Şimdi Ara

A101'de Paspas, pompa, trafik seti, kılıf gibi malzemeler uygun fiyata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  A101'de Paspas, pompa, trafik seti, kılıf gibi malzemeler uygun fiyata

A101'den az önce geliyorum. Paspas aldım. sırf bunun için gittim 1sene götürse yeter ki, götürür. Paspasların altında sert bir malzeme var, üstü aracın tabanı gibi...
    Önler kurtardı da arkadakiler çok küçük Aracın orijinal paspasları çürüdü gitti... lastiktendi...

sol ön:

sağ ön:

Arka:(herhangi bir farklılık yok 2taraf için de aynı)

İyi sabahlar

• arkalar çok küçük yahuu :)
  • Bursa merkezde nerede var A101 , bileniniz var mı ?
  • Pompanın fiyatı iyimiş akşam gidip alayım
  • Birazdan ben de gidip bakayım baya ucuzmuş kışlık paspas niyetine kullanırım.
  • Hemen bir paket paspasla bel desteği alacağım A101'i gördüğüm yerde. Fiyatlar çok iyi

Edit : Paspaslar 4'lüymüş benim araç 2 koltuklu olduğu için 2'si boşta. Uygun fiyata satarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TüplüveÖfkeli -- 21 Haziran 2012; 12:08:16 >
  • Arabada pompa bulundurmak isteyen, koltuğun desteğini yetersiz bulan, paspasları eskiyen için fiyatlar çok iyi..

Aklıma gelmedi yoksa teyp ve navigasyonun modeline bakardım... pek de düşünmedim. Zira jameson alacağıma bimeksten navitech alırım. mofsetli...
    Navigasyon olarak da telefonu kullanıyorum gayet başarılı. ama int. paketi olmadan pek iş görmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 21 Haziran 2012; 12:13:37 >
  • 149 liraya piranhanın 5 inç lik navigasyonunu veriyor.Modeli yazmıyordu reklamlarda.Fiyatı uygun ama navigasyonu nasıl.Bildiğim kadarıyla başarsoft değil.Pek de kullanan yok galiba piranhayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güneşliklerden alayım bende
    Pompa güzel ama geçen sene bi seyyar satıcıdan 3,5TL'ye almıştım. Şaka gibi dimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoze78

Güneşliklerden alayım bende
    Pompa güzel ama geçen sene bi seyyar satıcıdan 3,5TL'ye almıştım. Şaka gibi dimi.

Hocam bu güneşlikleri nasıl kullanıyoruz?Nasıl takıyoruz cama.Biraz bilgi verebilir misiniz.

• Benim eksiğim yangın tüpü alacağım alacağım unutyorum araç bazen yanıyor arabada yangın tüpü yok
  • Paylaşım için sağolun paspas düşünülebilir.
  • hocam güneşliğin tam ortasında vantuz var onunla cama yapıştırıyorsunuz çok basit ve pratik. İhtiyaç olmadığı durumlarda da çıkarabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoze78

hocam güneşliğin tam ortasında vantuz var onunla cama yapıştırıyorsunuz çok basit ve pratik. İhtiyaç olmadığı durumlarda da çıkarabilirsiniz.

Teşekkürler hocam.

Araç tüm gün güneşte olduğu için almakta yarar var.Malum yaz aylarında yolculuklarda da baya bir işe yarıyor.Tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: delgadobm

Benim eksiğim yangın tüpü alacağım alacağım unutyorum araç bazen yanıyor arabada yangın tüpü yok

Sanki dogal bir şeymiş gibi yazmışsınız."bazen yanıyor..."

Araba tüp olmalı. Sadece kendinizi düşünmeyin. Yolda acil durumda başkalarına da lazım olabilir. İnsanlık ölmedi ya yardım ederiz elbet..

Öte yandan parlak güneşlik almadım. çünkü 3sene önce aldığım güneşliği bu sene kullanamadım üzerindeki pulcuklar dökülmeye başladı. arabanın her yerine dağıldı. attım çöpe. ucuz olunca çabuk dağılıyor. çünkü çok fazla güneşe maruz kalıyor.. o yüzden gittim tekzen'den 5TL'ye ön cama aldım. uygun bir zamanda arka cama da alacağım...

Bu saatten sonra paspas bulmak zor olabilir. Uygun fiyatlı olduğu için ev kapısına koymak için bile alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 21 Haziran 2012; 12:48:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

quote:

Benim eksiğim yangın tüpü alacağım alacağım unutyorum araç bazen yanıyor arabada yangın tüpü yok

Araba tüp olmalı. Sadece kendinizi düşünmeyin. Yolda acil durumda başkalarına da lazım olabilir. İnsanlık ölmedi ya yardım ederiz elbet..

Hocam doğal değil küçük bir espri
    Forumda beni tanıyan arkadaşlar ile kendi aramızda (benim araç için) arkadaşlar yanıyor yanıyor diyor ondan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Only Gamer

quote:

Hocam doğal değil küçük bir espri
    Forumda beni tanıyan arkadaşlar ile kendi aramızda (benim araç için) arkadaşlar yanıyor yanıyor diyor ondan

Anladım.

• Az önce gittim 1adet koltuk kılıfı ve 1adet paspas kalmış,güneşlik alıcaktım hava aldım geldim
  • Rica ederim.
    Valla bende resmen acıyorum araca akşama kadar güneşin altında cayır cayır. En azından direk ışığa maruz kalmasından iyidir fiyatlarda uygun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.