Şimdi Ara

8 skandalla 3 haftadır internet kesik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yılların TÜRKNET kullanıcısıyım, bir aydır başıma gelmeyen kalmadı. 3 haftadır internetim yok. Ne evden çalışabiliyorum, ne sınava eğitime girebiliyoruz. Bizi rezil ettiler.
    Bir aydan fazladır da telefon yok. Tek tek anlatacağım. Kusura bakmayın biraz uzun bir post olacak.

Baştan söyleyim, fotolarda kişisel bilgi olduğundan ekran capslerini koymadım. @TurkNetDestek birine yanlış de, foto atayım. Müşteri No:816940

SKANDAL 1: TELEFON HATTINDAN BAŞKALARININ ARAMA YAPMASI

Hem telefon hem internet kullanıyorum, telefonda annemiz eşi dostu arar, hele bu dönemde daha bi ihtiyaç oldu. Geçen ayın 7sinde giden telefonu artık dedim firma çözmüyor, "çevir sesi yok" diyerek destek kaydı açayım. Açmaz olaydım.
    TürkNet online işlem kullanım detaylarına baktığımda Hattımın kapalı olduğu bir ay boyunca aramalar yapılmış görünüyor ki daha bu sabah bile var arama Veri gizliliği, güvenlik anlayacağınız koca bir çöp.

SKANDAL 2: DESTEK TEMSİLCİSİ YÜZÜME KAPATTI, KAYDI KAMPANYA DİYE GİRDİ
    Telefon gitti diye kayıt açınca iki gün sonra internet gitti. Bu ne yaman çelişkidir. Konuşacak kimse yok diye şikayet telefonu diye bulduğum kendi web sitelerindeki numarayı aradım, adam yüzüme telefonu kapattı, yetmezmiş gibi bir de kaydı TürkNet sistemine "kampanya detayı" için aramışım gibi girdi.

SKANDAL 3: SÜREKLİ SORUNU MÜŞTERİDE ARAMAK, TAŞERON ÇALIŞANIN KAÇMASI
    Kayıtlarda tüm iç hattı kontrol ettiğimi belirtmeme rağmen sürekli iç hatlarda,modemde bizde sorun aradılar, zorla 5 dklığına kendi taşeronlarını getirtebildim, elinde modem vs yok, kendi modemimle kontrol etti, dakikasında dedi bu sorun dışardan. Ehhh yani biz kaç gündür ne diyoruz ! Adam kaydı aldıktan sonra kaçarak gitti. Siz tahmin edin artık .

SKANDAL 4: TÜRKNET HALA TT ARIZA KAYDINI SORUN MÜŞTERİDE DİYE KAPALI GÖNDERİYOR
    Taşeron yazdı çizdi, hızlıca gitti. Ama TurkNet destek hala TTye güya açtığı destek kayıtlarını sorun müşteride diye kapatıyor. Bu destek kayıtlarının gerçekte açılmadığı o kadar ortadaki, fazla söze gerek yok, diğer skandala geçelim.

SKANDAL 5: SORUN ÇÖZÜLDÜYSE HABER VER Bİ KARDEŞ (ASLINDA ÇÖZÜLMEDİĞİNDEN OLMASIN)
    İlk destek kaydından 18 gün, telefonun arızasının 28., internetin gitmesinin 17. günü aniden modem çalıştı. Bir şekilde farkettik, inanılmaz düşük hızda geldi. Dostlar internetim zaten klasik ADSL, ne bekliyorsunuz diyebilirsiniz ama normalde komşuda 13 MB olan interneti 4 veriyorlar. Hadi dedik kardeşler girsin sınavlarına. 3 saat sonra kayıtları internetinizi kullanmışsınız diyerek kapattılar.Telefon hala yok bu arada.Asıl skandal şimdi geliyor:

SKANDAL 6: KAPANMAYAN TT ARIZA KAYDI OLMASINA RAĞMEN TURKNET DESTEK KAYDIMI KAPATTI
    İnternetim çok düşük hızda geldi diye,ki hala telefon çalışmıyor, destek kaydını kapattılar. Ancak telekom sitesinden kontrol ettiğimde TT Arıza kaydı hala açıktaydı. Yani sorun çözülmemişti sadece denk gelmişti, öyleki 2 gün sonra internet yine gitti. Yazıklar olsun size Demekki sadece denk gelmişti, kimsenin santralle ilgilendiği yoktu. Bu arada YAPA dayım.

