Şimdi Ara

500 tl ye kadar tavsiye ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve uzun bi süredirde karar veremedim.su anda philips X800 kullanıyorum ve gerçekten standartların çok üzerinde olan bekleme ve konuşma süresine bayaca kendimi kaptırmış olmalıyımki artık iyice beni çileden çıkaran ayan beyan kendini gösteren şebeke çekim sorununu rağmen bi türlü elimden bırakamıyorum bu makinayı.daha önce nokia nın n70 n73 e65 , se nin k790i k850i g705 , lg ku990 kullandım ve su anda yeni bir telefon için muaazam şekilde batarya endişe içindeyim.elbette ortalaması 2-3 gün olacak ama en azından e65 gibi iki haftada 1 güne düşmesin ve uzun bi süre batarya performansını kaybetmemesini istiyorum.biraz fazla oluyorum belki ve siz sormadan söyleyim , gunluk gelen giden yaklasık 200 sms ve 5-10 dk lık telefon görüşmesi oluyo.kamerayi pek kullanmam ama yinede 2.0 ın altında bişede düşünmüyorum.wifi , gps gibi özellikler aramıyorum.
    aklımda belirginleşen nokia 6303 ve e 51var ama kesin bir karar vermiş deilim.500 tl ye kadar batarya performansını dikkate alarak tavsiye edebilecğiniz telefonlar için tavsiyelerinizi rica edecem.

• Bataryasını bilmem ama yerine olsam
    Samsung S5603 Preston alırım. Veya vatanda hattını turkcelle geçirirsen bu ay içinde %25 indirim varmış durumda öyle olunca 5530da alabilirsin 500e yakın bişey gelir o da.
  • hadi ya haberim yoktu.çok tşkr ederim bilgi için.vatana göz atıyorum hemen
  • @wR

vatanın kampanyası sadece eylül ayı için mi geçerli ve nerelerde geçerli eğer öyle ise hangi şubelerinde geçerli öyle bir indirim varsa 5530 400 e geliyor lütfen cevap ver
  • evet 30 eylüle kadar geçerli arkadaşlar.ve süper kampanya.yüzde 25 indirim çok iyi bi fırsat.yarın vatandayım
  • 5530 hakkında hiç bi deneyimim yok ama şarj önemliyse sakın preston alma.çünkü kardeşime aldk ve hergün şarj ediyo sabah akşam.günde yaklaşık 1 saat konuşuyo ve onn haricinde bşe yapmıyo ve ekran parlaklığı en düşükte.
    yani bataryası tam bi fiyasko
  • az önce baktım özelliklerine 1000 mah batarya kullanmış samsung ama yinede güvenesimg elmiyor samsunga ve telefonun ekranda sanırım 3.0 inc.buda batarya için sorun.6303 düşünüyordum ama se nin g705 e tekrar dönebilirim
  • RESİMİ upload ettim bakın indirimin resmi.
    @shamanmuratcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wR -- 27 Eylül 2009; 22:15:40 >
  • bende galiba yedek hat için 5530 alıcam
  • dündü sanırım bi magazada nokia nın dokunmatik bi makinası gözüme çarptı şöyle ele avuca rahat sığar cinsten bişeye benziyordu ama durup bakamadım biras acele gidiyordum sadece makinya 2-3 saniye bi bakabildim.şimdi intte bakıyorum bulamadım henüz ama 5800 a göre baya kucuktu ve sanırım 5530 da deil.bulsam bi inceleyecem ama bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.