Şimdi Ara

24 yaşında boktan bir myo bölümü mezunu 0 sermaye ile ne iş yapabilir ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar soru basit ama ben çözemedim ?
    Not: İzmir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnGErD -- 23 Nisan 2012; 16:46:58 >

• Boktan bir bölüm mezunu, bokla ilgili bir iş yapar. bok için sermaye gerekmez. 0 sermaye ile yapıla bilir.

(Dalga geçmedim. Çok ciddiyim. Bu konuda araştırma yapıyorum bu aralar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrahamme -- 23 Nisan 2012; 16:49:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

Boktan bir bölüm mezunu, bokla ilgili bir iş yapar. bok için sermaye gerekmez. 0 sermaye ile yapıla bilir.

(Dalga geçmedim. Çok ciddiyim. Bu konuda araştırma yapıyorum bu aralar)

Neyse en azından yazmış parmakların yorulmuş. Sağollasın
  • Konu dışına aç bu konuyu buralarda bulamazsın pek bir şey sermayen olsa önerim olurdu ama yokmuş
  • bnde aynı şeyi merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnGErD

Arkadaşlar soru basit ama ben çözemedim ?

Hangi myo? ve becerilerin neler,

Kardeşim sana sadece şunu söyleyim, Ege tıptayım 26 yaşında 27 yaşında 35 yaşında olanlar var.. yaş hiç bir şey, önemli olan becerilerin yapabildiklerin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihlik

quote:

Kardeşim sana sadece şunu söyleyim, Ege tıptayım 26 yaşında 27 yaşında 35 yaşında olanlar var.. yaş hiç bir şey, önemli olan becerilerin yapabildiklerin..

hocam öncelikle sağollasın gerçekçi cevap verdiğin için öncelikle

düşünmekten uçucam bi gün ya :S sıkıldım iş başvurularımda cevap olarak dönene firmaların bilmeme ne iş hanı bilmem ne kat adreslerinden
  • işe mi girmek istiyorsun yoksa iş kurmak mı ?
    sorunu anlamak imkansız bir kere...

eger amac işe girmek ise bölümünle ilgili bir iş olması ilk tercih olmalı.
    yok kardeşim bölümümüm dandik yada sevmiyorum diyorsan istanbul'da isen zibilyon tane işe girebilirsin yeter ki iste..

fakat amacın iş kurmak ise diploma ve bölüme gerek yok.
    Sermayende yoksa iş kuramazsın zaten :)
  • quote:

quote:

quote:

düşünmekten uçucam bi gün ya :S sıkıldım iş başvurularımda cevap olarak dönene firmaların bilmeme ne iş hanı bilmem ne kat adreslerinden

Rica ederim de teşekküre gerek yok :) burası ciddi bi yer..

İzmirde iş imkanlarını bilmiyorum ama, idealin doğrultusunda gidebilirsin.. misal memur olmak istiyorsan, ya polis myo düşüneceksin ya kpss, ya da farklı yollar..

Anlattığın kadarıyla bu kadar, Allah yardımcın olsun.. insanlar hep memuriyet istiyor .. masa başı olsun diyor.. oysa becerilerinin ve kabiliyetlerinin farkında değiller.. olsa o meslekte bir uzman olabilirler.. Neyse kafana takma ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim de teşekküre gerek yok :) burası ciddi bi yer..

İzmirde iş imkanlarını bilmiyorum ama, idealin doğrultusunda gidebilirsin.. misal memur olmak istiyorsan, ya polis myo düşüneceksin ya kpss, ya da farklı yollar..

Anlattığın kadarıyla bu kadar, Allah yardımcın olsun.. insanlar hep memuriyet istiyor .. masa başı olsun diyor.. oysa becerilerinin ve kabiliyetlerinin farkında değiller.. olsa o meslekte bir uzman olabilirler.. Neyse kafana takma ;)

doğru diyorsun hocam sistemin bizi attığı her yolu deneyenlerdenim bende.
    Bana sorsan kpssye mecburi giriyom kız arkadaşım illa girelim dedi ondan yoksa ne memurluğu seviyorum nede sistemin götürdüğüyere gitmeyi

• usta sermayen yoksa bişey yapamazsın ama sermaye biriktirmek için birşey yapabilirsin mesela bir işte çalışarak kafana yatkın sermaye toplayarak..daha sonra ne yapacagına bağlı olarak bi miktar kredi çekerek tabi krediyi ödeceğine inandıysan birşeyler yaparsn diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.