Şimdi Ara

3. Vu-Metre Tasarımım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce yaptığım iki tasarımı aşağıdaki konularda görebilirsiniz, vakit buldukça değişik tasarımlar yapmaya çalışıyorum...

Lütfen fikirleriniz ne ise aynen belirtiniz, aklınızda görmeyi istediğiniz bir çalışma da varsa bana yardımcı olabilirsiniz, ayriyeten çok yakın zamanda kişiye özel vu-metre üretimlerine de başlayacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModifiyeMalzemecisi -- 27 Nisan 2012; 0:50:24 >

• güzel olmuş nasıl yaptıgınıda anlatsan süper olurdu
  • Fikrim şu ki ; Önceki çalışmaların güzeldi tebrik ederim ama bu çalışman öncekinden kat kat güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan0604

Fikrim şu ki ; Önceki çalışmaların güzeldi tebrik ederim ama bu çalışman öncekinden kat kat güzel

Çok teşekkür ediyorum cevabınız için...

Vakit buldukça daha da güzelleri gelecek inşallah...
  • Güzel ve sade bir çalışma olmuş

Renk uyumu gerçekten süper
  • biraz sacma olck ama pc modifiyeye yeni basladmda vu-metre ne demk oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amigo1997

biraz sacma olck ama pc modifiyeye yeni basladmda vu-metre ne demk oluyor?

Sesin şiddetine göre sinyal veren devrenin adı vu metre, eskiden analogdu, saat gibi kadranı olan bir ibre vardı şiddete göre belli değerleri ölçerdi, günümüzde işte bunun gibi ledler ile yapılan devreler var, müzik dinlerken müziğin şiddetini ışıklara yansıtıyor anlayacağın...
  • bunları 5.25 lik yuvalara takmayı olanak haline gtirsen tam süper olur gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

bunları 5.25 lik yuvalara takmayı olanak haline gtirsen tam süper olur gibime geliyor.

Bak bak bak, istediğin şeye bak, hemen bir tane hazırlayayım öyle bakalım o zaman :D
  • dışarda olacağına kasa içinde olsun daha iyi..
  • slm arkadaslar bende vu metre yapmak ıstıyorum ama beceremedın entegreyı yaktım :))))))

size bır link atacagın ızleyin bana bu vu metreyı yapan olurmu aranızda acaba yaparım dıyen arkadaslar

yazssn ben ulasırım fıyat ne olursa olsun tam bu sekılde yapacak bırı vardır aranızda heralde iyi izleyin

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ele4YWKNaWM

manyak hosuma gıttı yaa bende bundan ıstıyorum satın alabılşecegım bır yer varsa yazın lınk atım lutfennnnn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japon_japon -- 14 Temmuz 2012; 17:44:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

dışarda olacağına kasa içinde olsun daha iyi..

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.