Şimdi Ara

250-300TL'ye Alinacak En Iyi Ikıncı El Telefon Onerisi ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 250-300tl ye gecmesin. ben iPhone 3gs dusunuyorum bu fiyata acaba samsung tarafinda daha iyi ozelliklerle model falan var midir ? ya da lg,htc falan ? telefondan anlayan arkadaslarin onerilerini bekliyorum, simdiden tesekkurler..

• Iphone 3 çok eskidi.
    Nokia Lumia 520 ve Trend Plus öneririm.520 daha ağır basar.Android alırken ilk bakıcağın ram olsun en az 768 mb ram oda çok fazla oyun oynamana oynarım dersen 1 olmalı.Wp için böyle birşey yok.
    Lumia 520 alman daha mantıklıdır.

• 2 tane olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRad67 -- 3 Temmuz 2014; 15:41:25 >
  • düşük bütçede alınacak tek telefon lumiadır. 300 liraya lumia 520 bulabilirsin sanırım. 1ay önceye kadar iphone 3gs kullanıyodum inan çekilmez o kadar kasıyor ki sarjıda çok çabuk bitiyor. lumia 525 kullanıyorum ben şuanda. dediğim gibi düşük bütçede en stabil hatta tek stabil telefon lumiadır.
  • Android düşünürsen motorola atrix 300-400 arası özellikleri ile şimdiki çoğu telefona kafa tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben şu an iphone 3gs kullanıyorum telefon taş gibi herşeyi yapıyor ama artık oynatabileceği oyunlar çok azaldı şarjıda 3g ve wifi çok açık tutmassan zorda olsa 1 günü kurtarır
  • Lumia 520

• oneriler icin tum arkadaslara tesekkurler. lumia 520'nin sarji ne kac gun gidiyor acaba ?
  • Selam beyler. Bu konu acilmisken yenj konu acmak istemedim. Bende 2. El 250-300 lira arasi telefon bakiyorum. Aklimda general mobile discovery var ama onun harici baska birseyde olabilir. Sizler ne onerirsiniz ?

• Babama 299 liraya gecen ay Samsung 5611 aldik adam eski kafalardan tuslu diyor baska birsey demiyor tuslu kullanirim dersen eger tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 8 Şubat 2015; 18:57:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4gn3t!c

Selam beyler. Bu konu acilmisken yenj konu acmak istemedim. Bende 2. El 250-300 lira arasi telefon bakiyorum. Aklimda general mobile discovery var ama onun harici baska birseyde olabilir. Sizler ne onerirsiniz ?

Diskavriden uzak dur diyorlar kardeşim. Stevejones olaydı sizi aydınlatırdı kardeşim lakin DHnin tozlu sayfalarında kaldı kardeşim
  • GOTHAM CITY kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.