SKANDAL 7: BTK SKANDALA ORTAK
    Çok güvendiğim BTK ya da ilk günlerden sonra sorun çözülmediğinden bir umut kayıt açtım. Açmaz olaydım. BTK şirketin talebiyle sorun çözülmediği halde, "şirketin cevabını yazarak" kayıtlarımı kapattı. İnat bu inat açmaya devam.

SKANDAL 8: CEVAPTA ADIMI YANLIŞ YAZDILAR, KOPYALA YAPIŞTIRIN BU KADARINA PES

Niye bu kadar güldüğümü soruyorsanız, sağlığımı korumam lazım, bunlardan dolayı kanser olmamalıyım.

Son olarak ekran caps foto inanılmazsa hepsi var, kişisel bilgiye girceğinden paylaşmadım. Tekine burdaki destek çalışanı yalan desin paylaşayım. sorumluluk kendilerindedir.

Şimdi siz diyin kardeşler "bozuk düzende sağlam çark olur mu"

(SON SKANDAL, DEVAM EDEN AÇIK ARIZA KAYITLARINA RAĞMEN YENİ KAYIT AÇTILAR, YENİ KAYDI TALEP ETMEMİŞTİM,BUNLAR ŞAKA GİBİ, SEN ÖNCE ESKİ SORUNU ÇÖZ)
    Müşteri No:816940

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryzen34343 -- 11 Mayıs 2020; 11:39:51 >

• Türknet pişmanlıştır.Geç başka issye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigcrysis93 -- 11 Mayıs 2020; 12:23:25 >
  • Aynısını ben 5 aydır yaşıyorum bir türlü çözemedik forumda da konum var. Bir an önce kurtarın kendinizi ucuza hizmet alacağız diye yaşatılan bu stres, sıkıntı ve zaman kaybına değmez. Alt yapınız kimdeyse o firmaya geçin.
  • 2 hafta önce Türk Telekom'a döndüm aynı telefon numaramla ama interneti yeni porttan bağlatarak. Hiçbir sıkıntım kalmadı. Kanser etme kendini boşuna dostum.
  • Turknet'te arada kesilmelerle 26 mbit down anca alıyodum korona başladığından beri. TT'nin 50/8 tarifesindeyim şu an, 24 saat boyunca test sonuçlarım hiç değişmiyor. Pinglerim de oldukça düzeldi.

Aşağıda ektedir.

8 skandalla 3 haftadır internet kesik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 11 Mayıs 2020; 13:20:38 >
  • TheBCD T kullanıcısına yanıt
    ben de öyle düşünüyuorum, ucuz desek artık ucuz da değil ortalama 8 mbit alan klasik adsl var burda, ancak altyapıyı da kitlemişler başka iss ye de geçemiyorum şu anda bulunduğum bölgede, hepten adamların sorunu çözmesini bekliyoruz, heryere yazdım beklemekten rezil ettiler
  • RUH SAĞLIĞINIZ İÇİN TÜRKNETTEN UZAK DURUN
  • Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Hizmetinizi kontrol ettiğimde 18.04.2020' de telefon hattınız içi açılan arıza kaydınız 05.05.2020' de ekiplerin yaptığı çalışma sonrasında sorunun giderildiği bilgisi verilerek kapatılmış. 07.05.2020' de açmış olduğunuz kayıt için çözüm sürecinin uzadığını ve öncelikli olarak işlem yapmaları için saha ekiplerine bilgi verdik. Ekiplerden güncel bilgi alarak sizinle paylaşacağız.

30.04.2020' de yaptığınız görüşme kaydının dinlenerek size bilgi verilmesi için çözüm uzmanı arkadaşlarımıza bilgi verdim. Görüşme kaydını inceledikten sonra dönüş sağlayacaklar.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    5 mayıstaki sorunla 18 nisandaki sorun aynı, haftalar sonra şansa düzeldi dedik internet anca 2 gün sürdü ölü hızla, tekrar tümden gitti herşey, zaten telefon hiç gelmemişti. Kardeşim biz perişan olduk. bu çağda bu kadar hafta kimi neyi nasıl bekletiyorsunuz.
    Telefon bir aydan fazladır yok, internet haftalardır yok. Konuyu okursanız bi.

(artık maalesef bu düzeyde sizle konuşuluyor)
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    bir ay oldu, gelişme var mı türknet bey?? sabaha düzelmiş olmazsa iptal edicem türkneti, bilişim sektöründeyim heryerde rezil edicem sizi
    (ha ben kendi yöntemlerimle de çözücem yarın zaten, santraldir telekomdur....siz anlarsınız; turknetin taşeronu gelecek de saha dolabına bakacakta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryzen34343 -- 14 Mayıs 2020; 21:25:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.