğretmenim Yılın Öğretmeni" kampanyası kapsamında öğretmeninle çekilmiş olduğun fotoğrafını ogretmenim@gold.com.tr mail adresine gönder, Gold'dan hediye çeki kazanma şansını yakala!

En çok oy alan 1.fotoğraf sahibine ve öğretmenine 1000 TL hediye çeki,En çok oy alan 2. fotoğraf sahibine ve öğretmenine 750 TL hediye çeki,En çok oy alan 3. fotoğraf sahibine ve öğretmenine 500 TL hediye çeki verilecektir.

KidzMondo'dan Öğretmenler Günü Hediyesi

Türkiye’nin ilk eğlence&öğrence şehri KidzMondo’da Öğretmenler Günü’ne özel 22 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında tüm öğretmenlere giriş ücretsiz…

Ayrıca beraberinde getirecekleri maksimum üç çocuğun giriş ücreti de yüzde 50 indirimli!

İpekyol'dan Öğretmenler Günü'ne Özel Ekstra %20 İndirim

Feminen ve şık çizgisiyle dikkat çekerek, 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonunda sezonun tüm trendlerini bir araya toplayan Ipekyol, Öğretmenler Günü’ne özel 21-24 Kasım tarihleri arasında seçili sezon ürünlerinde % 20 indirim fırsatı sunuyor.

Forum İstanbul Turkuazoo Öğretmenler Günü'nde Tüm Öğretmenlere Ücretsiz

Canımız öğretmenlerimiz 24 Kasım Öğretmenler gününde su altının büyülü dünyasını Turkuazoo’da keşfedecek. Öğretmenlerimiz, 80 metrelik sualtı tünelinde okyanus tabanında yürüyüş yapacak, dev köpekbalıkları ve vatozlarla burun buruna gelerek fotoğraf çektirecek, denizkapumbağası rehabilitsayon merkezindeki yaralı kaplumbağaları ziyaret ederek bakım süreçlerine tanık olacaklar ve unutamayacakları bir gün geçirecekler.

KİĞILI'dan az önce mesaj geldi %60 net indirim diyor. Son gün 24kasım. Yarın bir bakayım fiyatlara, kesin bindirim olur

Ogretmenler gunu hediyeniz Seker Bonus'tan! 28 Kasim tarihine kadar tek seferde yapacaginiz 100 TL ve uzeri harcamaya % 10, maksimum 30 TL indirim. 4447878

Collezione magazasinda 75 tl ve üzeri alışverişe %25 indirim var arkadaşlar

25-30 kasımda vialand öğretmenlere ücretsiz, yakın ve misafirlerine yüzde 50 indirimli..

Lcwaikiki öğretmenler gününde %15 indirim.
    22-23-24 Kasım tarihleri

24 kasimda cinemapink ogretmenlere ucretsizmis

Üsküdar capitol avm'de spectrum sinemalarında bir bilet hediye ediliyor

Arkadaşlar bugün okula gelen yazıya göre İSTANBUL AKVARYUM ve hemen yanındaki Aqua florya AVM içindeki "The human body - İnsan vucuduna çarpıcı yolculuk" sergisi girişleri 22-24 kasım tarihlerinde 3 gün boyunca öğretmenlere ücretsiz.

Cebime Makromarketten gelen mesaj
    Ogretmenler gununuz kutlu olsun, 22-24 Kasim tarihleri arasinda ogretmenlerimize ozel super indirim ve surpriz hediyeler icin sizi magazalarimiza bekliyoruz. Ayrinti yok

Arkadaşlar madame cocoda yalnızca öğretmenlere özel yüzde 50+50 indirim var

Öğretmenlerimize ve Tüm Kamu Çalışanlarına 50 TL Hediye Çeki Fırsatı2 Kasım – 7 Aralık 2014 tarihleri arasında Kamuluya Her Şey Dahil kampanyasından faydalanan yeni abonelerimiz tüm CarrefourSa’larda geçerli 50 TL hediye çeki faydasından yararlanabilecektir. Bu faydadan yararlanabilmek için 24KASIM bir boşluk TC Kimlik No yazıp 6606’ya SMS göndererek hediye çeki şifrenizi alabilirsiniz. (Örnek: 24KASIM 37566030911) Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 31.01.2015’tir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterix64 -- 23 Kasım 2014; 1:46:29 >

• tşkrler hocam
  • Klasik Lc waikiki indirimde gelir muhtemelen
  • Teşekkürler faydalı bir konu her ne kadar tırt olsa da zahmet edip toparlanmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkinali52

Klasik Lc waikiki indirimde gelir muhtemelen
    akvaryum 22 ve 23 Kasım'da da ücretsiz

çok çakır bi başlık olmuş, eline sağlık
  • Vakıfbank öğretmenim kart'tan bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

Vakıfbank öğretmenim kart'tan bekliyoruz...
    İnternet üzerinden herhangibir kampanya olmaz yine sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo224

Bu mesaj silindi.
    Klasik tırt kiğılı indirimi neden yok hayret şaşırdım hatta şok oldum. Bir kaç güne çıkar ama. Takım elbise 1200 TLden 250 TLye düşer biz de alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/Ogretmenler-gunu-kampanyasi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaaaa

http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/Ogretmenler-gunu-kampanyasi.aspx

Alıntıları Göster
    Sevgililer günü indiriminden farkı yok.
    3-4 sene önce LCW %25 falan yapardı, Damat kravat verirdi vs.
    İzmir Belediyesi kravat ve fular gönderirdi.
    Gerçi ben 2 senedir takım da giymiyom artık okulda, serbest gidiyom anasını satiim

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Gerçi ben 2 senedir takım da giymiyom artık okulda, serbest gidiyom anasını satiim

Alıntıları Göster
    LCW kesin olur ama değecek bir şey olsa bari :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozay06

LCW kesin olur ama değecek bir şey olsa bari :)

Alıntıları Göster
    2 kişi sıcak olarak işaretlemiş, dişe dokunuveren bir şey olsa içim yanmaz...
  • Ekleyebilirsiniz.

http://www.ziraatbankasi.com.tr/tr/kampanyalar/Pages/OgretmenlerGunuKampanyasi.aspx

Bu arada eklemezsen eksik kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 13 Kasım 2014; 0:16:41 >

• Takip edelim bakalım...
  • İnşallah atanirim da faydalaniriz bunlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Bu sene basladim giymeye dolapta eskiycene üstünde eskisine diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilozof

iyimişş baktım yenı ben dee

http://www.antalyaaquarium.com/tr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

quote:

Orijinalden alıntı: ilozof

iyimişş baktım yenı ben dee

http://www.antalyaaquarium.com/tr/

Alıntıları Göster
    28 kasımda tcdd den bilet alımında bişey yapmadı

• Güzel konu. Elinize sağlık. İlk mesajın güncellenmesi dileğiyle.
  • Şu thy kampanyasından nasıl yararlanıyoruz. Sitesinde bulamasım herhangi bir bilgi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.