Şimdi Ara

3 yıllık ygs bilançosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen sene üniversiteyi kazandım ama bu yıl sınava öylesine girmeme rağmen sınav bana zor geldi rahatlığın bile verdiği moralle matematik soruları çok uğraştırdi 2015 tek farkı vardı türkçenin biraz daha anlaşılır ve kolay olması 2016 yılı zaten basit sorulardan oluşmuştu puanlar düşük bence 10 _20k daki arkadaşlarım puan hesaplarken 2016 yılına göre mata 4 türkçeye 1.5 net eklemesi gerekli 10_5k arası ise 3mat 1türkçe ekleyerek yakın bi sonuç gelebilir ama 2013 ygsdeki sıralamadan daha düşük bi sonuç geleceğini düşünmüyorum hepinize geçmiş olsun bu 16günlük süreçte derleri ihmal etmemek önemli:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam kesin bi şey söylemek zor ama ilk 2.000.000 diyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: cityofstars

Ben soylediginiz netleri ekleyemiyorum. 35-21-37.75-38.75 kac olur?

2.000.000 den asagı gelirse kendimi sınırsız banlatcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gencler cok eglenmissiniz belli ki ama sebastiani taniyacak kadar eskilerdenim, troll muamelesi cekemeyecegim . Gecen sene tercih yaptim puanim kesilecek o yuzden ilk 100 hedefiyle girdim, olmadi. Bu kadar anlayissiz davranmayin.

Katılım zamanı: 15 Mart 2017
  • hocam sen baya yapmışsın ya, senin sonucu puanzaya yazınca 2016 gibi gelcekmiş hissettim :D
  • quote:

Eneox sunu silsene ya , bi de benim calisma konumda ilk sayfadaki alintini da. Ben sildim sende kaldi :(

nedeeen

• şu an forumda 2015'te yazılanları okuyorum sanırım artık burayı bırakıp lys'ye daha fazla zaman ayırmam lazım :D
  • quote:

Lutfennnnnnnn

tamam pc geçince kaldırırım

• 28 marta kadar öyle olacakmış gibi gözüküyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.