Şimdi Ara

4870 alacağim bu psu yeterli gelir mi ?(high power 460w)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bugn son kdv indirim günü oldundan acele bi kararlar sistemimin. 2 parçasini update etmek istiyorum.
    Alicağim ekran karti.
    Powecolor hd 4870 1gb
    alicağim kasa (psu içinde)
    Dark Racer 460 watt
    içinde gelen psu da:
    HİGH POWER 460w.

sizce yeter mi ??

Birde bu ekran karti benim anakartta çalışırmı pcı-exp 1.1 bnmki :(
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• alajağim

düzeltme:yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoLY.oNE -- 30 Eylül 2009; 17:33:11 >
  • yaban'serisini izledm en sonda :D:D düzeltiyorum hemen .
    sistem hakindada yorum yaparsan sevinirim.
  • 170w çekiyor kart maksimum yükte. işlemci ve diğer bileşenler maksimum 150w çekse 400w bile fazlasıyla yeterlidir. önemli olan 2 adet 6pin pciex power kablosu bulunması.
  • High Power 460W powersupply ve bahsettiğin Pci Express 1.1 destekli anakartın ile HD4870'i kullanabilirsin,powersupply konusunda herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Not:O "alajağım" "alacağım" la değiştirilmeseydi daha uzun ve daha değişik bir mesaj yazacaktım ama onu değiştirdiğini gördüğüm için sana daha düzgün bir şekilde yardımcı oluyorum,bir daha öyle bir hataya düşmemen dileğimle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForeverMetal -- 30 Eylül 2009; 17:34:56 >
  • 1x PCI-Express 6-pin güç çıkışı yazio
    güç çeviriciler le filn olmz mi

yada 60 tl fazla verip 600w olaninimi alayim??
    http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2663
    High Power 600W Güç Kaynağı!: 600 Watt, çift 12v kanallı, çift PCI-Express ekran kartı çıkışlı ve 12cm sessiz fanlı güç kaynağı ile her türlü üst seviye ekran kartını çalıştırabilirsiniz.

400 lira limitim war :(:(:(::(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QsquR -- 30 Eylül 2009; 18:59:52 >

• tamamda 460 yazio :S
    kafam ona takildi neyse kapiom bi problem çıkarsa gigtak geri alir dimi ?
  • http://www.sanalmarketim.com/urun/1f0ca2dbe63ca377be00aa760b15cbf7/DARK-Racer-Acrylic-600W-Seffaf-Panelli-Oyuncu-Kasasi

yan tarafı bole olandan al dostum cok havalı gozukur diğeri cok sade duruyor...
  • GÜÇ KAYNAĞI: HIGH POWER 600W AKTIF PFC (500W SÜREKLI, 600W MAX. GÜÇ)

220 liraya kasayla ha?pek high degildir bence o power 500w 600w max diyor piyasada satilan high powerler gibi degildir.thermaltake'nin de kasa icin psu'lari ayri, pahali olan psu'lari ayri kasalardaki %65 verimli digerleri 80+.100-110 liraya asus 500w filan vardi sekli birak ucuz bir de kasa al yanina kasa icinden cikan alet kullanilmaz hele 220 liraysa.
  • kasa almicam sadece güç kayna alcm %84 werimliliği war herşey için sağolun
  • HD 4890 alacağım ben de, 420W güç kaynağı var, yeterli olur dimi?
  • CM rc-690 la gelen 460w powerla 3,2 ghzde q6600 ve amp hızından gtx260 kullanıyordum hiç sorun yaşamadım. seninde yaşayacağını sanmam
  • valla bende 750 watt lık modeli vardı ama çalıştırmadı. Sanırım amper olayından kaynaklandı min 30 amper lazım o kart için ama benim psu 18 amper veriyor :( toplam 4 adet kanal var toplam olarak amperleri paylaşırlar sanıyordum ama galiba öyle değilmiş 280 lira boşa vermiş gibi hissediyorum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: join

valla bende 750 watt lık modeli vardı ama çalıştırmadı. Sanırım amper olayından kaynaklandı min 30 amper lazım o kart için ama benim psu 18 amper veriyor :( toplam 4 adet kanal var toplam olarak amperleri paylaşırlar sanıyordum ama galiba öyle değilmiş 280 lira boşa vermiş gibi hissediyorum kendimi.

dostum tek 12v kanalından max 18 amper veriyo.2 adet güç girişi var yani maksimum 36 amper olacak.750 watt psumu çalıştırmayacak 4870i.gülerim buna
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.