Şimdi Ara

58000 TL ye kadar Alınık D sinifi arac

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ford Mondeo
    Peugeot 508
    gibi ve sizin değerli önerilerinize göre araç bakıyorum. Senede maksimum 10-12 bin km yapmış, dizel veya lpgli eğer benzinli ise basliktaki fiyattan 3000TL düşük fiyatlı. Tabii öncelik fiyatı sisirilmemis bir araç zira bu forum kardeşliği biraz da onun için var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shapsgh -- 11 Aralık 2017; 20:42:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2011 lpg li mondeo hatasız boyasız. DH kullanici titizliginde yalniz fiyat 60000 tl. Km 68000.de. Birde arac 2010 kasa. Titanium

• 60.000 TL var ama 2000 TL si olası masraflara (sigorta, bakım, vs.) ayrılmış şekilde. Hayırlısı olsun.
  • Hocam teşekkür ederim ancak ben bu forumun mantığını zannedersem çözemedim. Ben buraya alınır ilanı verdiğimde şu beklentim var. Satacak olan arkadaş derki ben bu aracı 6-7 bin düşük fiyata galeriye vereceğime daha orta bir fiyat ile bu forumda ihtiyacı olan birine satayım hem ben üzülmem hem karşı üzülmez hemde hazır alıcı var. Ama zannediyorum burada ilan paylaşan arkadaşlar sadece aracım ne kadar çok görünürde eninde sonunda birini düşürürüm mü diyor, anlamıyorum. Altta verilen ilana lütfen göz atınız. Burdaki araç hem siyah daha gösterişli, hem daha düşük km li, hem sözde değil özde expertiz raporlu, hemde 999 TL daha düşük fiyatlı. Neden sizin aracinizi alayım?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-62-binde-degisensiz-boyasiz-508033902/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: shapsgh

Hocam teşekkür ederim ancak ben bu forumun mantığını zannedersem çözemedim. Ben buraya alınır ilanı verdiğimde şu beklentim var. Satacak olan arkadaş derki ben bu aracı 6-7 bin düşük fiyata galeriye vereceğime daha orta bir fiyat ile bu forumda ihtiyacı olan birine satayım hem ben üzülmem hem karşı üzülmez hemde hazır alıcı var. Ama zannediyorum burada ilan paylaşan arkadaşlar sadece aracım ne kadar çok görünürde eninde sonunda birini düşürürüm mü diyor, anlamıyorum. Altta verilen ilana lütfen göz atınız. Burdaki araç hem siyah daha gösterişli, hem daha düşük km li, hem sözde değil özde expertiz raporlu, hemde 999 TL daha düşük fiyatlı. Neden sizin aracinizi alayım?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-62-binde-degisensiz-boyasiz-508033902/detay

katılıyorum

• mondeonun bi tane enjektör fiyatına bakın sonra piyasa bu diyin ucuza satanların vardır bi nedeni .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.