Şimdi Ara

319. DÖNEM YEDEK SUBAY GÖNÜLLÜ KOMANDOLAR BURAYA..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
11.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kime söylesem sen manyak mısın pskopat mısın diye gülüyor ama bende gülüp geçiyorum:) aralık dönemi gönüllü komando adayıyım Benim gibi komando olmak isteyenleri buraya bekliyorum. hergün eğirdirin parkurunu izlemeyi, bu ülke için birşeyler yapmak isteyipte yapamamayı yaşayan bilir diyorum.
    bölümüm beden eğitimi öğretmenliği. sınavda komando olabilmek için nasıl bir yöntem izleyelim burada tartışalım. çünkü duyduğum kadarıyla sınıf seçimi kalktı. Bu dönem komando alımı olcak mı onu dahi net olarak bilmiyoruz. ben şahsen genel kurmaya ve kara kuvvetlerine mektup yazıp komando olmak için yalvardım. umarım değerlendirmeye alınır. ayrıca 3 yıldız dalgıçım gönüllü komandoları buraya bekliyorum saygılarımla..
    bu arada aydındanım sınava izmir gaziemirde gireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borgo -- 7 Kasım 2007; 21:08:58 >

• Yapılan açıklamada Mayıs 2008 den sonra asteğmen komando alınmayacak deniyordu. Biz Aralık 2007 olduğumuza göre kesin komando alacaklar bizden de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dengeleme

Yapılan açıklamada Mayıs 2008 den sonra asteğmen komando alınmayacak deniyordu. Biz Aralık 2007 olduğumuza göre kesin komando alacaklar bizden de.
    kardeşim yaşadığın yer, sınav yerin ve mesleğini de yazalım ki belli olduğunda öğrenelim nasıl olacak ben aydınlıyım sınav yerim izmir gaziemir bölüm beden eğitimi öğretmenliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: borgo

kardeşim yaşadığın yer, sınav yerin ve mesleğini de yazalım ki belli olduğunda öğrenelim nasıl olacak ben aydınlıyım sınav yerim izmir gaziemir bölüm beden eğitimi öğretmenliği

Alıntıları Göster
    sakaryalıyım ben de. sınav yerim ist/küçükyalı. Harita mühendisiyim.
  • quote:

sakaryalıyım ben de. sınav yerim ist/küçükyalı. Harita mühendisiyim.

Alıntıları Göster
    selam tertipler bende sizin gibi gönüllü olmak istiyorum ama kısmet tabi........
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek_59

selam tertipler bende sizin gibi gönüllü olmak istiyorum ama kısmet tabi........

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tek_59

sevk evraklarını aldın mı şubeden aldıysan komando olmak ister misin dediler mi?

• quote:

quote:

sevk evraklarını aldın mı şubeden aldıysan komando olmak ister misin dediler mi?

Alıntıları Göster
    sevk evraklarını daha almadım 16 kasımda gel al dediler o zaman belli olur anck...
    quote:

Orjinalden alıntı: borgo

quote:

• quote:

sevk evraklarını daha almadım 16 kasımda gel al dediler o zaman belli olur anck...
    quote:

quote:

Alıntıları Göster
    banada 16 kasımda randevu verdiler ama dayanamıyorum yrn sabah gitcem:)

• quote:

banada 16 kasımda randevu verdiler ama dayanamıyorum yrn sabah gitcem:)

Alıntıları Göster
    komando olmak istiyormusunuz sorusuna evet cevabı verip uzun seçtiysen şansın yüksek, 317 eğirdirde çok fazla beden eğitimi öğretmeni vardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASTRAnjoy

komando olmak istiyormusunuz sorusuna evet cevabı verip uzun seçtiysen şansın yüksek, 317 eğirdirde çok fazla beden eğitimi öğretmeni vardı..

Alıntıları Göster
    hocam bende biliyorumda sorun şu komando olma istermisiniz seceneği yokmuş optik formda. yani artık sınıf seçimi yapılamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borgo -- 5 Kasım 2007; 22:37:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASTRAnjoy

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ASTRAnjoy

muayene işlemleri esnasında doldurulan anket formunda Komando Olmak istiyormusunuz sorusuna ben evet demiştim. Ve sınav evraklarımı alırkende Yedek Subay seçeneğini seçtim. Gerçi A Grubu arızalıyız ama takip ettiğimiz kadarı ile A Grubu arızalı olupta komando olan çok insan varmış. İnşallah bunlardan biriside ben olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Istihbarat

quote:

Orjinalden alıntı: ASTRAnjoy

muayene işlemleri esnasında doldurulan anket formunda Komando Olmak istiyormusunuz sorusuna ben evet demiştim. Ve sınav evraklarımı alırkende Yedek Subay seçeneğini seçtim. Gerçi A Grubu arızalıyız ama takip ettiğimiz kadarı ile A Grubu arızalı olupta komando olan çok insan varmış. İnşallah bunlardan biriside ben olurum.

Alıntıları Göster
    o kagıga bende evt yazdım ama o kağıt hikaye. önemli olan optik formdakiydi ama sınıf seçimide kalkınca çok kötü oldu durum

• quote:

o kagıga bende evt yazdım ama o kağıt hikaye. önemli olan optik formdakiydi ama sınıf seçimide kalkınca çok kötü oldu durum

Alıntıları Göster
    quote:

O kağıt komando olmaya etki edermi etmezmi bilmem ama kağıdın hikaye olmadığı çok açık. O kağıt dediğimiz anket formu asker adayını tanımaya yönelik sorular içeriyordu. İşte Yüzme biliyormusunuz, enstrüman çalabiliyormusunuz, Komando olmak istermisiniz vs vs

Neticesinde o ankete verilen cevaplar asker adayının bilgisayardaki profiline ekleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Istihbarat

quote:

O kağıt komando olmaya etki edermi etmezmi bilmem ama kağıdın hikaye olmadığı çok açık. O kağıt dediğimiz anket formu asker adayını tanımaya yönelik sorular içeriyordu. İşte Yüzme biliyormusunuz, enstrüman çalabiliyormusunuz, Komando olmak istermisiniz vs vs

Neticesinde o ankete verilen cevaplar asker adayının bilgisayardaki profiline ekleniyor.

