Şimdi Ara

50 - 60 bin otomatik araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk aracım 2004 focus ghia sedan bir yıl kullandım
    İkinci aracım 2007 focus otm. sedan 7 yıl kullandım. bu araçtan çok memnundum fakat ışıkta arkadan kamyon çarptı ve pert oldu.
    önümüzdeki iki yıl yılda 40-50 bin km yol yaparım(ankara - konya arası).Az yaksın istiyorum ama küçük araçları sevmiyorum.Dizel yada lpg düşünüyorum,sağlam ve sorunsuz olsun istiyorum 8 yıl otomatik focus kullandım hiç arıza vs yapmadı.otomatik olması şart eşimde kullanıyor.
    çok fazla seçenek var kafam karıştı.Düşündüğüm araçlar ise,focus 3,jetta tdi,corolla 1.6,auris 1.4 ve 1.6,rapid tdi,leon tdi,toledo tdi,megan dci,fluance dci...ikinci el tabi
    bunlar ya da bunların dışında ne tavsiye edersiniz
    Şimdiden teşekkür ederim

• Fluence olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

Fluence olabilir
    kullanmadığım hatta binmediğim bir araç fakat motor ve genişlik olarak iyi dayanıklılık olarak kötü yorumları yapılıyor
  • Yok mu tavsiye
  • Astra sedan 1.4t+lpg diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkolds

Astra sedan 1.4t+lpg diyorum ben.
    Eski kasa seat leon 1.6 tdi dsg style bulabilirsiniz hocam 55 e temiz
  • Opel astra j 1.4t+lpg
    Sport+still+sunroof+multimedya.

Otomatik istiyorsanız ve sorunsuz olmasını istiyorsanız Volkswagen grup (vw- seat-skoda)araçlarını elemeniz gerek dsgdeki arızalar yüzünden, o kadar para verip paranızla rezil olmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccc123 -- 18 Temmuz 2016; 23:08:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

Opel astra j 1.4t+lpg
    Sport+still+sunroof+multimedya.

Otomatik istiyorsanız ve sorunsuz olmasını istiyorsanız Volkswagen grup (vw- seat-skoda)araçlarını elemeniz gerek dsgdeki arızalar yüzünden, o kadar para verip paranızla rezil olmayın derim.
    opele karşı ön yargım var elektronik problemler çok yakıt gibi ama 1.4 turbo motor hakkında çok bilgim yok,araştırmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgetürk

opele karşı ön yargım var elektronik problemler çok yakıt gibi ama 1.4 turbo motor hakkında çok bilgim yok,araştırmak lazım

Alıntıları Göster
    çevremde vw grubu araç çok ama sorun yaşayan görmedim,şansla ve kullanımla alakalı galiba. leon u eşim çok istiyor bende jettayı ama fiyatlar yüksek bakalım belkide bütçeyi artırıp sıfır araca yöneliriz
  • Opel güzel olur güclü motor ama kog işi nasıl olur bilmem lpg uyum sağlarsa paşalar gibi binersin
  • bilgetürk B kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz şeyleri birtek sizden duydum.Sorunsuz isteyip vw alırsanız kafanız güzelmiş güle güle kullanın demekten başka birşey söyleyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

Bahsettiğiniz şeyleri birtek sizden duydum.Sorunsuz isteyip vw alırsanız kafanız güzelmiş güle güle kullanın demekten başka birşey söyleyemem.
    kasko 2 - 3 haftaya verir parayı o zamana kadar iyice araştıracam kafam çok karışırsa gider focus alırım en azından bildiğim araç
  • Kia ceed de bakabilirsiniz.
  • 2015 focus dusunur musunuz ? Trend x ekstra donanimli prins lpg li? Arazi araci alacagimdan satiyorum aracimi ,ozelden yazabilirsiniz
  • Focus düşünüyorum ama en az üç haftaya yatar para
  • Herkes astra 14t tavsiye ediyor ama şikayetvar.com da çok şikayet var astra ile ilgili
  • Yeni kasa focus yada jetta öneririm
  • bilgetürk B kullanıcısına yanıt
    Her araç için şikayet var,astra almamak için bahane aramayın. Temiz bir astra j alırsanız uzun yıllar sorunsuz binersiniz Almanyada sorunsuzluk ödülü aldı bu araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccc123 -- 29 Temmuz 2016; 10:19:33 >
  • ccc123 C kullanıcısına yanıt
    Niye bahane arayım siteye bakın özellikle fren konusunda çok şikayet var.Çok sık araç değiştiren biri değilim o yüzden çok araştırıyorum
  • Bence 2012 üstü lpg + otomatik Honda Civic bakabilirsiniz. Sorunsuz şanzıman ve güzel araç alternatif olarak 1.6 Toyota Corolla lpg + otomatik düşünebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.