Şimdi Ara

8600 luna cam kapak kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yurtdışı olarak aldığım 8600 lunanın cam kapağını düşürerek kırdım .hiç bir yerde yedek parçasını bulamıorum.nerden bulabileceğimi bilen varsa bana söylesin lütfen.yorumlarınızı bekliorum

• Geçmiş olsun. Geçen gün bir arkadaş daha kırmıştı sanırım.
    Şu an için cam kısmının bulunabileceğini sanmıyorum. Varsa bile yüksek bir fiyattan bulabilirsiniz.
  • camcıya git

şaka bi yana çok cabuk kırılan birşey mi ki bu?
  • yahu 8600 ın camı çizilmez diyorlardı o yüzden tonla para ödenmiyor muydu ? Öyleyse bu cam nasıl kırılır yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 10 Ekim 2007; 10:19:08 >
  • ÇİN MALI CAMMIDIR NEDİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: B o S c H

yahu 8600 ın camı çizilmez diyorlardı o yüzden tonla para ödenmiyor muydu ? Öyleyse bu cam nasıl kırılır yahu

Çizilmezlik ile kırılmazlık aynı anlam mı içeriyor? Arkadaşlar mantıklı cümleler kuralım. Düşerse her telefon gibi bu telefonda hasar görür. Alt kısmı cam olduğu için diğer telefonlardan daha hassas olduğu bir gerçek.

Arkadaşım senin telefonu KVK ya da Genpa servisine vermekten başka bir çaren yok. Ama fahiş fiyat çekeceklerini düşünüyorum. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

quote:

yahu 8600 ın camı çizilmez diyorlardı o yüzden tonla para ödenmiyor muydu ? Öyleyse bu cam nasıl kırılır yahu

Çizilmezlik ile kırılmazlık aynı anlam mı içeriyor? Arkadaşlar mantıklı cümleler kuralım. Düşerse her telefon gibi bu telefonda hasar görür. Alt kısmı cam olduğu için diğer telefonlardan daha hassas olduğu bir gerçek.

Arkadaşım senin telefonu KVK ya da Genpa servisine vermekten başka bir çaren yok. Ama fahiş fiyat çekeceklerini düşünüyorum. Geçmiş olsun.

sen bizlerden çok daha mantıklı bir cümle kuruyorsun aferin sana

• quote:

Orjinalden alıntı: gumuscu

arkadaşlar yurtdışı olarak aldığım 8600 lunanın cam kapağını düşürerek kırdım .hiç bir yerde yedek parçasını bulamıorum.nerden bulabileceğimi bilen varsa bana söylesin lütfen.yorumlarınızı bekliorum

Telefonun bu parçasını yüksek fiyattan bulma olasılığınız var. Geçmiş olsun.
  • ya kırılmanın detaylarını ogrenebilirmiyim,acını desmek gibi olucak biraz ama...

ilerde almayı dusundugum bi telefon cunku...

cok siddetli sert bir zeminemi dustu,yoksa olmıcak yerdemi kırıldı?

bide bu kırılma normal cam gibi tuzla buz oldu manasındamı yoksa bizim ekran kırılması dedigimiz tipten mi?

gecmis olsun tekrar...garantilide olsa bu olaya yapıcak bisey yok cunku uzucu...
  • sen yenisinin siparişini ver bence
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: blackgod

quote:

sen bizlerden çok daha mantıklı bir cümle kuruyorsun aferin sana

sana ne desem bosch

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.