Şimdi Ara

[450 YTL]90 Lv, FuLL Farm, 2H Warrior/Cleric ,+5 Blue Set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık şubat ayından bu yana kasmış olduğum Warrior / Cleric charımı artık satılığa çıkartma zamanının geldiği düşüncesindeyim..

Charı resimlerle aşağıda ayrıntılı olarak tanıycaksınız kısaca özet geçmek gerekirse serverdaki ilk 90 lvl full farm itemleri hazır str buildli EU chardır.

Fiyat: 450 YTL Son Fiyat
    Alışveriş Yolu: İstanbul içi elden veya havale yöntemi

Fiyat çok gelebilir Türkiye şartları için fakat emin olun charı alan serverdaki eşsiz charlardan birinin sahibi olmuş olucak. Eminimki aşağıdaki resimlerle sizde bana hak vericeksiniz...

Charın C erkanı;

Görüldüğü üzere charın hpsi neredeyse max seviyede. Hunter 4 Lv bunuda unutmamak gerek.

Şimdi gelelim skillere. Skiller size "Bu nasıl full farm" dedirttirebilir ama aslında oldukça full farm bir builddir.

Warrior Skills;

Yukarda görüldüğü üzere 2H ve yan skillerin hepsi max. (X işaretli skill yaratık çekmek için skilldir.Gerek duymadım açmaya)

Cleric Skills;

Yukarda görüldüğü üzere gerekli olan tüm skiller fazlasıyla max durumda. Açılmamış skillere gelicek olursak. Bir çoğu hp basma skili bizim işimiz savaşmak millete heal basmak değil. Zaten HP basmaya MP yetmiyor.Açık olan 4-5 tane HP skili var onlar yeter de artar durumdalar zaten. Res skilleri 5 tane açık.110 Lv e kadar herkezi resleyebilirsiniz. O yuzden bi tane res skilini uplamadım o da 90 Lv e kadar resleyebiliyor. STR/İNT ler de açık değil çünkü dediğim gibi bizim işimiz clericlik değil warriorluk. Cleric sadece hayatta kalıp arklara yardım etmek. Arkadaşınıza 35 str vermektense warrior kılıcınızı alıp 10-20k koymak emin olun daha iyi olucaktır

İtemlere Gelicek olursak;

İtemler maxa yakın ama max değil.+5 Set de serverdaki ilk +5 EU set diyebilirim. 89-90 Light Armor female chest ve don malesef bulamadım.Serverda yok sanırsam. Bilirsiniz ki şu an için STR / iNT / Stamina stonelerin fiyatları uçmuş durumda. O yuzden str 5 int 5 ler için affınıza sığınıyorum. Alıcak olan kişi isterse alabilir. Charın içinde 200M e yakın para mevcut.İsterse str ve intleri 6 ya düzeltebilir.Ancak şu an için bu set fazlasıyla yeterlidir.

Takılar;

Holy Word skili olduğu için reducelere gerek yok. %5 basılması yeterlidir..

Silah;

Crt 10 85+5 Silah yeterli sanırsam. +7 +9 alırsanız kim tutar sizi

Kalkan;

br 18 bufflar bittiğinde elinize takıp rahatça cleric rodunuzu sallayıp karşıdakini sinir edebilcek düzeyde..

Bunlar sanırım charı tanımanız için yeterli olmuştur. Unutmayın ki warrior/cleric char istediğinde ölümsüz olabilen bir chardır. Ayrıca kendiyle beraber tüm partyi de ölümsüz yapabilir. Charı alan emin olsun ki pişman olmıycaktır.

DipNot: Şu anda tatilde cafeden yazıyorum o yuzden uzuuun uzuuuun açıklayamadım. Tekliflerinizi yorumlarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz zaman buldukça konuyu güncel tutmaya özen göstericem. Gecikmelerden dolayı özür diler hepinize iyi tatiller dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMusty -- 16 Temmuz 2008; 17:01:58 >

• guzel char emek harcanmış belli hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

guzel char emek harcanmış belli hayırlı satışlar
    Hayirli satişlar...

HP max a yakın olmayıp, cleric de de ustunu cizdigin bazı skillerin işe yarar olmasına ragmen iyi bir char ins satılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Google-

Hayirli satişlar...

HP max a yakın olmayıp, cleric de de ustunu cizdigin bazı skillerin işe yarar olmasına ragmen iyi bir char ins satılır..

Alıntıları Göster
    1 Soru

Cleric de Pure Healing ile Glory healing birbirini engelliyoru mu yani birini yapınca digeri de ayni süre sayıyormu ustunde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Google-

1 Soru

Cleric de Pure Healing ile Glory healing birbirini engelliyoru mu yani birini yapınca digeri de ayni süre sayıyormu ustunde..

Alıntıları Göster
    Üft Bea Bu char karşısında Kim durur Acaba Hayırlı Satışlar Musty Upp!
  • quote:

Orijinalden alıntı: KlepSo

Üft Bea Bu char karşısında Kim durur Acaba Hayırlı Satışlar Musty Upp!

Alıntıları Göster
    mustafa abi kolay gele güven sıkıntınız olmasın olmaz zatende
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CodemasteR_

mustafa abi kolay gele güven sıkıntınız olmasın olmaz zatende

Alıntıları Göster
    Hayırlı satışlar.
    Yolculuk Gaia'ya mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flara

Hayırlı satışlar.
    Yolculuk Gaia'ya mı?

