Şimdi Ara

250 Bin TL ye kadar dizel arac tavsiyesi istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tabiiki saka (:
    Arkadaslar bir araca daha ihtiyacimiz oldu ancak butce pek iyi degil. Max. 20 bin cikartabilirim ve araca yeri geldiginde 400 kg kadar yuk de konulacak. Vergi avantaji oldugundan 1.3 multijet Fiorino dusunuyorum ne dersiniz?

Bu fiyata temiz bir Fio bulabilir miyim? Birde nasil aractir uzer mi bizi acaba?

Saygilarimla..

• Numaracı herif bende atladım hemen hahaha
  • yerimi alayım ön sıralarda :D
  • Makyajlı kasa Jaguar XF 3.0 V6 DIESEL S PREMIUM LUXURY demek için girmiştim Sonuç fiorino
  • 10 tane fiorino alabilirsiniz
  • Ben de 10 tane Era önerecektim :)

Şaka bir yana Fiorino kombi pahalı gelirse bir önceki kasa Partner 2.0HDI, Combo ya da Kangoo Multix düşünebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Porsche Cayenne Diesel
  • aslında gönlüm audi q7 3.0 tdi diyor ama aklım fiorino diyor :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Ben de 10 tane Era önerecektim :)

Şaka bir yana Fiorino kombi pahalı gelirse bir önceki kasa Partner 2.0HDI, Combo ya da Kangoo Multix düşünebilirsiniz.

çok sağol ama partner 2.0 bize gelmez dostum multijet motora daha çok güveniyorum piyasası çok ustası parçası rahat bir motor.

hem fiorinonun şekli de iyi çünkü normal zamanlarda aracı özel işlerimiz için de sık sık kullanıcaz bu yüzden çok da ticari gibi durmaması lazım biraz yakışıklı olsun istiyoruz.

aslında gönülde yatan prestij abidesi caddy ama bu paraya temiz bir caddy nin 4 tekeriyle 2 kapısını zor alırız gibi (:
  • Merco e320 CDI
  •  250 Bin TL ye kadar dizel arac tavsiyesi istiyorum.

MB 403 tavsiye etmek için girmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darth90 -- 30 Temmuz 2011; 22:43:44 >
  • bende bir tane latitude bir tane passat bir tane polo gtı bir tanede focus alın demek için girmiştim
  • Bende hem araca 250 bin verip hemde dizel isteyene ne cevap gelecek merak ettim.. Onçün girdim di..
  • hangi vergi avantajından bahsediyorsunuz? senelik 700 tl olan ve 6 yıl sonra indirim uygulanan vergi avantajından mı? ayrıca 20 bin liraya alınan fiorinodan adam olmaz. 20 bin liraya temiz bir doblo bulabilirsiniz. daha geniştir, daha donanımsızdır. fiorino küçük ama doblodan daha dolu olduğu için pahalı.
  • bmw x6
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.