Şimdi Ara

48ju6570 vs 49uf8507

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar smart tv almak istiyorum. Sizce LG 49UF8507 mi? Samsung 48JU6570 mi?

3D olması öenmli değil. Sadece görüntü kalitesi iyi olsun. Maçlarda felan hızlı geçişlerde bulanıklaşma yapmasın.

Bugun bimeks de aynı görüntü videosunu samsung daha iyi gösterdiğini gördüm. Lg o kadar net değildi. Belki ayarlarındandır bilemiyorum.

Kullananlar veya arasındaki farkları araştıranlar varsa yorumlarını rica ediyorum.

• 8507 genel olarak görüntü olarak vs daha iyi olsa da hareketli sahne performansında vasat ve 6570 daha iyi.

Senin aradıgın kriterleri sunabilen(hem görüntü hem performans) tv ju7500'ten başlıyor o da 3.500 TL civarında :)
  • Bugun elektronik magazasına gittim ve firma temsilcisi olmayan bi görevli gayet güzel açıkladı. İsteklerimi de sundum. 2 tv arasında tercihimin 6570 olması gerektiğini söyledi. Canlı renk ve hareketli görüntülerde 6570 in daha iyi olduğunu söyledi..

Yorumun için tşkler..
  • aynı duruma bende dustum bu aksam teknolojı magazasına gıttıgımde yıne fırma danısmanı olmayan ınsanlarla gfıkır alıs verısınde bulundum 6570 hepsı tek gecıyor crystal ekran olması kavıslı olması cok ıyı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.