Şimdi Ara

3 Ay Üst Üste 12.500 TL Para Transferine ING Turuncu Ekstra'dan 2.000 TL Nakit Promosyon (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Küp Sucuk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
215
Cevap
35
Favori
15.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birşey sormak istiyorum kredi kartından otomatik ödeme talimatlarında faiz işletiyorlarmı

• Kredi kartını alıp kampanya faydası geldikten son iptal edebilir miyiz? Malum kart aidat olucak 1 sene sonra
  • 6 aylık faizsiz 15 k çektikten sonra nasıl değerlendirebiliriz fikri olan var mı arkadaşlar. net % 53 veriyor başka nasıl değerlendirebiliriz 6 ay dolar alsak dolar bu kadar artmayacak gibi duruyor.

• TheGladio kullanıcısına yanıt
    Hocam az önce hesap açtım da, şu işlemleri yapmam yeterli değil mi yani? Emin olamadım mesajınızı görünce sormak istedim

3 Ay Üst Üste 12.500 TL Para Transferine ING Turuncu Ekstra'dan 2.000 TL Nakit Promosyon
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt

o farklı kampanya, bunda turuncu hesap açıp 12500tl gönderip 1 gün hesapta tutman yeterli

• dukeler kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Bir de hesabı açarken plus, ultra ve premium seçenekleri var sanırım hesapta para tuttuğumuzda puan veriyor ama emin olamadım. Kartım olmadığından müşteri hizmetlerine de bağlanamadım. Bilen biri açıklayabilir mi 😄
  • Yeni Müşteri Faiz %53 - Kampanya kapsamında 45 gün boyunca koşulsuz Hoş Geldin Faizi’nden yararlanırsınız. Hesap açılması yeterlidir.

3 Ay Üst Üste 12.500 TL Para Transferine ING Turuncu Ekstra'dan 2.000 TL Nakit Promosyon

Yeni ING müşterisi 6 ay 15k Kredi

1. Bu şartı sağlayan ING'liler, başvuruları onaylandıktan sonra %0 faiz oranından yararlanmak için taksit sayısını 3-6 ay arası seçip, kredi tutarını 15.000 TL ve altı bir tutar olarak belirleyebilirler. 

*Müşteri olduktan sonra 14 gün içerisinde başvuru yapılabilir.

Maaşını Turuncu Hesaba Gönder 2.000 TL Kazan

1. Kampanyadan ilk kez Turuncu Hesap açan veya 30 Eylül 2024 tarihi itibariyle Turuncu Hesap’ta bakiyesi bulunmayan ING’liler faydalanabilir
    2. 12.500 TL paranın 1 gün boyunca ING hesabından başka bir banka hesabına gönderilmemesi gerekir. 3 ay boyunca işlemin tekrarlanması gerekir.
    3. Nakit promosyon, 10 Ocak 2025 günü açık olan ING vadesiz hesabınıza yatırılır.
    4. Kampanyaya katılmak için hesap açmanız Turuncu Eksra programına üye olmanız gerekmektedir. Ürünler > E-Turuncu Hesap, 12.500 TL transfer edip 1 gün boyunca bekletilmelidir.

*Ekim sonuna kadar kampanyaya katılım sağlanabilir.

ING'den ilk defa kredi kartı alanlara  25.000 TL’ye kadar 3 ay vadeli sıfır faizli Taksitli Nakit Avans** veya 2.000 TL

Nakit Avans: 2205 > HTNA

2.000 TL Bonus: 2205 > HBONUS

1. Online başvuru yapanlara 1 yıl kart aidatı yok.
    2. Kart limitinin %25 oranında nakit avans çekilebilir.

1. 1 ay boyunca yapılan alışveriş işlemlerinden %20 BONUS KAZANILACAKTIR. Kampanya kapsamında en fazla 2.000 TL bonus kazanılabilir.
    2. Birden fazla harcama yapılabilir, kazanılan bonuslar toplu şekilde yüklenir ve 10 GÜN içerisinde kullanılmalıdır.
    3. İlgili kampanya kapsamında VERGİ ÖDEME, FATURA ÖDEME, NAKİT ÇEKİM, ÖN ÖDEMELİ UYGULAMALARA PARA TRANSFERİ işlemlerinden puan KAZANILAMAMAKTADIR.

*Kampanya katılım süresi 2 aydır. İlk defa kart başvurusu yapanlar katılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 7 Ekim 2024; 12:4:24 >

• Telefonda nfc yokda nfc şart mı hesap açanlar bilgi verebilir mi
  • kraly61 K kullanıcısına yanıt
    Şart
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt

O şarta takıldık o zaman iyi kampanyaydı 😁

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt

ING'den Turuncu Ekstra | ING pek önemli şeyler değil

• Bazı sorularım olacak.

1) ben 4 sene evvel ing müşterisi oldum ve uzun zamandır kullanmıyorum. bu şartlarda turuncu hesap açıp göndersem olur mu yoksa yeni müşteri mi olmalı?

2) sanırım illa maaş olmasına gerek yok, diğer bankadaki herhangi bir 12.500 tl’yi aktarırsam olur herhalde?

3) 31 ekim son günse para gönderme günleri nasıl olacak? Mesela ekim 15’te gönderdiysem kasımda herhangi bir gün mü göndereceğim yoksa kasım 15 mi?

4) gönderdiğim her para günlük mevduat faizi de alacak anladığım kadarıyla. Sadece 12.500 tl öyle beklemeyecek.
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Bence riske atmaya değmez, zaten turuncu hesap bildiğim kadarıyla faizli hesap. Boş boş durmuyor para yani. Faizde yüksek. Hesapta bulundurmak lazım 3 ay.
  • Bugün ING mobilden hesap açtım ve sitedeki adımları eksiksiz yaptım. Hesapta paranın 1 gün durması yeterli sanırım, ancak ING Mobil'de kampanyalar kısmında herhangi bir şey gözükmüyordu. Umarım ödülü alırım.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Sadece 12.500 lirayı 1 ay bekletirim %53 faiz işlesin dersen 5000 lirasını pasife atıyor. O yüzden şartlarda yazdığı gibi 1 gün bekketip yine diğer bankaya göndermeyi düşünüyorum.
  • Arkadaşlar benim anlamadığım kısım şu: parayı kendi adımıza kayıtlı banka hesabından vadeli turuncu hesaba mı eft yapacağız ? yoksa vadesiz turuncu hesaba eft yapıp sonra vadeli turunca hesap açıp o hesaba mı aktaracağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastswindler -- 7 Ekim 2024; 16:33:2 >
  • lastswindler kullanıcısına yanıt
    farketmiyor ama turuncu da değerlendirin 1 gün
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.