Şimdi Ara

31inde açıklanması bekleniyor dendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben kendi kişisel sorularım için aramıştım bunu da sorayım dedim götüştügüm bayan muhtemelen cuma günü açıklanması bekleniyor dedi kpss de takvimde 31i olarak gözükmesine ragmen erkene çektiklerine göre yüzde 99 cuma acıklıcaklar planları bu yönde

• Up. Bazı arkadaşlarda takipte kalın dedi diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C663EC351

Up. Bazı arkadaşlarda takipte kalın dedi diyorlar.
    İtüden kaydımı almak için okulla görüştüm aramızda kalsın okuldan 31inde acıklanıcak dendi bize toplantıda laf arasında dedi ögrenci işlerinde görevli cuma gel kaydını o zaman sildir riske atma dedi
  • Ben inandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namıssız Adam

Ben inandım
    2000li troller gibi kimseyi kandırma niyetinde degilim Tyt Ayt forumunda actıgım ilk konudur 2014 girişli itülüyüm bu sene tekrar hazırlandım tercihimi tek tercih olarak yaptım geleceginden eminim ne zaman acıklanacagı cok umrumda degil sadece telefondaylen sorayım dedim benim için tek önemli şey tarihi kayıt silme açısından dedigim gibi kesin bi şey yok ama İtüde 31inde acıklanıcak denmiş görevliye hazırlıklar bu yönde çünkü itüde kayıtlar ayrı ayrıdır bölüm bölüm daha azdır zaman. dogrudur kesindir duyumdur bilemem adamın söyledigini aktardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.