Şimdi Ara

72 kran ÖTEN televizyon almazmısınız...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu meşajı vestel'lin web sitesinde bulunan müşteri temsilcilerine e-mail attım yaklaşık bir ay oldu ne arayan var ne soran var. HATTA MESAJA OTOMATİK CEVAP VEREN MAKİNADAN BİLE CEVAP YOK (öyle bir makina varsa)
    İŞTE MESAJIM...
    /********************************************************/
    Sayın Yetkili ,
    VESTEL marka 72" TV almış BULUNDUK . (Şansız tüketiciyiz.)
    Bu e-potayı size bugünlerde TV'de izlediğim reklamınız üzerine yollamaya karar verdim. Şimdi size TV nizdeki sorundan bahsedeyim.
    Vestel TV'yi kumandadan kapattıktan sonra yani "standby" modunda iken 5-10 dakika sonra TV ötmeye başlıyor. TIR TIR PIR PIR periyodik olarak devam eden bir SES var. Satın aldığımız bayiye danıştık. Oradada hiç kullanılmamış bir VESTEL'de de aynı sorun vardı, haliyle değiştirmedik VESTEL TV'yi.
    Ama bir düşünün yatağınızda yatıyorunuz ve uykunuz gelmiş kumandadan TV'yi kapatıyorsunuz. 5 dakika sonra TV'nin alarmı çalıyor..! TIR TIR TIR PIR PIR
    Sayın VESTEL üreticileri, TV'lerde reklam yapmak kolaydır ama bence önemli olan müşteri memnuniyetidir.
    iyi çalışmalar.

xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxxxx

• Tek kelimeyle terbiyesizlik yani yaptıkları. Kısacası şu: Köprüyü geçene kadar dayı, geçtikten sonra...............
  • Yukarıyı yazdıktan sonra vicdanım sızladı biraz. Benim televizyonda VESTEL 55 ekran ve DVD de VESTEL den. İkisi de sağlam çıktı. Maşallah diyimde nazar değmesin. Asıl kötü olan ise ilgilenmemeleri.
  • O tır tır pır pır ederkwen mekanik bir sebepten mi kaynaklanıyor?? Ekranda da parlamalar oluyor mu??

Eğer oluıyorsa STBY/besleme denetleme entegresinde ve besleme transistorunda problem olabilir..
  • Kalitenin ve kalite kontrolun ülkemizde nasıl yerlerde süründüğünün bir örneği işte. Yerli malı, desteklemek lazım diye pahalı da olsa bizler aldıkça, kalite düzeyi iyişeceğine giderek düşüyor.
    Götür kafalarına at bence, ne yaparlarsa yapsınlar.
  • Geçmiş olsun Arkadaşım.TEleviziyon veya elektronik eşya satın alırken bir tamirciye gir(ama bir markanın servisi olmayan) ve bak bakalım raflarda en fazla hangi marka cihaz bulunuyor :) Bu işin şakası.Benim arkadaşım Elektronik tamircisi ve de onun soylediği..""Arçelik ;Vestel olmasa bizler aç kalırız :)""
    Umarım bir çözümünü bulursun ..
    iyi seyirler
  • Bende de 97 model bir 37 ekran Vestel var,kumandadan kapatınca hoparlörden çok az da olsa bir ötme sesi geliyor.Tamamen sessiz bir ortamda duyabiliyorum.Başka hiç sorun yaşatmadı.Vestel'in klasik hastalığı bu stand by modunda ötmeler..
  • Bazı mercilere yazı yazmanın bazı kuralları vardır. Bu yazı bir şikayet maili olmamış. Bu şekilde yazdığınızda cevap alamamanız normaldir.

Not: Vestel ile veya Zorlu Grubu ile hiçbir alakam yoktur.
  • Dostum Vestel Müşteri Hizmetlerini ara, e-mail.e pek tenezzül etmiyorlar. Sorunu çözmeleri için istekte bulun eğer sorunun çözümü için birşelyer yapmazlarsawww.sikayetvar.com adresine şikayetini yaz. O siteye yazılmış Vestel için 53 sorunun 53.üde çözüme ulaştırılmış.
  • Niye kızıyorsuniz ki adamlar 3 saniye 1 televizyon üretiyorlarmış.

Şaka bir yana 3 saniyede 1 adet televizyon üretiyoruz diye övüneceklerine 10 saniyde 1 tane kaliteli ürün yapsınlar.

Ayrıca % bilmem kaçını Avrupaya ihraç ediyorlarmış. Buradaki gibi problemler Avrupada da yaşanıyorsa orada pek fazla tutunacaklarını sanmam. Belki de problemli olanları iç piyasasa, sorunsuzları dış piyasaya gönderiyorlardır.

Zaten oldum olası Vestel ürünlerine pek sıcak bakmamışımdır.
    Hiç Vestel monitör gördünüz mü bilmem ama, benim gördüklerim hiç de kailteli değildi.
  • Sadece Logosunu dizayn etmek ve yenilemek için bilmem kaç milyon dolar para harcayan bir kuruluş e-mail'e cevap vermeye tenezzül etmiyorsa bence o büyük kuruluş değildir.
    Her ne şekilde yazılırsa yazılsın o e-mail'e 1 yada 2 gün içinde cevap vermeli ve arkadaşı teknik bilgi alabileceği bir yere yönlendirmeliler. Sorun çözülmez ise ürünü sorunsuz bir ürün ile değiştirmeliler.
    Maydonoz kardeş sen bu e-mail konusunda haklı gibi duruyorsun, fakat elektrik şebekeni bi kontrol edersen fena yapmazsın. Topraklama hattındaki bir sorundan kaynaklanıyor olabilir.
  • pajero kardeş,
    bayiideki AYNI MODEL tv de ötüyor.. aynı Elbruz arkadaşın başına gelenden benimkide.
    ben bir şikayetvar sitesine yazayım bakayım.
  • vestel'in teknik servisine bakıtsana, her yer teknik servisi ile dolu. (tabi garantisi varsa)

ayrıca şu vestelin televizyonlarına bi yönden uyuz oluyorum. oda içinde cep tel ile konuşursan yada gprs e girersen sesten durulmuyor. ayrıca televizyon stand-by modunda iken bile yapıyor.

diğer tv lerin 20 cm yanına yakınlaştır anca ses geliyor. vestel'de ise 10 metre bile uzaktan cazur-cuzur etmeye başlıyor
  • hitman009,
    çok doğru söylüyorsun, o ses nasıl bir ses ya...eee kolay değil 3 saniyede 1 televizyon yaparsan böle oluyor demek ki.
  • bilmiyorum hocam siz götürün servise
  • bu konu uplanmamışmıydı daha önce ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.