Alıntıları Göster
    sendemi geliyon guzel guzel kararlasalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

sendemi geliyon guzel guzel kararlasalım

Alıntıları Göster
    chest repair invalid

hayırlı satışlar wariorlar çok güzel ama ben ısınamadım eu olarak en zevkli charda wariordur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

chest repair invalid

hayırlı satışlar wariorlar çok güzel ama ben ısınamadım eu olarak en zevkli charda wariordur bence

Alıntıları Göster
    Hayırlı Satışlar.Gerçekten çok güzel bir karakter olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bögüalp

Hayırlı Satışlar.Gerçekten çok güzel bir karakter olmuş.

Alıntıları Göster
    adımın charı param olsa dusunmeden alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockerJocuk

Alıntıları Göster
    param olsa hiç durmam direk atlardım ...
    muhteşem bir char..ben hacklenmeden önce hunterlik yapmıştık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzira53 -- 4 Temmuz 2008; 23:34:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockerJocuk

Alıntıları Göster
    Warior için cleric skilleri fazlasıyla açılmış eksik yok fazlası var. Cleric skilleri gayet başırı bir şekilde düşünülerek açılmış.

MP sıkıntısı olduğundan çoğu skili kullanması bile çok zor nedeni ise Healing orbit 5k küsür mp alıyor diğer recovery skilide. MP barı 0 a çeker vvuracak skill yapmaz.

İşin özü açılması gereken skilleri çok doğru biçimde açmış. Skill yapılandırma cleric için 10 puan. Arkaşlara yardım etmesi imkanı yok full str bir charın sadece warior puff ile yardımcı olur oda clericden daha etkili olur.

Bu charı alacak arkadaş eminim pişman olmaz zaten 550 bırak 600 harcasa bile böyle bir char yapmasına imkan yok. Satan herzaman zarardadır.

Birde yukarda bir arkadaşın yazdığı bir soru vardı. Glut serisi ahakkında hazır yazmışken onada yanıt vereyi.

Birinci kitapdaki çok yavaş skill kullanır ikinci kitapdaki birazdaha hızlı ve peş peşe kullanabilirsiniz. Ama çok seri şekilde kullanılmıyorlar.

Bunu sadeec Snow shield basmış full int yada full int olup bless basmış playerlarda etkili olur.

Size hayırlı satışlar. Ben her charı beğenmem yorumda yazmam bu charın yapılandırması doğru diye yazdım kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Warior için cleric skilleri fazlasıyla açılmış eksik yok fazlası var. Cleric skilleri gayet başırı bir şekilde düşünülerek açılmış.

MP sıkıntısı olduğundan çoğu skili kullanması bile çok zor nedeni ise Healing orbit 5k küsür mp alıyor diğer recovery skilide. MP barı 0 a çeker vvuracak skill yapmaz.

İşin özü açılması gereken skilleri çok doğru biçimde açmış. Skill yapılandırma cleric için 10 puan. Arkaşlara yardım etmesi imkanı yok full str bir charın sadece warior puff ile yardımcı olur oda clericden daha etkili olur.

Bu charı alacak arkadaş eminim pişman olmaz zaten 550 bırak 600 harcasa bile böyle bir char yapmasına imkan yok. Satan herzaman zarardadır.

Birde yukarda bir arkadaşın yazdığı bir soru vardı. Glut serisi ahakkında hazır yazmışken onada yanıt vereyi.

Birinci kitapdaki çok yavaş skill kullanır ikinci kitapdaki birazdaha hızlı ve peş peşe kullanabilirsiniz. Ama çok seri şekilde kullanılmıyorlar.

Bunu sadeec Snow shield basmış full int yada full int olup bless basmış playerlarda etkili olur.

Size hayırlı satışlar. Ben her charı beğenmem yorumda yazmam bu charın yapılandırması doğru diye yazdım kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    Ucuz Gibi Geldi Bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aras. -- 5 Temmuz 2008; 0:02:06 >

• Char Poseidonun en guclu warior ve en guclu euro charlarındandır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

Char Poseidonun en guclu warior ve en guclu euro charlarındandır...
    iyi satışlar. fiyatı az bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmAcKDoWn

iyi satışlar. fiyatı az bile

Alıntıları Göster
    arkadassım selam.hemen ekle benı msn mı wammer00@hotmail.com yada 0536 666 2043 teldem ulas.500 tek teklıf beklıyom senı
  • quote:

Orijinalden alıntı: wammer

arkadassım selam.hemen ekle benı msn mı wammer00@hotmail.com yada 0536 666 2043 teldem ulas.500 tek teklıf beklıyom senı

Alıntıları Göster
    Sanırım server'ın ilk Ong farmını bitiren Eu çarlardan biriydi bu. O kadar sabra ve sp farm için zamana ramen 550 ytl gayet iyi bir fiyat hatta ucuz bile !
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0NDiP

Sanırım server'ın ilk Ong farmını bitiren Eu çarlardan biriydi bu. O kadar sabra ve sp farm için zamana ramen 550 ytl gayet iyi bir fiyat hatta ucuz bile !

Alıntıları Göster
    Güzel char eline emeğine sağlık,hayırlı satışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0NDiP

Alıntıları Göster
    Süper char param olsa 1dk düşünmemHayırlı satışlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.