Şimdi Ara

55.000 TL - 60.000 TL arası dizel otomobil tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

volvo s40 dizel aracım vardı sattım..şimdi yine dizel ve 55-60 .000 tl aralığında bir araç satın almak istiyorum.

önerilerinjizi bekliyorum..herkese saygılar sevgiler...

Serhat Birkan

• merhaba,

sorunuza cevap değil ama aracı neden sattığınızı öğrenebilir miyim?
  • latitude
  • hocam klasik olsun bineyim diyorsan 55 bin tl ye dizel corolla alabilirsin alırsın kafan hep rahat olur satarkende , farklılık istiyorum dersen mazda 3 dizel 51 bin tl toyota kadar dolu değildir ama motoru cok iyi 1.6 115 hp 270 tork, diger bir alternatif ise nissan juke 1.5 dci bakabilirsin...
  • 55 bine Corolla alanın aklına şaşarım. Astra, Golf, Megane'da yine bir tip var. Corolla'da ondan da eser yok.

İkinci el alacaksanız D segmenti araba gelir o paraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokkala21

Değerli arkadaşlar,

volvo s40 dizel aracım vardı sattım..şimdi yine dizel ve 55-60 .000 tl aralığında bir araç satın almak istiyorum.

önerilerinjizi bekliyorum..herkese saygılar sevgiler...

Serhat Birkan

önceliklerinizi yazmamıssınız........

ikinci el değer kaybı biraz yüksek olsada olur derseniz;
    chrysler sebring dizel(2.el)- hele cabrio denk getirebilirseniz pek de keyifli olur
  • 55-60 bine dizel 50 tane araç vardır şimdi saymayalım sen ne istediğini daha ayrıntılı yazarmısın .hb sedan coupe sw ,sıfırmı 2. elmi,otomatikmi manuelmi yarı otomatikmi vs .
  • 1.6 mı 2.0 mi ?

• Superb
  • Citroen C5
    VW Passat
    VW Jetta (eğer otomatik istiyorsanız)
    Skoda Superb
    Renault Latitude
  • 1.Citroen C5 1,6dizel 110hp 240/260tork 18inç jant standart(fiyat perf. olarak en üst d sınıfır araç ayrıca coupe tarzı sedan)
    2.Super B (aracın arka tasarımı hariç ve standart hatta bir üst jantın küçüklüğü hariç araç gayet güzel fiyat olarakta vw gibi uçık değil)
    3.Wv passat(yeni tipini beğenmesemde eski kasalarını tavsişye edebilirim 2.elde güçlüdür ama 1,6dizel motor yeni kasalarında var onunda fiyatı şişik donanımına göre)
    4.Aslında insignia 1,6dizel çıkarsada alsak diyor insan ama malesef 2,0 dizel motor var tip olarak ben C5 ile insignia arasında çok kaldım şahsen ama motor hacminden dolayı vergi dezavantajı var insignianın ve rakibinin dizel motorunun fiyatının da üstünde 1,6litre 180hplik 13/14litre ş.içi yakıtı olan benzinli motoru satıyorlar.Sadece tip olarak öneririm
    5.C sınıfı düşünürsenizde yeni focus dizel bir alternatif olabilir kanımca

• VW Passat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.