Şimdi Ara

307 SW TRİPTRONİC DERT Mİ? HUZUR MU? TANIYAN VE BİLENLERDEN YARDIM......

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 Model Peugeot 307 SW Triptronic (panoramik camlı, çelik jantlı, benzinli, kısacası ful olanı) 60000 km de vuruğu kırığı olmayan bir araba. En son 20000 Ytl.ye bıraktı ve almaya niyetlendim. Başıma dert mi alıyorum sizce? Bu araçtan kullanan ya da bu aracı tanıyan arkadaşlar yardımcı olabilirmi? Problemleri nelerdir? Fiyat nasıl? En çok merak ettiğimde çok yakar mı?

• Yakıtı nedeniyle satmak istiyordur. Aracı servisine götür ve baktır bence.
  • yakıtı cok yüksek olan bir arac....ikinci eli biraz yavas gider....dert alma konusunda bir eksper raporu ile ne alıp almadıgını görürsünüz...eger triptronik sanzuman sizin tercihinizse aracta temizse dert filan acmaz aksine kullananların cok severek bindigi bir model 307 SW....
  • Almadan önce tabiki bir yerlere göstermek gerekir ama fiyatı o kadarda ilginç gelmedi bana.
    3 hafta önce 2003 modelini 18 milyara aldım. Ben tanıdıktan aldıgım için indirimli oldu ama 2004 modeli için 20 milyar uygun.

Aracı sorarsanız aile için ideal. Konforlu ve geniş. Kalkışları seri değil ama yukarı viteslerde sorun yok.
    Yakıtı için bişey diyemiycem suan 340 km anca yaptım, ibre yarılandı. Sanırım bi depo ile 690-700km felan gidecek. Almadan önce okuduğum bi yazıda bi depo ile 710 kim gider diye yazmışlardı.

Bu fiyat için tavsiye ederim ben aracımdan memnunum.
    Ama 8-9 milyar daha varsa Toyota verso alın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.