Şimdi Ara

6600'da gene sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaa arkadaşlar bu 6600'dan gercekten bıktım şimdide 5 tuşu basılı kalıyo yada basmıyo msj atarken kötü oluyo bunu nasıl düzelte bilirim???

yardımcı olan herkeze teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::CoMaNDoS2::. -- 13 Ocak 2006 17:11:42 >

• kimse bilmiyomu yaaaa

• götü mü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

götü mü?

• quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

götü mü?

yanlış yazmışım işte ne olcak sanki al düzelttim sanki anlamadın yaa ne yapmalıyımyaa tel göz göre göre gidiyo
  • Kardeşim o formatla falan çözülecek bi sorun değil. Biraz bekle bilen olursa cevaplar.
  • Tus takimini yerinden oynattiysan temassizlik olabilir.En onemlisi tus takimin altindaki devrelerde ozellikle bes tusunun oldugu yerler kirlenmis veya oksitlenmis olabilir.Yada tus takimi omrunu tamamlamistir. Yeni bir tus takimida sorunu cozebilir.Donanimsal oldugunu sanmiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: .::CoMaNDoS2::.

yaa arkadaşlar bu 6600'dan gercekten bıktım şimdide 5 tuşu basılı kalıyo yada basmıyo msj atarken götü oluyo bunu nasıl düzelte bilirim???

• quote:

Orjinalden alıntı: HakanL

Tus takimini yerinden oynattiysan temassizlik olabilir.En onemlisi tus takimin altindaki devrelerde ozellikle bes tusunun oldugu yerler kirlenmis veya oksitlenmis olabilir.Yada tus takimi omrunu tamamlamistir. Yeni bir tus takimida sorunu cozebilir.Donanimsal oldugunu sanmiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: .::CoMaNDoS2::.

yaa arkadaşlar bu 6600'dan gercekten bıktım şimdide 5 tuşu basılı kalıyo yada basmıyo msj atarken götü oluyo bunu nasıl düzelte bilirim???

teşekküt ederim arkadaşım en iyisi gidip yeni tuş takımı almak olucak galiba

• bende pc den tele bişi akratamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzantirig

bende pc den tele bişi akratamıyorum

yaa keşke almasaydım şu aleti niiye aldıkkı yararından çok zararı var aletin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::CoMaNDoS2::. -- 13 Ocak 2006 18:36:40 >
  • valla pişmanım

o parayla daha hoş bişi alırdım
  • quote:

valla pişmanım

o parayla daha hoş bişi alırdım

bende 750 m aldım ben

• quote:

bende pc den tele bişi akratamıyorum

nasil atamiyosun..sorun sendedir yaw yardim istersen pm at
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.