Şimdi Ara

6230 Dosya Silinmiyor Salt Okunur Deil? A C İ L

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar 6230um var telefon hafızasında bazı video dosyalarım war ne telefondan nede pc suite ile silemiyorum...Bunun Nedeni ve cozumu nedir Bilen warmmı?Tesekkurler...

• 6230 kullandım ama ilk defa duyuyorum.silinmemesinin tek nedeni başka bir programın onu kullanıyor olmasıdır.telefonu kapatıp açar açmaz denedin mi silmeyi?
  • klonajinsky haklı..Telefonu kapat aç ve tekrar silmeyi dene...
  • arkadaslar dosya buyuk bı ıhtımalle vıruslu olabılır telefona flash atılması lazım bı teknık servıscıye gotur ıstersen telefona program attır.
  • 6230'a virüs falan girmez...Java olarak çalışan virüs programları var ancak henüz piyasa da yok... O dosyanın virüs olmadığını garanti ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 19 Temmuz 2005, 15:13:12 >
  • geçende benim 6230i de oldu telefon hafızasındaki bir mp3 ü silmek istedim ama silinmiyor diye hata veriyordu baya bi uğraştım sonra nasıl oldu anlamadım kendiliğinden silinmişti
  • Benim de başıma geldi bööle bişi mp3 silmek istedim silinemiyor dedi

ben de telefonu açıp kapattım tekrar denedim silindi sorunsuz bi şekilde

denemeni tavsiye ederim
  • benım 6230 uma vırus gırmıstı ama pekı o nasıl o luyor hemde carıbe dıye yazılıydı be nyalan mı soluyorum sımdı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat__25

benım 6230 uma vırus gırmıstı ama pekı o nasıl o luyor hemde carıbe dıye yazılıydı be nyalan mı soluyorum sımdı?

Yalan söylüyorsun demiyorum ki.Virüslü olan dosyayı birisi telefonuna yollamış olabilir ama Caribe diye bahsettiğin virüs 6230'a zarar verebilecek nitelikte değil.Symbian'lar üzerinde etkili.Symbian ile çalışmayan telefonlarda zerre kadar bi etkisi yok..Caribe virüsüne ait dosyanın senin telefonunda bulunması telefonuna virüs girdiği anlamına gelmez...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.