Şimdi Ara

5800 güncellerken kapandı ve açamıyorum yardım lütfen :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar teli alalı 3 gün oluyor forumda anlatılan şekilde baktıgımda halen v31 yüklüydü.

Pc suite den v40 a yukseltmek ıstedım fakat olmadı görmedi, NSS yükledim o şekilde bulabildim.Güncelleştirme 137 mb dı gayet hızlı bir şekilde indi sonra güncelleştirirken 12 dk kala tel baglantıyı kaybettı vs. dedi defalarca daha önce o sekilde bir uyarı oldugundan normal herhalde dedım ama yarım saat boyunca sonuc aynı oldu daha sonrasında işlemi iptal ettim fakat telefon beyaz ekran olarak kaldı ve hiç birşey yapamadım kapatamadım açamadım.Pili çıkarıp geri taktım fakat telefon da şimdi tık yok.Acaba bir zararmı verdik güncelleme uğruna ondan şüphe ediyorum.Forumda arattım bu tarz durumlar olabiliyor jaf ile geri döndurebılırsınız falan yazılmıs ama bu konu hakkında bilgisi olan birisi varmıdır lütfe nyardım edin saat kaç oldu halen oturuyorum sinirden yapamadımda birşey :(

• şarjın bitmiş olabılır mı?

yada hard format atmayı denermisin daha sonra acılır ıse guncelleme ye gec orda kurtarma cıkabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

şarjın bitmiş olabılır mı?

yada hard format atmayı denermisin daha sonra acılır ıse guncelleme ye gec orda kurtarma cıkabılır
    Şarjım bitmedi, hard format sanıyorum yeşil tuş kırmızı tuş kamera ve teli açma tuşu ile yapılıyor.

Deniyorum ama tık yok,acaip canım sıkıldı netten araştırdıgım kadarı ile güncelleme sırasında bu tarz şeyler yaşayan var tek ben değilim yani sanıyorum bir bug.

Ama herkes sormuş çözümünü söyleyen yok belki yardımcı olacak fikri olan birisi vardır,ama yinede teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~~V£cT®ä~~

Şarjım bitmedi, hard format sanıyorum yeşil tuş kırmızı tuş kamera ve teli açma tuşu ile yapılıyor.

Deniyorum ama tık yok,acaip canım sıkıldı netten araştırdıgım kadarı ile güncelleme sırasında bu tarz şeyler yaşayan var tek ben değilim yani sanıyorum bir bug.

Ama herkes sormuş çözümünü söyleyen yok belki yardımcı olacak fikri olan birisi vardır,ama yinede teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    telefonun o hale gelmesı normal yanı beyaz ekran gelmesı
    yok baglantı koptu demesi vs vs
    bunları yaparken nsu zaten bunu ssana söyluyo

benım eskı teldede oyle olmustu ama versıyon yuklenmıs gosterıyodu
    nıye acılmıyoya gelıyosa ne bakımdan onu söyle
    hıc bi ekran mı gelmıyo yoksa nokıa yazısı gelıp takılıyo mu

sarja tak sen bidaha hafıza kartını cıkart yap bsyler sonar bıdaha dene olmadı kvk ya git

• quote:

Orijinalden alıntı: jebote

telefonun o hale gelmesı normal yanı beyaz ekran gelmesı
    yok baglantı koptu demesi vs vs
    bunları yaparken nsu zaten bunu ssana söyluyo

benım eskı teldede oyle olmustu ama versıyon yuklenmıs gosterıyodu
    nıye acılmıyoya gelıyosa ne bakımdan onu söyle
    hıc bi ekran mı gelmıyo yoksa nokıa yazısı gelıp takılıyo mu

sarja tak sen bidaha hafıza kartını cıkart yap bsyler sonar bıdaha dene olmadı kvk ya git

Alıntıları Göster
    Güncelleme sırasında tel kapanır veya bağlantı koparsa telefon ayvayı ver diye biliyorum

• oyleyse nokia ya guncelletmek lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

oyleyse nokia ya guncelletmek lazim
    yükleme esnasında modem güncelleme kapalı değilse telefonun tuğlaya dönüşmüş olabilir. büyük bir ihtimallede öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

yükleme esnasında modem güncelleme kapalı değilse telefonun tuğlaya dönüşmüş olabilir. büyük bir ihtimallede öyledir.

Alıntıları Göster
    ya moral bozmak istemem ama telefonu güncelleme esnasında pc ye eğer mümkünse bir güç kaynağının bağlanmasını tavsiye ederler ve telefonun direk anakarttaki usb ye takılmasını önerirler. güç kaynağı takılma sebebi elektrik kesilme ihtimaline karşı. güncelleme esnasında elektrik kesintisi falan olmasın diyedir. ve eğer anakarttan çıkan usb ye değilde kasanın ön kısmına bağlanmış usbleri kullanırsan sorunlu bi yükleme olur. işte sen bunlardan birini ihlal edersen o telefondan daha hayır gelmez diye duydum ama aslı yok sen gene araştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: rampy

ya moral bozmak istemem ama telefonu güncelleme esnasında pc ye eğer mümkünse bir güç kaynağının bağlanmasını tavsiye ederler ve telefonun direk anakarttaki usb ye takılmasını önerirler. güç kaynağı takılma sebebi elektrik kesilme ihtimaline karşı. güncelleme esnasında elektrik kesintisi falan olmasın diyedir. ve eğer anakarttan çıkan usb ye değilde kasanın ön kısmına bağlanmış usbleri kullanırsan sorunlu bi yükleme olur. işte sen bunlardan birini ihlal edersen o telefondan daha hayır gelmez diye duydum ama aslı yok sen gene araştır.

