Şimdi Ara

3 Gundur Malatyadaki İnternetlerde Cok Buyuk Sıkinti Var Allah Belani Versin TTNet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. gun 4-5 defa arka arkaya gitti geldi sonrasinda problem yoktu.2.gun modemi bir actim ADSL ve İnternet isiklari yanmiyor.Gelir diye 3 saat bekledim.Baktim olmuyor aradim musteri hizmetlerini Malatya da ariza uyarisi verilmis dediler.Megerse internet sabah 4'te gitmis.Benim musteri hizmetlerini aradigim saat 17:00 evet yani 13 saat boyunca kesikmis internet iste bu kadar reziller.Neyse sonra isiklar yanmaya basladi aha geldi dedim tekrar sondu.Bir 3 saat de internetin gelmeye calismasini bekledim.Sonra geldi ama ultra yavas sayfalar acilmiyor.Herneyse bugun 3. gun su anda 4 saattir yine kesik durumda isiklar bir yanip bir sonuyor.Ne bicim bir sirketler allah belalarini versin sizce cikayim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeİstediğiniBilmeyenAdam -- 23 Temmuz 2015; 1:36:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ispartada durum ayni adsl isigi yanip sonuyor arada geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gankbang

Ispartada durum ayni adsl isigi yanip sonuyor arada geliyor

Bunlarin binalarini mi bombaladilar boyle nasil bir arizadir bu ya?

• Bizimde bi ara durduk yere portları karıştırıp internetimizi bozmuşlardı. Şaka gibi onlar yüzünden 3 gün giremedim internete

• quote:

Orijinalden alıntı: Gankbang

Ispartada durum ayni adsl isigi yanip sonuyor arada geliyor

hocam gelirse haber verin yazin buraya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.