Alıntıları Göster
    o kağıdı gözümün öünde doldurdu memur ve arkasına bile geçmedi olay sınav günü bitiyor herneyse

• quote:

o kağıdı gözümün öünde doldurdu memur ve arkasına bile geçmedi olay sınav günü bitiyor herneyse

Alıntıları Göster
    valla arkadaşllar şu an yedek subay komando olarak görev yapan 313 dönem akrabam var bu arada 20 kasımda askerliği bitiyor kendisi kısa istedi arızlaı yazılmış bölümü istatislik sınav da sorularınyapmamış ama komando çıktı artık kısmet mi şans mı nedersiniz.
    quote:

• quote:

valla arkadaşllar şu an yedek subay komando olarak görev yapan 313 dönem akrabam var bu arada 20 kasımda askerliği bitiyor kendisi kısa istedi arızlaı yazılmış bölümü istatislik sınav da sorularınyapmamış ama komando çıktı artık kısmet mi şans mı nedersiniz.
    quote:

Alıntıları Göster
    o sınav kağıdını boş verme gibi bi şansımız var mı onu bilmiyorum eğer olursa boş vericem ztn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borgo -- 6 Kasım 2007; 0:20:07 >

• quote:

o sınav kağıdını boş verme gibi bi şansımız var mı onu bilmiyorum eğer olursa boş vericem ztn

Alıntıları Göster
    benim 317. dönem gözlüklü bir arkadaşım şimdi foçada. yani gözlüklüler de komando olabiliyorlar :)
  • quote:

benim 317. dönem gözlüklü bir arkadaşım şimdi foçada. yani gözlüklüler de komando olabiliyorlar :)

Alıntıları Göster
    bugün işlerimi hallettim memurlar soruyor herkese komando olmak istiyor musunuz diye bende evt dedim sonra diplomamı albaya imzalatmaya gittim albaya sordum komando alımı yok dedi bu askerinin işleri delirtcek beni var mı yokmu anlamadım şimdi sizde sorun burda karşılaştıralım. ayrıca optik formda diğer kısmı var orda benım 3 işaretlenmiş o sanırım komando oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borgo -- 6 Kasım 2007; 17:40:20 >
  • quote:

bugün işlerimi hallettim memurlar soruyor herkese komando olmak istiyor musunuz diye bende evt dedim sonra diplomamı albaya imzalatmaya gittim albaya sordum komando alımı yok dedi bu askerinin işleri delirtcek beni var mı yokmu anlamadım şimdi sizde sorun burda karşılaştıralım. ayrıca optik formda diğer kısmı var orda benım 3 işaretlenmiş o sanırım komando oluyor

Alıntıları Göster
    arkadaşlar benim bir sorum var şimdi sınav evraklarını almaya gittiğimizde daha önce ceza aldınmı diye soru soruyolarmış ben daha önce bakaya kaldım bunu belirmem beni yedek olma ihtimalime zarar verirmi bilen varmı geri zekalılar 2005 yılında 2 yıllık üniversite bitirdiğimde erteletmek için şubede nasıl olduysa beni asker gidecekmiş gibi işlem yapmışlar sonra beni amasyaya 86 / 2 düşürmüşler e atbi ben o sıralar okulumd öğrencilğin tadını çıkarıyodum haberim bile yok sonra 2006 yazında eve kağıt geldi bakaya kaldınız diye dedim bi gidiğim şubeye sonra adam bana dedi yarın amasyaya gitmen gerek dedim hayırdır sonuç olarak ertelettim ozaman 2006 yılında ama bakaya olayına kaldım bu ceza sayılır sanırım dediğim gibi bir sorun teşkli eder mi? bilen avrmı

• quote:

arkadaşlar benim bir sorum var şimdi sınav evraklarını almaya gittiğimizde daha önce ceza aldınmı diye soru soruyolarmış ben daha önce bakaya kaldım bunu belirmem beni yedek olma ihtimalime zarar verirmi bilen varmı geri zekalılar 2005 yılında 2 yıllık üniversite bitirdiğimde erteletmek için şubede nasıl olduysa beni asker gidecekmiş gibi işlem yapmışlar sonra beni amasyaya 86 / 2 düşürmüşler e atbi ben o sıralar okulumd öğrencilğin tadını çıkarıyodum haberim bile yok sonra 2006 yazında eve kağıt geldi bakaya kaldınız diye dedim bi gidiğim şubeye sonra adam bana dedi yarın amasyaya gitmen gerek dedim hayırdır sonuç olarak ertelettim ozaman 2006 yılında ama bakaya olayına kaldım bu ceza sayılır sanırım dediğim gibi bir sorun teşkli eder mi? bilen avrmı

Alıntıları Göster
    evet dostum dün aldım evraklarımı ,evrağın birinde sabıka veya bakaya suçun varmı diye dolduruyosun..Ve yine hatırladığım kadarıyla asal ın sitesinde bakaya suçu alanlar yedek subay oalmıyor diye okumuştum.Sende ASAL ın sitesine bir bak bence..
    Bu arada sevk evraklarını alırken optik form var ismini kodladığın şubedeki memur komando olmak sitiyormusun diye sordu artı uzun dönemi sordu ve o optik formda işretledi bi kod..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.