Şimdi Ara

6 Plus da Yaşadığım sikintilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bir 6 plus kullanicisiyim. Cihazımda son zamanlar bazı sorunlar meydana gelmeye başladı. Bu sorunlardan bazılarını aşağıda yazacak neden olabileceği ve Çözümleri hakkında yardımınıza başvuracağım.

Arama geldiğinde cihazın ekranının bir şekilde çalışmıyor. Yani kaydırma hareketini yapamıyorum. Ancak tus kilidine basıp sessizce aldıktan yada meşgule attıktan sonra ekranı kullanmaya başlayabiliyorum.

Cihazım son zamanlarda nette gezerken dahi ısınmaya başladı

Programlardan Home tüsu ile çıkış yaptığımda ise takılma ve donmalar meydana geliyor.

Sizce sorunum nedir ve ne yapmam gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MrGrey M kullanıcısına yanıt
    Arama geldiğinde donma olayı çok nadir bende de oluyor cihazım ip6 devam ederse temiz bir restore daha da devam ederse servise. Sensörler sağlamsa sorun yazılımsaldır restore edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple yazılımı bozdu abi.açık ve net .iphone 6 gibi bir cihaz donma yapıyor :/
    Cihazdan kaynaklandıgını sanmıyorum . 2-3 arkadasımda da bu problem var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal :)

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Evet biraz uzun kullanıldığında menüdeki akıcılık gidiyor geçişlerde Fps Düşüşü oluyor iOS 9 güzel olacak diyorlar ama bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrGrey

Merhabalar, bir 6 plus kullanicisiyim. Cihazımda son zamanlar bazı sorunlar meydana gelmeye başladı. Bu sorunlardan bazılarını aşağıda yazacak neden olabileceği ve Çözümleri hakkında yardımınıza başvuracağım.

Arama geldiğinde cihazın ekranının bir şekilde çalışmıyor. Yani kaydırma hareketini yapamıyorum. Ancak tus kilidine basıp sessizce aldıktan yada meşgule attıktan sonra ekranı kullanmaya başlayabiliyorum.

Programlardan Home tüsu ile çıkış yaptığımda ise takılma ve donmalar meydana geliyor.

Merhaba hocam,telefonunu ekrani bacağına değilde dışa bakcak şekilde koy cebine,böyle koymaya alış.Bidaha asla arama geldiğinde dokunmatik çalışmaması olmayacaktır.

• bendede 6+ var, o bahsettiginiz arama anımda nadiren donma sorunu benim iphone 5 zamanlarından hatta belki 4s den bu yana değişmeyen sorunum,
    ben uygulama indirirken veya güncellerken her hangi bir uygulama açınca telefonum ya kapanıyor yada donuyor, arada kafasına göre restart da yapıyor,
    önemli sorunlar bunlar şuan...

• Bu şekildeki donmada elimle proximity sensoru 1 sn kapatıp acınca düzeliyor benimki.. Telefon Çalarken yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: brktyt

quote:

Orijinalden alıntı: MrGrey

Merhabalar, bir 6 plus kullanicisiyim. Cihazımda son zamanlar bazı sorunlar meydana gelmeye başladı. Bu sorunlardan bazılarını aşağıda yazacak neden olabileceği ve Çözümleri hakkında yardımınıza başvuracağım.

Merhaba hocam,telefonunu ekrani bacağına değilde dışa bakcak şekilde koy cebine,böyle koymaya alış.Bidaha asla arama geldiğinde dokunmatik çalışmaması olmayacaktır.

İçinden "oha , harbi lan" dedim

• 1 ve 3 benim i6 da da var

Yazılımsaldır büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sserdar93 -- 30 Temmuz 2015; 22:51:17 >
  • Hocam temiz kurulum yapın sorunlarınız ısınma hariç çözülecektir diye tahmin ediyorum.Otadan versiyon güncellemesi yapınca bu sekilde oluyor.Bilginiz olsun.
  • facede twitterda asagı yukarı yapnca bendede kasıyor menü geçişlerinde güya çözünürlükten dolayı ram yetmiyormuş iphone bunu yapmadan düşünemedimi cihazım iphone 6 5s i satıp aldım pismanım

• Sikinti yok.
    Karadenizliler öyle diyormuş aklıma geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.