Alıntıları Göster
    Çok uzun süre bekledım baglantı koptu defalarca gerı denedım baglasın dıye bekledım ama nafile.

Şu anda tık yok yani telefon hiç bir şekilde açılmıyor sadece usb ile pc ye taktıgımda acma tusuna basarsam şayet bir kere usb birşeyi algılıyor sesi geliyor o kadar.

Çok sinirim bozuldu ya 3 günlük telefon daha,nette daha önce başına gelen bir sürü insan var...

• quote:

Çok uzun süre bekledım baglantı koptu defalarca gerı denedım baglasın dıye bekledım ama nafile.

Şu anda tık yok yani telefon hiç bir şekilde açılmıyor sadece usb ile pc ye taktıgımda acma tusuna basarsam şayet bir kere usb birşeyi algılıyor sesi geliyor o kadar.

Çok sinirim bozuldu ya 3 günlük telefon daha,nette daha önce başına gelen bir sürü insan var...

Alıntıları Göster
    inşallah acarsın o teli
    güncelleme tehlıkeli iştir bi nebze çunku
    telefonun kapanma bıdaha acılamama riski vardır..

umarım düzeltirsin
    ama sen bi yetkili servise git hatta biri yapamazsa 2-3 yere daha git
    elemanların bilgisizligi oluyor arada

• quote:

inşallah acarsın o teli
    güncelleme tehlıkeli iştir bi nebze çunku
    telefonun kapanma bıdaha acılamama riski vardır..

umarım düzeltirsin
    ama sen bi yetkili servise git hatta biri yapamazsa 2-3 yere daha git
    elemanların bilgisizligi oluyor arada

Alıntıları Göster
    Güncel
  • quote:

Güncel

Alıntıları Göster
    kendin halledebileceğini sanmıyorum bi yetkile servise git güncelleme yapılırken bağlantı kesilmesi büyük bir sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Private

kendin halledebileceğini sanmıyorum bi yetkile servise git güncelleme yapılırken bağlantı kesilmesi büyük bir sorun

Alıntıları Göster
    Servise verdım sabah aksama aldım arkadaslar sorunum cozulmus birde yazılımımı yuklemısler sagolsunlar :)

Yuregıme agzıma getırdıgınız ıcın tesekkur ederm
  • quote:

Servise verdım sabah aksama aldım arkadaslar sorunum cozulmus birde yazılımımı yuklemısler sagolsunlar :)

Alıntıları Göster
    nintendo wii ile karıştırmış arkadaşlar :D tlf full brick olmaz, bir şekilde çözerler
  • quote:

Geçmiş olsun.

Hep söylüyorum, yine söyleyeceğim. O kadar para verip sıfır, garantili ürün alıyoruz. NOKIA Shop'ta yaptırın şu yazılım güncellemesini. Adamlar 2 yıl boyunca ücretsiz yapacaklar bu işi. Boşu boşuna başımızı ağrıtmamıza değmez. Servis arkadaşa "kullanıcı hatası, yaparız ama ücretini alırız" deseydi ne diyebilirdi ki?

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=38431637

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Geçmiş olsun.

Hep söylüyorum, yine söyleyeceğim. O kadar para verip sıfır, garantili ürün alıyoruz. NOKIA Shop'ta yaptırın şu yazılım güncellemesini. Adamlar 2 yıl boyunca ücretsiz yapacaklar bu işi. Boşu boşuna başımızı ağrıtmamıza değmez. Servis arkadaşa "kullanıcı hatası, yaparız ama ücretini alırız" deseydi ne diyebilirdi ki?

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=38431637

Alıntıları Göster
    Evet çok ama çok haklısınız birdaha güncelleme işini kendim yapmayı düşünmüyorum açıkçası :)

• quote:

Evet çok ama çok haklısınız birdaha güncelleme işini kendim yapmayı düşünmüyorum açıkçası :)

Alıntıları Göster
    jafla sorununu halledebilirdin arkadaşım. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfckmk

jafla sorununu halledebilirdin arkadaşım. :D

Alıntıları Göster
    jafı arastırdım ama pekte anlamıyorum daha kötü hale getırmemek ıcın elleşmedım acıkcası :)
  • quote:

ne demek kardeşim herzaman
    şaka bi yana geçmiş olsun
  • quote:

quote:

ne demek kardeşim herzaman
    şaka bi yana geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    İyi bari kazasız belasız atlatmışsın sorunu. Kullanıcı hatası deyip adamı soyabilirlerdi de valla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.