Şimdi Ara

250 bin TL bandında otomatik B HB araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Eşimin de kullanması için mevcut aracımı değiştirip otomatik vitesli b sınıfı HB bir araç arayışına girdim. Üç kişilik bir aileyiz. Oğlum artık bebeklikten çıktığı için bebek arabası ihtiyacımız kalmadı.

Genel olarak Clio 4 ve Peugeot 208 arasında kaldım. Bu iki araç arasında hangisini almak daha mantıklı olur yada farklı bir araç mı tavsiye edersiniz.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Bence clio 4
  • clio 4 led paket bulursanız alın kaçırmayın özellikle 1.5 dci otomatik

• Clio 4 bakıyorum ağırlıklı olarak ben de fakat 1.2 turbo benzinli modelleri de yakı ve performans olarak üzmeyecek gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxsgen

clio 4 led paket bulursanız alın kaçırmayın özellikle 1.5 dci otomatik

250 ye kalmadı hocam? Sizin seni geldiğiniz varsa ise paylaşın
  • Dogan0166 D kullanıcısına yanıt

Hocam kaç model Clio 4 ler bu 250k bandında? Bir de Dizel mi 1.5 yoksa 1.2 benzinli mi

• O fiyata otomatik Clio 4 bulamazsın. Bulduğunda temiz olmaz. Dizel Cliolar zaten tutuluyor o fiyata ya pert ya yüksek kmli olur. 1.2 Benzinlisi desen turbo 1.2 lerde otomatik var onlarda 120 hp yani performanslı versiyon. Boşunun boşunu bile o fiyata vermezler. 208 inde anca 1.2 VTİ 82 HP versiyonu o fiyata bulunabilir. O motoru 308 de 3 yıldan fazla kullandım az yakar az kaçar LPG uyumludur. Performans beklentiniz yoksa alınabilir. Atmosferik olmasına rağmen max torkunu diğer atmosferiklere göre düşük devirlerde verir. En önemli avantajı bence bu. Diğer markaların 1.2 leri gibi hantal değil. Şanzıman ETG robotize şanzıman akmaz ama manuel gibi yormaz. 208 beklentilerinizi karşılayacaksa alın geçin. Donanım olarak tatmin eder.

• 208 in 1.4 HDi active olanları bulunabilir ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.