Şimdi Ara

9550 hakkında bi soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim 9550 sapphire marka 256 mb samsung 5.0ns ram var ben flash 9600 400/227,5 mhz attım yedi şuan çalışıyor ramlerin üzerine kendim yaptığım soğutucu kullandım acaba daha fazla ne kadar yükseğe çıkar bu değer ayrıca yüklediğim ram hizi 4ns değerinde bu konuda fikirlerinizi bekliyorum herkese iyi o/c lar.

• bunu ancak testlerle öğrenebilirsin. mesela 3DMark03 ile bench alarak dene. testlerde artifac yoksa sorun da yoktur. tabi ısıyı da unutmamak lazım. karta yavaş yavaş yüklen. dikkat et kartı uçurma ama.
  • Merhaba.
    Aynı karttan bende de var.Bende 9600 biosu yüklemiştim.Ama oc'de ve performansta pek bir şey farketmedi. Bu nedenle tekrar orjinal biosuna döndüm. Ben maksimum 456@522 yapabildim.Diğer markaların(Asus,Msı,Palit) oc değerlerine göre az ama 3DMark2005 puanı oldukça iyi. Ya 256MB olmasının etkisi var yada ram zamanlamaları diğerlerine göre düşük.

3DMark 2005 : 1690

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=726055
  • denemen lazım bende şu an 390/345 te çalışıyor misal
  • 3dmark03 değerinde şu sonucu aldım ayrıca ben 400/235 geçince sapıtıyo acaba sizinki gibi olmuyor 235 geçince neden resetliyo acaba ati tool yerine riva yımı denesem yani boarda yazılanlara hiç ulaşamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.