Şimdi Ara

60Mbit Vodafone Fiber için modem tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu Apartmanımızda Türk Telekom altyapısı olduğu için Vodafone'un 60Mbit 150 gb AKK olan paketini almaya karar verdim. Kampanyada Aylık 6TL taksitle Modem veriyorlarmış ama hangi modemi vereceklerini bulamadım. Bu yüzden nasıl olsa para verceksem kendim seçeyim mantığına girdim ama hiçte anlamadığım konu. Bana kullanışlı ve fiyat/performans iyi olan bir modem tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kinay16

Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu Apartmanımızda Türk Telekom altyapısı olduğu için Vodafone'un 60Mbit 150 gb AKK olan paketini almaya karar verdim. Kampanyada Aylık 6TL taksitle Modem veriyorlarmış ama hangi modemi vereceklerini bulamadım. Bu yüzden nasıl olsa para verceksem kendim seçeyim mantığına girdim ama hiçte anlamadığım konu. Bana kullanışlı ve fiyat/performans iyi olan bir modem tavsiye eder misiniz?

İss modemleri alınmaz
    Bütçe nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu Apartmanımızda Türk Telekom altyapısı olduğu için Vodafone'un 60Mbit 150 gb AKK olan paketini almaya karar verdim. Kampanyada Aylık 6TL taksitle Modem veriyorlarmış ama hangi modemi vereceklerini bulamadım. Bu yüzden nasıl olsa para verceksem kendim seçeyim mantığına girdim ama hiçte anlamadığım konu. Bana kullanışlı ve fiyat/performans iyi olan bir modem tavsiye eder misiniz?

İss modemleri alınmaz
    Bütçe nedir

Maksimum 200 tl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

İss modemleri alınmaz
    Bütçe nedir

Maksimum 200 tl

Dsl n17 olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.