Şimdi Ara

3 senelik arakadastan hoslanmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da söylediği m gibi yazsam sayfalarca yazarim , 3 senedir aynı siniftayiz ama yakın arkadaş olduğumuzu sanmayin 12. Sınıfa geciyorum dolayısıyla sınıf dağıldı temel liseye olayından dolayı o da gidiyor ben de gidiyorum herkes dağılıyor kısacası . Konuya gelirsek bu senenin martindan beri olan birşey bu , sizden aslında pek çok tavsiye beklemiyorum yanı ne yapmam gerektiğini biliyorum ve yapabileceğim dallarda fazlasıyla mevcut . Bu yazıdan egolu bi insan gibi gözükmek istemiyorum , yanı bahsettiğim kız çok güzel ve fiziği de yerinde şimdi cidden yanlış anlaşılmak istemiyorum aynı şekilde herkes de bana öyle der yanı olmamasi için bi sorun gormuyorum dedi herkes arkadaşlarım bu konuyu dile getirince . tutuk bi insan değilim yani sahilde bi anda söylerim içimden geldiği gibi ama çok cikmazdayim çünkü 12 oluyoruz ve en önemli senemiz seneye neredeyse hafta sonları görebilirim anca bu yüzden kafam karma karisik . sadece yazmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveStrooke -- 5 Temmuz 2015; 2:48:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç girme bak hoşlanırsın geçer bir süre sonra açılırsan kabul etse dert kabul etmese dert boşver

• quote:

Orijinalden alıntı: ---CaspeR---

Hiç girme bak hoşlanırsın geçer bir süre sonra açılırsan kabul etse dert kabul etmese dert boşver

Kabul etse niye dert orayı anlayamadim . Su zamana kadar hiç bi şeyi bu kadar çok istediğimi bilmiyorum . Hoşlanmak değilgaliba bu yyanı bence hoşlanmak tanimadigin birine karşıolur bunun adi bbaşka bence ama adini koymaya korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveStrooke -- 5 Temmuz 2015; 3:53:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertGitar

quote:

Hiç girme bak hoşlanırsın geçer bir süre sonra açılırsan kabul etse dert kabul etmese dert boşver

Kabul etse niye dert orayı anlayamadim . Su zamana kadar hiç bi şeyi bu kadar çok istediğimi bilmiyorum . Hoşlanmak değilgaliba bu yyanı bence hoşlanmak tanimadigin birine karşıolur bunun adi bbaşka bence ama adini koymaya korkuyorum

Aynılarını ben de yaşadım kızla çıkacan konuşmanız gerekicek her gün konuştun mu vakit nasıl geçti anlamıycan bile hele de kavga ederseniz günün tamamı gider sonuçta sen ders çalışacaksın söz dinle

• quote:

quote:

quote:

Aynılarını ben de yaşadım kızla çıkacan konuşmanız gerekicek her gün konuştun mu vakit nasıl geçti anlamıycan bile hele de kavga ederseniz günün tamamı gider sonuçta sen ders çalışacaksın söz dinle

O da calisicak zaten sadece ben çok kararsizim TEk dusundugum şey dersler zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveStrooke -- 5 Temmuz 2015; 4:03:15 >

• hic bulasma sinav zamani yurutemezsin 2 sini birden aslinda yurutursunde birbirinizi yeni taniyacaksiniz cok uzun konusma evresi gecicek dersler elbet aksayacak.Sana bulasma diyorum cunku egitimin daha onemli anla bunu ben sevgilim icib erasmustan vazgectim yurtdisina gidiyordum onunla tanistim iptal ettim buna degdi ama sen bole bi karar alabilirmisib bilemem benin suana kadar ciktigim kizlarda konusma evresi olmadi 1.gunden el tutustuk sendede oyle olursa anca yurur

• A
    Ar
    Ara
    Arak
    Araka
    Arakad
    Arakada
    Arakadaş
    Arakada
    Araka
    Arak
    Ara
    Ar
    A

• Otur dersine calis boşver bu islerin iki ucu boklu degnektir...birde 12 yim diyorsun hele ..kiz kabul etse eminm birsuru sorun cioacak sen sinavina odaklanamayip hayatinin en önemli sinavina bos beleş gideceksin.. Kiz icn sorun yok yarin bigun zengin birini bulup evlenebilir. .olan sana olur. ..ozetle :erken yasta kiz arkadaş pismanliktir

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Dexter

hic bulasma sinav zamani yurutemezsin 2 sini birden aslinda yurutursunde birbirinizi yeni taniyacaksiniz cok uzun konusma evresi gecicek dersler elbet aksayacak.Sana bulasma diyorum cunku egitimin daha onemli anla bunu ben sevgilim icib erasmustan vazgectim yurtdisina gidiyordum onunla tanistim iptal ettim buna degdi ama sen bole bi karar alabilirmisib bilemem benin suana kadar ciktigim kizlarda konusma evresi olmadi 1.gunden el tutustuk sendede oyle olursa anca yurur

Birbirimizi tanıma gibi bi sure yok. İlk mesajimda çok yakin değildir dedim sınıfta ama hiç konuşmayan iki insanda degildik yani öyle bi evre olmucak

• quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

Otur dersine calis boşver bu islerin iki ucu boklu degnektir...birde 12 yim diyorsun hele ..kiz kabul etse eminm birsuru sorun cioacak sen sinavina odaklanamayip hayatinin en önemli sinavina bos beleş gideceksin.. Kiz icn sorun yok yarin bigun zengin birini bulup evlenebilir. .olan sana olur. ..ozetle :erken yasta kiz arkadaş pismanliktir

Ben de öyle düşünüyorum dersler aksayacak bir de temel lisede haftaicleri 5-6 gibi cikicaz haftasonu gorme imkânı var bi tek bunu da düşünüyorum . arkadaşlarım da sizin tam tersiniz 12. Sınıfta çok bunaliyoruz konuscak birini istiyoruz diyolar kafayı yememek için . Mala döndüm su an

• çok samimi değilsen git konuş. whatsappta falan yazış ne bileyim biraz güvensin sana.

ondan sonra konuşursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3Rt26

çok samimi değilsen git konuş. whatsappta falan yazış ne bileyim biraz güvensin sana.

ondan sonra konuşursun

Okul kapandigindan beridir konuşuyorum . düzenli olarak wp den .

• quote:

quote:

çok samimi değilsen git konuş. whatsappta falan yazış ne bileyim biraz güvensin sana.

ondan sonra konuşursun

o zaman problem yok. yeter ki sadece gözüne arkadaş olarak görün. dost statüsüne sokarsa seni her şey biter :D
  • quote:

quote:

quote:

ondan sonra konuşursun

o zaman problem yok. yeter ki sadece gözüne arkadaş olarak görün. dost statüsüne sokarsa seni her şey biter :D

Yok yok arkadaşız , dost diyeceği varsa da dedirtmem zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.